Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaa25

co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość jaaaaa25

Czy powinnam mieć skrupuły, aby podać tę kobietę o alimenty, skoro jej syn płaci 200 zł (to mniej niż zasądzone), a ona mieszka sama i ma stałą, dobrze płatną pracę (1800 zł, tyle zarabiała 3 lata temu)? Ta rodzina nie utrzymuje kontaktu z moim dzieckiem, a tatuś miga się, jak może. Moja niedoszła teściowa powiedziała, że oni kontaktu z moim synem utrzymywać nie będą, bo mój ex spłodził dziecko dziewczynie, poznanej miesiąc wcześniej i teraz będzie miał nowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertdjfkitpdlnhfuerufb
czy ja dobrze czytam - dobrze płatna praca 1800 zl???? słońce, ja za własnościowe mieszkanie mam opłat 800 zł (czynsz, prąd, woda, gaz, internet, kablówka, telefon), ubezpieczenie (III filar) 300, do tego paliwo na dojazdy do pracy, jedzenie, chemia, ubranie, niespodziewane wydatki np. jak coś w samochodzie się zepsuje, stomatolog itp... zarabiam 2700 i nie uważam, że mi zbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Ciebie bardziej boli to ze ojciec dziecka olal cie i i maluszka.Ty szukasz odwetu i tyle w temacie.!1800 to uboga zapomoga oficjalnie nazywana wypllata.Czego sie spodziewasz ze dziadkowie znajda 5 etat zeby zaspokoic twoje potrzeby?? Zauwaz ze jak facet robil ci dziecko,to ty tez tam bylas(taka dygresja na temat matek kktore twierdza ze byly na dyskotece gdy ojciec dziecka zrobil ) Dziadkowie maja swoj punkt widzenia i maja prawo do tego.Ty tez mialas prawo dac sie zaplodnic,ale nie masz prawa skubac Bogu ducha winnych ludzi,tylko dlatego ze sa rodzicami ojca twojego dziecka.Uwazam ze twoi rodzice tez powinni placic alimenty na maluszaka,dlatego ze wychowali taka latwa idiotke,ktora rozklada nogi przewd pierwszym lepszym.Chyba to jest bardziej sprawiedliwe niz obciazanie jednej strony za cala sytuacje......no chyba ze faktycznie bylas na dyskotece z kolezanka hahahahahhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afw
Skoro masz zasądzone więcej idź do FA. Po cholerę ci latanie po sądach. Masz wyrok na wyższe alimenty, a i tak nie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Kochanka Franka - popieram - jak można w ogóle wpaść na taki pomysł? Ludzie świat schodzi na psy... albo już zszedł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×