Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już nie wiem....

roczna córka nie chce nic jeść oprócz mleka mm

Polecane posty

Gość już nie wiem....

córka za kilka dni skończy rok od wczoraj ma katar i mokry kaszel i dzisiaj idę do lekarza ale ona nic nie chce jeść oprócz mleka modyfikowanego wszystko to co dawałam jej do jedzenia to już jadła a wczoraj i dzisiaj nie chce jak już to ze 3 lyżeczki i koniec ;/ i nie wiem czy dawać jej to mleko czy czekać aż zgłodnieje i dać normalny posiłek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, nie rób szumu :-O Myślałam, ze dziecko w ogóle nie chce nic jesc oprócz mleka, a tu się okazuje, ze od wczoraj... Mała ma jakies problemy zdrowotne, jest taki upal poza tym, wyluzuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie wiem....
no spoko że odpowiedziałaś ale niestety nie odpowiedziałaś na pytanie... ;/ więc po co wgl się wypowiedziałaś ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacjee 2011
Ja mam to samo. Córka kończy rok za tydzień, czasem podgryzie trochę obiadku, zje jakąś połówkę truskawki czy kawałek banana i tyle. Marchewka pluje, chlebem pluje (wcześniej jadła), zupy to już w ogóle nie ruszy, kosmos. Mleko jak najbardziej - pod warunkiem że bez kaszki. I nie ma to związku z upałami bo to już się ciągnie jakiś czas, zanim było tak gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×