Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY

witam...to znowu ja....

Polecane posty

Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY

kolejny watek moj dzis, ale juz POWOLI????zegnam sie z tym forum na dluzej? Postanowilam jeszcze zalozyc watek, w ktorym chcialam napisac, ze moje listy o spowiedzi tu to wiecie jedna sprawa - a druga to ksiadz Pawlukiewicz, ktory mowi o rodzinie. Moze - tyle moge napisac - tak mialam jakos myslec piszac z Janina S. Bo inne osoby to tyle ile. Ale wiecie nie majac swojej rodziny, co ja jej moglam napisac. Sama wyjezdzalam do pracy. Nie rozumialam stanu jej rodziny - wiecie - no ja tylko tego ksiedza Pawlukiewicza sluchalam O SPOWIEDZI - no to Janina S. miala ...normalna rodzine. Do spowiedzi i tyle. On ma duzo innych konferencji, a spowiedz to jedna z wielu jego mow i tyle. Konferencji bo to ani kazanie. I wiecie - nie wiem co wam napisac - ja nie chcialam tu pisac tak duzo - tylko watek chcialam zalozyc - taki wiecie - w sumie ten blog o spowiedzi i tyle. Nie chcialam sie rozpychac bo to bez sensu jest i tyle. Takie cos. No co poza tym... to wszystko. Jakos tak wyszlo ze wszyscy na mnie. Ale ja mam takie zycie - w tej wsi zwlaszcza. Wszyscy sie na mnie zmowili od dziecka jak banda debili. Choc wiecie - debili. Nawet po Herbercie przetrwaliscie. Mnie zgnoiliscie tak , ze ja nigdy nie bede rozmawiac. Zachod mnie w ogole nie interesuje. No co poza tym? Nie wiem. Czas pokaze. Ja w tej wsi mam problemy od dziecka, jestem gnojona przez kompletnych wariatow, a cala wies TO JEDNO SZALENSTWO takze gadka szmatka cokolwiek ktos tu powie dla mnie tylko nie rozumialam dlaczego. A dzis jak to rozumiem to wiecie - niech sobie bredza co chca. Tu trzeba rozumiec ten Niedzwiedziow - czy co ja to pisalam takie cos i tyle. Reszta tez nie bez znaczenia, ale wiecie gdybym miala Izajasza to powiem wam - po smierci kolezanki z akademika Gosi - ja nie wiem co bym musiala zrobic wiedzac ze to znikajacy szkielet. Chybabym oszalala wiecie. Nie wiem. Dalsze zycie no to jedynie rodzina. Ale nie rozumialam Izajasza i klonowania. Takie cos. A tu ta wies to szkoda gadac. Liczy sie tylko ten moj rok na studiach i rok. Szkola srednia? Zabojstwo nauczycielki angielskiego przez klase Stalina. Wilki? W sumie bez znaczenia - anglistka znaczy wiecej niz caly zaklad wilkow - taka manipulacja. Znaczy? Herbert. Znaczy Milosz.Tyle ile. Ja sie dowiem. Nie ja jestem wymazana. Ja juz teraz lece ogranym panstwem i to wszystko. Takie cos to jest i tyle. I wiecie na roku mialam kolezanke i ona bedzie na polnocy Polski kiedys, ze byla KLONEM NA BORYSA JELCYNA. Pomijajac wszystko ja sie zasmialam wiecie. Mogla byc tym klonem, ale wiecie - studia w Warszawie. Takie studia? Cos mi sie w to wierzyc nie chcialo. I jeszcze kucharka. No to moze cos na medycynie przynajmniej. Takie rzeczy. takze wiecie - uwierzcie w ten Niedzwiedziow a reszta to ja tu niczego nie szukalam. A jesli chodzi o moj wyglad to powiem wam - mnie nogi wychodza z glowy, a rece z tylka. Tak sie czuje. Takze wiecie ... i tyle wam napisze. To wszystko. A reszta to jest gnojenie mnie od dziecka i to mnie w ogole nie obchodzi bo to nie jest NAWET WILCZE zachowanie co ci ludzie tu robia. Nawet wilcze i tyle. To nie wiem co to jest. To jest MAKABRA w szkole sluzby liturgicznej , ale wiecie - baba katechetka i moze to byc. Baba - nauczanie poczatkowe. MIROSLAWA SZ. No i to jest koniec jak dla mnie. Czego ona chciala ode mnie i tyle? To jest wiecie - wszystko prawo karne i tyle. GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Powiem wam ze reszte to sobie daruje, ale za wpierdalanie sie w moje zycie codziennie gdzie jest moja renta? i koniec. Moze tak mialam zaczac kazdy list a nie konczyc, ale PISALAM!!! - GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! jedyny cel mojego pisania tutaj. To wszystko. I tyle. GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Patrze cos tu wpisali ale znowu nic. A wiecie ze zostaje wam DROGA KRZYZOWA I KRZYZ. Tyle wam zostaje jesli chcecie miec racje. A mnie ani tyle sie dowiem. Ani tyle? No wiecie to jest kwestia rodowodow jakimi sie rozchodzimy i PRZERAZAJACYCH PROCESOW - jakim prawem ja jestem