Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona49

pranie materacu

Polecane posty

Gość fiona49

Pomocy. Proszę napiszcie mi jak mam uprać materac. Miałam niestety "wypadek" w czasie miesiączki i dość mocno go ubrudziłam. On jest w takiej jakgdyby poszewce którą można zdjąć. Ale boje się to wsadzić do pralki. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
zdjąć pokrowiec i sprawdzić, co tam jest na metce narysowane ja kiedyś poplamiony pokrowiec zalałam vanishem, zostawiłam go na materiale z 10 minut i wyprałam ręcznie, ale tylko brudny fragment, nie cały pokrowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prałam w pralce nawet te pokrowce, które miały symbol mówiący, by tego nie robić - skutecznie i dobrze wyszło, tylko naciąganie ponownie na materac mordercze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zmordowana jakbym przebiegła stadion olimpijski, ale udało się naciągnąć pokrowiec po praniu. Pomimo że na jednym z forów znalazłam informację, że pokrowca z materaca ze stroną letnią i zimową nie da rady po praniu wciągnąć, należy prać chemicznie.. A jednak, wystarczy trochę sprytu, czyli nie naciągać od góry, tylko wywrócić na lewą stronę i ubierać jak kołdrę. zajęło 20 minut i chyba jakieś 500 kalorii :)) POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×