Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123:)

ojciec syna a mój partner

Polecane posty

Gość 123:)

pisze do Was bo mam pewien problem i nie wiem jak go rozwiazac od 3 miesiecy nie jestem z ojcem mojego syna a o powrocie juz nie ma mowy.Jakis czas temu poznałam pewnego mezczyzne tzn jak juz nie byłam z ojcem syna no i sie zaczelismy spotykac,oczywiscie syn chodzi z Nami na spacery.Ojciec syna nic nie wie o moim nowym partnerze a wiem ze przyjdzie taki czas ze mój syn zacznie mówic ze Pan chodzi z nami na spacery.I teraz mam pytanie jak ja mam zareagowac jak mój były sie mnie spyta co to za Pan albo czy mam luja a przedewszystkim jak tłumaczyc synowi albo czy wogule mu wytłumaczyc ze ma tacie cos mówic albo nie mówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bedziesz pewna, ze cos z tego będzie to powiedz wprost odjcu swojego dziecka o tym, że kogoś masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123:)
tez bym tak chciała ale boje sie ze ojciec syna wtedy powie ze ja juz kogos miałam jak z nim byłam i dlatego odeszłam a do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna* *MAM_ TO_ W_ DUPIE
nic sie nie martw były nie spyta, pewno go to nawet nie obchodzi :D a on w ogóle z tobą ROZMAWIA na tematy związane z dzieckiem chociażby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123:)
ale jak mam zareagowac na sam fakt ze syn mówi o Panu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna* *MAM_ TO_ W_ DUPIE
a musisz reagować? musisz się tłumaczyć byłemu? bedzie chciał wiedzieć TO RUSZY DUPĘ I ZAPYTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123:)
Panna obchodzi bo on mnie dalej kocha a dziecka juz niwdział od 2 miesiecy pomimo ze mu kontaktu nie utrudniam tylko pyta przez smsy jak tam mój syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123:)
no własnie zapyta i potem terror ale Panna dziekuje bo takie podejscie bedzie chyba najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna* *MAM_ TO_ W_ DUPIE
terror to on se może na swoim fiutku odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×