oddana Z WASZYMI UCZYNKAMI MORDERCOW, OSTATNICH DEGENERATOW SWIATA na system 40 lat wyjscia Zydow w Egipcie? Te Wawrzynce to wszystko JAKIM PRAWEM? I wiecie - jakim prawem wyscie zrobili co zrobili? Jakim prawem ta sluzba przylazla sie dowiem? Waszym!!! A wy co zrobiliscie? Ja tego nie bede wyjasniac - nie ma czego i nie ma komu i tyle. I tak sobie po mnie polecieliscie ta Miroslawa. No wiecie to ta Miroslawa NAJWIEKSZA SWIETA WSZECHCZASOW - ona powinna byc zakonnica. I wiecie tak chyba mnie rozwalali zakonnica z 2 dzieci. Bo tego tez nie rozumiem i tyle. Ze ona miala najwieksza swieta byc w Rzymie. Naprawde. A ma zaledwie rodzine. A taka madra. No wiecie co. Ale to jest jedna sprawa - a ja sie zapytam tych ludzi -skad ona jest? Bo z Afryki to by taka swieta nie byla. A z innego panstwa czy skad? I ile ma passow? Bo swietosc to jest W POLSCE ile masz passow. Takie cos to jest i tyle. Ta baba to po pierwsze powinna siedziec w pierdlu, a po drugie to nie wiem - skad ta swieta jest? I jakiego ona jest wyznania. A ja sie dowiem? Ja tylko pisze o spowiedzi. O rodzinie -nie wiem czy mam prawo. Nie mialam nigdy rodziny. Ale jak sie Miroslawa Sz. spowiada to to jest NAJWIEKSZA SWIETA WSZECHCZASOW - nauczuycielka w KJU. naprawde. Tak to urzadzono - ona jest powyzej swietej Faustyny Kowalskiej. No jedynie Tomasz Kempis daje jej rade. Ale powyzej sw Faustyny i Celakowny. Tylko czemu kradnie i wiecie - jednej rzeczy jej brakuje chociaz - ludzie powiedza ze to ma i tak wykonczono zalozycieli bankow. A czy ja jestem ich? Gdzie to jest napisane? I wiecie JAKIM PRAWEM ONA ZROBILA COS TAKIEGO? No to jak to wie - to wali rela. Ale co to jest za poglad? I tyle. I tak zostaje jej isc na krzyz jesli ma racje. Bo takie cos zrobiono zalozycielom bankow - 2 rodowody i krzyz. Tyle jej zostaje - UKRZYZOWAC SIE. Ubiczowac sie . NIE - UKRZYZOWAC i wszystkim , ktorzy ja popieraja i zrobili mi TAKIE ZYCIE , zmienili lokalnie historie - zostaje im isc po mnie NA KRZYZ JEZUSA CHRYSTUSA - czy wy to rozumiecie, nastepnie 3 dni w grobie i zmartwychwstac. NO TYLE IM ZOSTAJE zeby nie pojsc prosto w piec za calosc, a mnie - LUDZIC SIE? Ze dostane rente od TAKICH SWIETOSCI? Bo sie dowiem nawet Maryje maja, Chrystusa - to imie - no i jeszcze zostaje UKRZYZOWANIE CHRYSTUSA - chyba to rozumiecie - Droga Krzyzowa i to samo. Tyle. Inaczej wszyscy do piekla tyle macie racji - i macie doniesc ten krzyz. A reszte? Bo od niego jest najlepsze gowno i sik. Ale ja jestem oddana na 8 Wawrzyncow - 8 bomb atomowych do ogrania. Zostaje wam krzyz zeby nie trafic do piekla. To wszystko. Kogo to obchodzi i tyle. I wiecie ja sobie pozmienialam wszystko lokalnie zeby nie oszalec a wy sobie robcie co chcecie i wiecie ja jestem ocalona SNEM - SNEM!!! nie KK - nic od czlowieka - zostaje wam sie WSZYSTKIM KTORZY MI TAKIE ZYCIE ZGOTOWALI ISC NA KRZYZ CHRYSTUSA - a w ogole to jego zycie miec i tyle. Nie dowiem sie - wystarczy jedna ksiazka - nie TRZEBA ISC NA KRZYZ - takie mialam zycie i osobiscie was wszystkich WPIERDOLE NA TEN KRZY i na was nasram i nasikam medry swiata i wam UDOWODNIE kjak sie bardzo mylicie z wszystkim!!! i tyle. Predzej ludzie mnie to udowodnia - a co znaczy sie? Co? I tyle :( GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiecie jeszcze chcialam sie poprawic - Kempis wysiada przy Miroslawie - Z AKWINU jedynie daje jej rade - z Afryki to nawet sw. Augustyn padl, Brygida - wszyscy!!! Zostal - mowie wam tylko TOMASZ Z AKWINU NA NIA. Ja pierdole. Jeszcze ksiedza zamordowala. Taka swieta. Ona po prostu miala miec 4 passy i umowe - pakt z diablem i dalaby mi rade a tak? Tyle ile bo dwoje dzieci i rodowod od Pana Jezusa. Ale wiecie - to jest na zalozycieli bankow wszystko - jak oni skonczyli. No i to jest krzyz dla normalnego czlowieka - ja to chromole. KRZYZ BOGA - se idzcie na taki krzyz. Uniesiecie to? TACY JESTESCIE DLA MNIE - zero litosci. Platni kaci ZNECAJACY SIE NAD SKAZANCEM? A jestem sadownie skazana? Po co wy macie sady ludzie? Po co? I tyle :( GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiece ta renta jest na zawsze moja a polski KK to na zawsze mnie MORDERCA, KLAMCA i ZLODZIEJ. Tacy oni sa swieci. No Miroslawa to swieta rodziny