Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laura2233e

dlaczego sie tak dzieje?

Polecane posty

Gość Laura2233e

czesto sie powtarza taki sam scenariusz: najpierw facet jest mna zaiteresowany ,ale po jakims czasie( nie zbyt dlugim ) je traci.. oczywiscie byli też tacy co ,, zostawali " dluzej i sie z nimi wiazałam . ale przeważnie tak jest i nie wiem dlaczego.. niby mam powodzenie na imprezach czy gdziekolwiek i faceci sie mna interesuja. ale np potem z nimi sie spotykam i to ich zaiteresowanie spada ,albo nawet teraz jest tak ,ze z tkim jednym facetem tylko pisałam smsmy i na gg bo dzieli nas duza odleglosc ,ale tez to zaiteresowanie traci tzn rzadko pisze Myslicie ,ze wina jest moj charakter? że jestem nudna ,albo zel postepuje z facetami? bo ja juz nie wiem sama.. staram sie ,ale jak widac mi nie wychodzi chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2233e
czasem juz zaczynam w to wszystko watpic i mysle ,ze zostane stara panna... naprawde. mam dosc trudny charakter , mam mało znajomych , jestem raczej zamknieta w sobie i moze tu jest przyczyna? a moze faceci sie tacy stali? miałam paru facetow jak pisałam ,ale z tych zwiazkow tez nie byłam do konca zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×