Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna123123

Moja firma!

Polecane posty

Gość Justyna123123

Witam! Nie dawno założyłam sklep internetowy z nadrukami na koszulki i różne części garderoby. Mam w ofercie również foto gadżety, naklejki naścienne. Co myślicie o moim pomyśle i wykonaniu ? Oferowałabym również pewną formę współpracy. Załatwiałybyście mi klientów na koszulki a ja bym wam odpalała pewien procent. :) To jest adres www mojej stronki: http://www.e-aldi.pl/ Drogie panie proszę o opinie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Vincent przedstawi Ci dobrą radę: zleć opracowanie regulaminu jakiemuś prawnikowi- specjaliście obrotu konsumenckiego- bo obecny zawiera klauzule abuzywne i może Cię to drogo kosztować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna123123
a co konkretniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnóstwo tego jest, choćby ostatnie zdanie: "Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna123123
Okej dziękuję bardzo za tą radę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustLikeMe
Justyna, pomysł ze sklepem fajny. Ale oprócz współpracy, o której piszesz, zareklamuj swój sklep, bo teraz bez tego ani rusz, jak chcesz biznes rozkręcić... Masz wiele serwisów społecznościowych... jak dasz ogłoszenie do panoramy firm, to łatwiej znajdą Cię klienci, bo sporo ludzi szuka tam sklepów i usług... Pomyśl też o promocjach, to bardziej przyciągnie ludzi na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr kommendante
vincent, a co to są klauzule abuzywne i czym grożą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W myśl art. 385 1 k.c. za klauzule abuzywne uznaje się postanowienia umowy zawieranej z konsumentem nie uzgodnione indywidualnie, jeżeli kształtują prawa i obowiązki konsumenta w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami, rażąco naruszając jego interesy. Stosowanie ich grozi procesem przed Sądem Okręgowym w Warszawie- Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów i- przy złośliwości powoda- kosztami po ok. 1.500 zł. za każdą klauzulę (opłata sądowa, opłata za ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, koszty zastępstwa procesowego przeciwnika), postępowaniem Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w sprawie praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów i karą administracyjną a nawet sprawą o wykroczenie (chyba najmniej bolesną) ;) Poczytaj sobie o działalności Stowarzyszenia Towarzystwo Lexus, które specjalizuje się w "dojeniu" początkujących biznesmenów- jak Justynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient = reklama
Załatwiałybyście mi klientów na koszulki a ja bym wam odpalała pewien procent. To jest marketing MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×