krolewskiej w Londynie ale nie da mi rady. Zostalo jej i im sie UKRZYZOWAC . Takie mam zycie. SWOJA MADROSCIA.Bo tacy sa madrzy . Nie wiedza tylko gdzie jest moja paczka. No wiecie - tam byly dane i adres. Najwyzej zostawal proces ze ich. Ja mam powieszona matke - a bez figur i z wartosci wszystko moje. OD DZIECKA!!!! i tyle. I to wszystko. No mnie zostaje komisja na rente i wytlumaczenie wszystkiego jak leci od roku 2005 - co to mialo byc? Opinia moja? To jest jedna nienawisc w zwiazku z tym, ze nie mialam figur na panstwo i 2 tys. nikt nie mial a takze wiedzy, jakbym je mogla miec. Takie cos. I to jeszcze bym powiedziala cokolwiek dobrego o was czy kimkolwiek jakby ktokolwiek to zauwazyl, a tak wszystko bez sensu i tyle. Niemniej renty sie domagam, paczki po matce i o tym jest to forum. Nie o Miroslawie i wsi, ktora sie miala wyniesc - tu nic nie mialo byc, mialo byc miasto i tyle - nieopodal. Tu nic. Tu sie w ogole zyc nie da. No ale coz... dlatego wszystkim ktorzy byli tacy madrzy byli zostalo ISC NA KRZYZ - taka mam rodzine biologiczna/adopcyjna. Zostalo im ISC NA KRZYZ PANA JEZUSA - podniesc - droga krzyzowa. Nie wiem jak zrobia ostatnia wieczerze - nie obchodzi mnie to. Polska - 40 lat bez figur na panstwo, bez szans. To jestescie wy. Po co wy w ogole istniejecie? Wy nikomu nie przeszkadzacie na dodatek. Tylko po co wy istniejecie? Wytlumaczcie mi to i mozecie byc. Wy nie macie w sobie - dla mnie NIC DOBREGO,NIC. Nie umiecie w ogole JEDEN PROCENT dobra z siebie wyciagnac - jedno klamstwo, cyganstwo, poniewieranie sie. TO JEST POLSKA.I to musi istniec. Rzym poszedl, wszystko poszlo. Tylko wy. Wiecie co... i tyle. To wiecie jak zrezygnujecie z wszystkich zachodnich nazwisk i tak dalej - ksiazek i tak dalej , dorobku, kontaktow to macie BYC MOZE 1% racji. I to wszystko. Taka nienawisc w was jest, zaklamanie, I taki GNIEW - no NIENAWISC TRAWALA. I wiecie A KLAMSTWO to wiekszego nie ma. KLAMSTWO IDEALNEi tyle. Ale co to warte. I wy mnie wyrzuciliscie POWOLANIEM ZE SZKOLY z mojej historii PRAWDZIWEJ? No wiecie TO JEST JA NiE WIEM - tego sie opisac nie da i tyle. Ale nie mieliscie racji. Nie mieliscie. W moim przypadku wlasnie w sumie nie mieliscie. No ale... tego wam juz nie wytlumacze. A tacy jestescie madrzy jak ta sluzba liturgiczna i ...naprawde o to w zyciu chodzi. Wam. Mnie nie. Wam. A wy - wpiszcie to sobie w konstytucje zeby was mozna bylo w trybunaly podac W POLSCE NALEZY BYC MADRYM - tak wpiszcie i jutro macie atom na lebach, a tak? Nikomu nie przeszkadzacie - tacy madrzy. I wybaczcie ale wybieram Herberta bo belkotu o spowiedzi mam juz dosyc. Cos tam w tym jest, ale co w sumie? Ogranie Dzienniczka i zalozycieli bankow figura. Ale na to tez jest figura. I ja sie nie poddam. JA ZA TAKIE GOWNO SIE NIE POWIESZE - za LAJNO ZWANE POLSKA i EUROPA tez. Wybaczcie. ZA LAJNO KROWIE - naprawde - byk porwal Europe ktora byla KROWIM LAJNEM- bo co to jest EUROPA - krowie lajno i tyle. I na tym moze jakis grzyb wam wyrosnie. Bo co to byla Europa? I tak ludzie mysleli i wyjezdzali do USA. NA PRZYKLAD. A ja? I tyle. Europa.... :( GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Europa według mitologii greckiej, była córką Agenora, fenickiego władcy miast Sydonu i Tyru, i jego pierwszej lub drugiej żony Telefassy lub Argiope. Słynęła z niezwykłej urody. Zeus, zakochawszy się w Europie, przybrał postać pięknego białego byka i zjawił się na łące, miejscu zabaw Europy i jej towarzyszek. Europa uwiedziona łagodnością i delikatnością byka usiadła na jego grzbiecie. Zeus-byk korzystając z tej sytuacji zerwał się do ucieczki i nie spoczął, dopóki nie przepłynął morza i nie dobiegł do cudownej groty położonej na Krecie. =============================== Zobaczcie co przeczytalam w wikiepedii. Europa jakas ksiezniczka. Ja mysle ze to jest taka historia, ze hodowano krowy w Grecji i one nie dawaly mleka tylko sraly wiecie. I byki krowy maja rogi - i sie zastanawiali po co. Krowy nie dawaly mleka. Nie bylo laki. Nie mialy sie gdzie pasc. Wszystko bylo zle. I kazali bykom brac na rogi krowie lajno. Moze zeby poped mialy? Nie wiem. Takie cos to jest Europa dla Grecji. Tak mysle. Tak ich urzadzili. Ani krowy nie maja. Takie cos. To wymyslili ze bialy byk to Zeus a Europa to jakas ksiezniczka. Takie cos to jest. Ani chybi. Polska w UE. To tez cos jest. I tyle :( GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiecie ta wies ma mi do powiedzenia ze moja babcia??? A MATKA??? byla NIEDOROZWINIETA UMYSLOWO bo tak powiedzial parlament brytyjski, ze nie leciala PRAWEM BUDOWLANYM a oni tu tak leca. No a czy oni wiedza ze tu sa 2 urzedy powieszone i jest jeszcze plan zagospodarowania przestrzennego? Takie cos. Bo moze ta babcia moja byla jednak DOROZWINIETA i tyle. A wiecie Polska ma inne polozenie geograficzne niz Wielka Brytania zas samo prawo budowlane to gdzies tam jest - a zagospodarowanie przestrzenne gdzie? I tyle. A co to jest np. OBRONA PANSTWA. I tyle. No i wladze panstwa? Gdzie to - wladze, obrona, zagospodarowanie przestrzenne- chyba tak to leci.Nie wiem - jak leci prawo - i dalej prawo budowlane - wyzej? Nie wiem. GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiecie calosc chyba leci tak - zeby byly Niemcy ze czy Pan Jezus mial prawo wybudowac sobie dom. Takie cos. No wiecie co... co mnie to obchodzi? No to tak - prawo takie. Wiecie ja prawa nie stanowie, nie ustalam prawa. Czy musi mnie to obchodzic? O co tym ludziom chodzi? A MOIM ZDANIEM - bo w tym rzecz prawo odnosnie zagospodarowania przestrzennego jest wyzej od budowlanego. No to tej wsi mialo nie byc. W planach zagospodarowania przestrzennego ta wies jest do wysiedlenia. Jakie byly plany do Niedzwiedziewa? Takie cos to jest. Ja tylko chce rente? Co mnie to wszystko obchodzi? GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiecie - widzieliscie kiedys cos takiego? Ja tylko chce swoja rente i to wszystko. I chce ja juz ponad rok. W sumie cale zycie. Jakie to jest prawo? Prawo do renty i emerytury, nie? I tyle. Mam takie prawo. A reszta mnie nie obchodzi. Co mnie ma obchodzic? Wojsko polskie? Podatki? Prawo podatkowe? Kto do wiezienia - kto nie placi podatkow sie dowiem. KTO ROBI SAMOWOLE BUDOWLANA i tyle. W Polsce. Dla mnie tak. Co ja tu robie? GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiecie janie wiedzialam ze istnieje jakis KEVIN. Co to jest Kevin? A Polska? Jeden pass USA - tez tego nie rozumialam. Myslalam, ze niemiecki - rodowod od Jana Ewangelisty. Chociaz... do pierdla kto nie placi podatkow sie dowiem. A co to jest KEVIN? Co to jest? Nikt z Kevina nie ma rodziny. No to gdzie dopasowanie mnie domem dziecka. Co to w ogole mialo byc? Kto idzie do pierdla? Kto nie placi podatkow? No to wiecie 18 lat do pracy? A wczesniej? Wczesniej nie ma pierdla? Przeciez to nie ma sensu. A za zapisanie do szkoly przy braku papierow to nie jest prawo karne. A co ja w zyciu mialam robic? Jak zaplacic te podatki? Ja chce rente i nie bede rozmawiala? Jak ja tu przebywalam? Z porwania - szpital sie powiesil, 2 urzedy sie powiesily mna. Nikt sie nie dal.Co wy sobie wszyscy nie wyobrazacie? I tyle. I moja babcia miala racje - przez dom dziecka z powrotem. A jak wam mialam zaplacic te podatki jak mieszkalam w jakims domu ktorego nie rozumialam. Mnie nawet nikt nie ochrzcil. Jakies gady na mnie, brat Z FRANCJI - madrosc swiata. Pelno bab z Kainem - garnkow nie mialam. A ZA CO MIALAM ZAPLACIC WAM PODATEK WY CHORE UMYSLOWO KROWIE I BYCZE ODBYTY?Czy mialam na to szanse? A MOZE LASKE? LASKI NIE MIALAM - szklanka pusta. Bo prawa zadnego i co teraz? GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiecie ta Miroslawa Sz. jest do kanonizacji ale renta jest MOJA!!!! Moja i koniec za zycie W KROWIM LAJNIE ZWANYM EUROPA - wzietym na rogi przez byka. Cos w tym jest. Hiszpanskiego. I to wszystko. Tyle z calej EUROPY- bo niby co wiecej? NIe rozumiem. GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertzzi90
TWOJA RENTA JEST W DUPIE PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiecie ja chce rente - wyniesc sie stad i NIGDY NIE WRACAC!!! NIGDY!!! To wszystko. Nie wiem czy prawo budowlane jest najwyzej. Jak juz to wladza, obrona , prawo zagospodarowania przestrzennego, podatki i prawo budowlane. A z Kevina prawo budowlane sie dowiem - a plan zagospodarowania? A PRAWO DO WIEDZY O WLADZY? O KEVINIE??? No to figury na panstwo. I to jeszcze mozemy rozmawiac w tym Kevinie - a tak ? Rodowod od sw. Jana Ewanelisty? Wybaczcie i tyle. Ja nie wiem o co wam chodzi. Napiszcie moze - ja tyle rozumiem. No bo wiecie - ja jestem ograna gora Grabarka takze to jest bez figur a Kevin to sa figury na panstwo I TAK JEST PRAWO BUDOWLANE. I sie dowiem ci ludzie chcieli budowac, a jak? To trzeba miec figury na panstwo a z Kevina nie ma. No ale to mozna kupic. Jak z Kevina jest figura na panstwo, to nie ma figur? Co to w ogole za gadka? I tyle. Jak z niego jest figura to sa. Ale nie na tej dzialce A CO MNIE TO OBCHODZI wiecie. Co mnie to obchodzi? Ja jestem oddana do Polski z ograniem panstwa i ja POWINNAM BYLA miec figury na panstwo. Ojciec biologiczny moj CHYBA??? rozumial tylko koralik. Ja mialam miec w sadzie kupione figury na panstwo, tak mam Brygide i normalny czlowiek. Znaczy? Na Bone na te wies - ze ja tu chyba OSZALEJE. Choc taka bylam , ale wiecie wies do wysiedlenia, zycie w piekle i koniec. I tak bym NORMALNIE MIALA studia i tak dalej. A tak? Rok powieszony. Ja mam chocby z tego prawo do renty bo powiem ze ja jestem z ograniem panstwa bez figur i tyle. No i co mi zrobia? To jest prawo do renty i ja mam i ja mi KK ukradl i co dalej? A JAKIM PRAWEM? I ludzie znikaja , wszystko na mnie? A jakim prawem? A wiecie - ja jestem corka mojej MATKI, a nie babci. I wiecie one zyly zle ze soba. Co was to obchodzi no ale. Moja matka byla WIELKA ARTYSTKA. Babcia taka nie byla. A wszystko o stala prace. I tyle. No wiecie - co te moja babcie obchodzilo to nie wiem. Znaczy ja cos obchodzilo, ale co? I tyle. GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiecie prawo do wiedzy to jest raz. Ale jak mieszkam w panstwie to chyba powinnam znac swoja wladze. A co to jest KEVIN? I tyle. I wiecie przy OBOWIAZKU SZKOLNYM do 18 roku zycia JAKA MACIE RACJE jak nic nie mowicie o Kevinie? Zerowa. Co wy robicie 10 lat w szkole. Czytac, pisac to sa 3 lata. 3 lata. I co dalej? 7 lat to samo? A dalej? PRACA STALA? Ja sie nie dam. I tyle:( GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
jak ja nawet nie wiedzialam ze mieszkam W KEVINIE - DOKLADNIE kto to jest Kevin, co mi przysluguje z tego Kevina, na jakiej on jest zasadzie. Po co to jest? No to co mnie to dzis i jutro i zawsze moze obchodzic? I tyle. Nigdy!!! Ja chcialam mieszkanie i ja bym sie wyniosla stad do stalej pracy w wieku 19 lat i mnie nie ma. Wiecie ja wam przyszanowalam obowiazek szkolny powszechny do 18 roku zycia RODOWODEM NA SZKOLE i jeszcze prawo do stalej pracy - zawodowka, a dalej nie wiadomo. I wiecie ze mialam oceny, wyzsze szkoly to poszlam na studia I PRZYSZANOWALAM STUDIA MENGELE. I po co sie dowiem? Ha! Bo zostalam do tego zmuszona niejako tzw. dobrymi zyczeniami ze jak chce prace wyzej to idz na studia. No to poszlam. Na takie a nie inne. I tak zla srednia i bez sensu wszystko i tyle. Takie cos to jest. No ta ogrodnicza to skomplikowane, ale cos takiego jest. I ja nie powinnam byc w Polsce. Przykro mi i tyle. GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiecie oni tam na mnie ale co mnie to obchodzi - ja chce moja rente. Co ja -prawo stanowie w Polsce? Ja chce rente po matce, ze nie mialam matki. Do Polski mnie wyrzucili PRAKTYCZNIE BEZ SZANS NA STALA PRACE. Rodowod na szkole - jedyna nadzieja i Mengele. No to skonczylam swoje zycie zawodowe. I wiecie dlaczego nie moglam tej renty wczesniej? Tyle zla. A z rodowodem na szkole do wilkow? I bylo - czy ten Otto i te brygidki oglupialy. A oni? No to kredyt wiecie - teraz mam kredyt, TELEFON NA POLICJE -po co im to bylo? PIERDY RODOWODAMI - to jak moglam byc normalna? I jeszcze ROSLINA wiecie - takie cos i tyle. Nazwisko babci - no to wiecie nakierowanie na rodzine biologiczna i tyle. No coz... dowiem sie ze Grecja popsula Europe tym lajnem i nie bylo szans na zadna Europe. Jedynie Rzym ich jednoczyl. No to popsula i byl koniec. A czy ta Europa jest taka wazna? Co tu sie wydarzylo WIELKIEGO? Ostatnio co zrec nie ma. Nabudowane jak w psychiatryku. GOTOWY szpital psychiatryczny jak dla mnie. A co zrec? To jest wlasnie polityka psychiatrycznego i tyle. I wiecie ktore prawo jest najwazniejsze - o tym decyduje wladza panstwa a swoje przekonania kazdy ma. Jesli ktos jest pokojowy to wiecie nie uznaje armii. Na przyklad redukuje armie. A wojskowy sie zbroi, armaty zamiast masla - takie cos. No to trzeba zwrocic uwage - tyle mamy kasy czy tyle - tu mamy takie potrzeby i tak dalej. Tu nas atakuja. Nie wiem. Co mnie to obchodzi? Ja mam swoje priorytety. Czemu ja sie mialam wojskiem przejmowac w zyciu albo czyms tam. Choc sie przejmowalam, ale co? Placili mi za to? Tylko balam sie np. w 1990 PUSTYNNNA BURZA - balam sie ze to sie rozlezie , gdzie to polezie. Takie cos. I to wszystko. A wy? No ale co to ma wspolnego z codziennoscia. Kiedy trzeba miec co jesc, za co sie leczyc. To jest codziennosc. Od tego sa wladze, zebym ja sie nie musiala tym zajmowac, a jesli cos mowie z sensem to ide do tych wladz, za to odpowiadam. To co? Za wojsko polskie mam odpowiadac? Przestancie. Najwyzej za szkolnictwo NIE ODWAZYLABYM SIE NAWET ZA TO. Ale to sa lata bledow. Moich? I tyle. No zdrowie tez bym sie nie odwazyla. Co bym sie odwazyla? Nie wiem. No cos bym sie tam odwazyla? Wiecie co? ROLNICTWO bym sie odwazyl - resort rolnictwa.Naprawde - i rynki zbytu. Reszta?Nie wiem. Zagospodarowanie przestrzenne to nie. A w to poszlam sie dowiem. Nie - ja poszlam w OCHRONE PRZYRODY. Prosze mi nie wmawiac dziecka , ktorego nie mialam. Roznie wszystko wyglada, a ja poszlam w ochrone przyrody, a wyszlo co wyszlo. GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
NA razie ide. Moze ktos cos napisze... ???? GDZiE JeST MOJA RENTA????!!!!jedyny sens mojego pisania tutaj. GDZIE JEST MOJA rENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiecie ja zrezygnowalam ze szkol bo jestem z KEVINA z ogranym panstwem bez figur. I wiecie tak mam prawo do renty np. za zdrowie - byle jakie, za powieszony rok, przerazajaco NIENATURALNE klopoty w szkole. No musze sobie zbierac dane. Za klopoty w szkole przez co - CO JA MAM NAPISAC???? Przez co chce rente matki - ze nie mialam passu USAi tak skonczylam, systemu rentowo emerytalnego , kredytu!!!! , do banku nie, takie tam - zaklad rodzicow powieszony - ja bez pracy po rodzicach. No wypalony. No to dyrektorem we mnie, a ja nauczycielka angielskiego i ffty fifty i rokiem wiecie - pass USA rozwal rodzine. Dalej doktorat? Zaskarzenie uczelni. Tak mam rente od matki i ja chce. Dlaczego nie moge jej dostac? GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiecie mozna wziac i pojechac na tej komisji WSIA DO WYSIEDLENIA ze sie tak wyrabalam , doktoratem zaocznym - tak mi poszlo zdrowie - na terenie wojny 1510. Moze ktos zaczai? A opinia sie dowiem? No ale jaka i za co? I gdzie? Prace fizyczne mi zostaja za granica sie dowiem. NIE MAM PASSU USA, a zdrowia tez - sa to prace PRYWATNYCH FIRM, wlasciwie tak jak w polsce znajomosci i nic wiecej i powiem , ze mialam ubezpieczenie wykupione i ze mnie sie smiali jak nie chcialam pracowac na stanowisku, ktorego nie powinno byc. Albo zrobili ze mnie alkoholiczke i zniszczonych jest mna duzo ludzi za granica. Ja tak powiem. I ze czekam na przesylke z renta, ale jej nie umiem dostac i przyszlam na komisje. I sie dowiem co? Ze tez nie dostane renty bo co chce robic dalej.No np. WTEDY moglabym wziac kredyt bankowy i probowac cos robic - co mi sie uda, a jak bede aktywna to moze znajde jakas prace bo tak to katastrofa bo nie jestem ALKOHOLICZKA a papiery mam dla alkoholiczki no i co teraz zrobic? To mialam se nie dac wpisac - 1 papier mial byc. A czego ja powiem? Czego se mialam nie dac wpisac? Jaki ja mialam na to wplyw? Ja tego nie podpisalam. I powiedza ze robie jakies oceny, a mam prawo. No jakies tam prawo mam - takie jak profesor, ktory robi kariere urzedem wojewodzkim czy gminy - takie samo im powiem. No to tylko nie zaplacil studentom i tragedia. A ja dostalam wyplate powiem? Dostalam? A jak mi to udowodnia. gdzie to pisze? GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiecie oni chyba leca jakie babcia miala poglady. A CO MNIE TO OBCHODZI? ja nie mialam nazwiska. Bez sensu kompletnie i tyle. No a co jeszcze? I takie cos to jest. Ja mam tylko matke. Babcie mam z rodziny. Z jakiegos ukladu rodzinnego. Z panstwa? A mialam nazwisko? I tyle. A jak juz to po matce. Czemu po babci? To w ogole jest nienormalne. Nienormalny pomysl - zeby babcia byla wazniejsza od matki. To jest nienaturalne i tyle. Tak bywa, ale czy to byl taki przypadek? GDZIE JEST MOJA RENTA???!!!! 😡😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiecie mnie brak passu USA tyle ile mozna zarzucic w zwiazku z cala historia po wojnie I CHYBA to byly poglady mojej babci, ze Niemcy mialy byc OD KAINA, a nie Jana Ewangelisty i Anglia by byla, a tak? I ona tego nie rozumiala. OD LUCYFERA i wtedy jest Afryka. I tak jest teraz. Tak se leciala ta moja babcia. A oni w nia prawem. A mieli je? I tyle. A mieli prawo? A zwlaszcza karne, a to wysoko przeciez jest i tyle. No a ona leciala prawem bankowym w sumie, kredytem. Takie cos. Zupelnie inaczej myslala. I ze USA sie zalatwilo. I z tych pogladow ja nie umialam zrobic sobie passu USA - ale wiecie Z JAKICH POGLADOW? Z tego ze nikt po wojnie nie obnizyl Niemcow. Moja babcia leciala tak i RPA. No i garem. I co? Zle leciala? I ze Niemcy mieli byc obnizeni za to, ze takiej glupiej wojny swiat nie widzial. Taki tam poglad mogla miec. Po co on taka wojne zrobil? A Polski nienawidzila i blad sie dowiem. No wlasnie - blad? W czym?Ona mnie tu nie wyrzucila. A prawo najwazniejsze to jaka wladza ja uwazam - jedna wladza taka, druga siaka. Co ja mam do powiedzenia jakiemus ekonomiscie - takie cos -jako rolnik albo bankowcowi. Trzeba uwazac PO TO JEST WLADZA zeby nie bylo LOBBINGU i wiecie silna osoba, silne poglady i ja sobie np. w Polsce dochodzac do wladzy stworze LOBBY ROLNE. takie cos. Bo uwazam ze taka jest Polska - lobby sie robi bo to g... warte. No i sa jakies czasy i tak sie zachowujemy zeby cos zrobic i w danych czasach miec racje. I ta babcia TAKIE POGLADY MIALA i po co ja chcieli? Co chcieli nia osiagnac? I miala swoje poglady postawic wyzej niz - nie to co zrobila dla panstwa niz swoje poglady. Nie bylo to w zgpodzie z jej sumieniem i tyle zrobila. No to po co ja chcieli? No to mieli powiedziec ze prosze zmienic poglady. tego jej nikt nie powiedzial. I tyle. A zreszta w calosci sytuacji jak mogla wziac i zmienic poglady a poza tym ten wymog byl NIELUDZKI i koniec. I w ogole POZBAWIONY PRAW CZLOWIEKA - takie cos to jest. Ze wszystko dla panstwa - to kto to tak sie zachowuje.No moze SZALONY WODZ ale to ma armie. A zwaszcza Wielka brytania miala armie. I tyle. GDZIE jEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena-Trojańska
babci? moja babcia mi mówiła bedziesz lekarzem myliła się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Moze wiecie uwazala, ze Anglia bez praw czlowieka - Niemcow stawiala moze wyzej od USA. Zalezy co myslala o tym RPA i Afryce. Nie wiem. Nie wiem co ona myslala. Ze z Niemiec niczego nie ma ciekawego do jedzenia, a RPA jedna szkola zamiast na przyklad jakies tam produkty. Moze tak myslala? I tyle. Nie wiem. No i jeszcze miala pass USA. oni wszyscy tam maja. gdzie oni zyja? A matka? Nie miala - urodzona tylko tam. No i cale zycie zyla ze jezyk niemiecki umiala, a nawet passu niemieckiego i wiecie tak nie miala Jana Ewangelisty - tak uwazam i tyle. Takie cos to jest. No ale ja sie nie bede spowiadac z takich rozwazan. Czy one maja sens? I tyle :( GdZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
No mylila sie bo mi prad poszedl. Ale wiesz - ja zawsze jak cos to w rolnictwie i tyle. Takie cos. Magazyny, przechowywanie, zdrowie, moralnosc. Taka mam kolejnosc. WOJSKO SIE DOWIEM. KASA ja na to. KASA na zycie, a jak przyjdzie wojna to sie ucieka. Cos umiesz i se musisz radzic. Jezyka sie nauczyc. Takie cos. Lekarka no wiecie - to nie ta rodzina chociaz... no ja chcialam, ale tak jakos wyszlo. I zawsze gdzies tam przy zarciu.Najwyzej jakies klony ogrodnicze i to wszystko. Bo widzicie ten lekarz to takie skomplikowane. A leczyc jak umiesz to kazdy. A lekarz to na przyklad sekcja? Prosektorium. Nie to nie dla mnie. Zdecydowanie. Choc troche mi braklo i bym poszla. Sekcje bym przezyla, kazdy umiera. Zalezy czy bym nie wyleciala. No ale stalo sie inaczej. GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiecie jesli ktos tak leci kasa to musi miec kredyt i powiem wam taka to jest historia,ze ja tego kredytu nie mialam. No i figury na panstwo. Bo po co mi kredyt jak nie mialam figur na panstwo sie dowiem. No wiecie co- na razie mialam 5 latek i tyle. Wybaczcie. No to nie mialam figur i urwali mi kredyt i co ja mialam robic z ta gora Grabarka? Co to jest? I tyle. GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Wiecie na jedzenie mam krzyze rodowodwe. A jakie sie dowiem? A JAKIES TAM. Ot krzyze i koniec. Bo nie mam garnkow sie dowiem. No wiecie to jest skomplikowane. Mam krzyze na jedzenie i koniec. Ja jestem oddana na Wawrzynca to chyba kazdy ma krzyze na jedzenie anie garnki. I dlatego nie ma procesow , to trzeba wiedziec i wtedy nie ma szkoly kucharskiej bo chyba chcialam isc i sie nie gotuje. Ano ale cos trzeba jesc. No to po co wzieliscie mnie? Trzeba bylo oddac, splawic. Na rencie mozna gotowac i to jest OK. No to od dziecka. Co jeszcze? I leczyc sie mozna z Wawrzynca. No to nie chcieli procesow. A ja za to tez proces bo jak nie wiem tego to co? To brygidkom leci kalendarz. i z Wawrzynca jest wlasnie renta. I tyle. Ale tego nikt nie mowi. Tyle ile ale prawo do renty jest. Proces byl za Skarbka/Adolfa/sw. Elzbiete i wilka. A za oddanie z ograniem panstwa? I tyle. No i wiecie ten ojciec mial siedzec. Z ograniem panstwa mozna oddac choc wiecie to jest do zwrotu no i on tak myslal, ale wszystko zle i tyle. I powiem wam on w sumie oddal mnie na ...zalozycieli bankow. Czy ja jestem od zalozycieli bankow? Zeby JEGO PASS USA nie wyszedl. Tak mnie oddal. Bo czemu on mi tego nie zmienil. Bo byl chory na leb i tyle. Takie cos. No i mnie oddal na zalozycieli bankow a 40 lat bylo zeby nie wyszly passy brygidek. I wiecie dlatego mialam tak straszne zycie ze nie bede NIGDY Z NIKIM ROZMAWIALA ani w Niemczech ani z Polski. Ta matka Otto przyjdzie i cos tam porozmawiamy. No ale sobie pojdzie i tyle. Ze tyle ile jej wina. Takie cos. No i z takiego oddania nie ma figur.No to mnie mieli zabic. A ja bylam porwana - tu, chcieli mnie wywiezc. I w ogole bylam porwana. Ja bylam oddana? Ja bylam PORWANA i tyle. A panstwo TYLE ILE MIALAM. A jak nie napisze moja sprawa. Tak jak trzeba bylo. ZE SZKOLY i koniec. A najbardziej ze swojej madrosci i tyle. Czy to mialo sens? No jakas tam godnosc mialam. GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡 :( :( :( :( cdn. :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
Zastanowcie sie wiecie - DLACZEGO TEN PARLAMENT BRYTYJSKI ISTNIEJE i wiecie tego moja babcia nie rozumiala bo tak sie miala wyniesc do USA tylko...ile by tam pozyla. Wyjechala - o ku... i tak dalej. Takie cos by bylo. Nazwisko by poszlo. No i by sie zastanawiali jak ja pacnac i wiecie NIKT BY NIGDY NIE ZROZUMIAL jak oni po niej mieli co zrec. I maja do dzis wam powiedza bo stoja o ...krowie lajno? Jak ona tam trafila? Bo nie chcieli stac o krowie lajno a tylke im zostalo za Niemcow od Jana Ewangelisty i wiecie KTO POMOGL NIEMCOM? Czy na pewno ja? A Polsce? Ja z was robie GODNYCH NIEMCOW - no wiecie - oni i rodowody. Ale coz... tyle im zostaje po wojnie 1510. Takie cos. A co bedzie? Zawsze wam wszystkim moze pomoc SILA WYZSZA - a jaka? I tyle. GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! [wsciekly😡😡😡 :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirująca maczeta
Nie masz zadnej godności, wypieprzaj z tego forum, jak obiecałaś, a nie pierdolisz nadal jakieś schizofreniczne idiotyzmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzdomnaibezrobotnaNIESTETY
ona dla nich byla jakims tam nazwiskiem wiecie lepsze niz krowie lajno bo to to juz przesada. A teraz? A dalej? I wiecie tam tylko ROLNICTWO trzeba wziac pod uwage i jak oni leca rolniczo. Tylko tyle. Nic wiecej. Bo moja babcia myslala, ze jak maja co z niej zrec to bedzie cicho. gdzie tam - zero , taka , siaka - no to po co byla? To tylko nazwisko. No i o nazwisko za duzo. A czyje? I tyle. A ja mialam miec swoje. I tak ja mam nazwisko po ojcu w Polsce a reszta? No ale dobra - to tylko Polska sie dowiem. To tylko Polska ja na to? Kto by pomyslal. SWIETY SWIATA - SWIETA SWIATA. Ale gdzie kanonizacja? W jakim panstwie? I tyle. GDZIE JEST MOJA RENTA????!!!! 😡😡😡😡😡 :( :( :( :( :( cdn :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena-Trojańska
owieczko 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×