Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolka27

komu osobny pokoj

Polecane posty

Gość Jolka27

Witam. Kupilismy z mezem nowe mieszkanie, pokoje. Mamy dwoje dzieci, parke i dylemat komu dac ktory pokoj:) Mieszkanie jest w ukladzie 3x1 czyli duzy pokoj po jednej stronie mieszkanie, dzieli przedpokoj i z drugiej strony 3 pokoje. Jeden pokoj ma osobne wejscie, a do 3 przechodzi sie przez drugi pokoj. Pytanie ktory dac corce, ktory synkowi, a gdzie sypialnia? Pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie są przechodnie pokoje
duży pokój córce, mały synowi, przechodni to gościnny a za nim sypialnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Enterszon
Dla ciebie jest pokój, przez który nikt nie przechodzi. Przez pokój córki przechodzisz tylko ty z mężem. A syn przeżyje, jak ktoś mu przejdzie przez pokój. Kultury trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
ja bym dała większy pokój starszemu dziecku a przechodni zostawiłabym na gościnny albo urządziłabym tam coś w stylu wspólnego pokoju dla dzieci z jakimś telewizorem czy komputerem, kanapą itp, gdzie mogliby spotykać się z kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka27
jest tak, maly ma 6 miesiecy a corka ma 3 latka i jest problem bo jak corak chce sie bawic a synek spi, a ja kbedzie przez jego pokoj przechodzic to moze go budzic i wtedy sie robi problem. Chcialam corce dac wiekszy pokoj ale wtedy jak ktos przyjdzie np dzieci to beda go budzic, my chcemy swoja sypialnie osobne wejscie. Jeszcze raz napisze rozklad: salon kuchnia - jedna strona przedpokoj podluzny- drzwi wejsciowe, lazienka srodek i 3 pokoje w tym jeden z osobnym wejsciem, i 2 w ktorym jeden jest duzy z komorka np na pralnie.. i do niego sie wchodzi przez mniejszy pokoj w ktorym sa 1 drzwi z przedpokoju. - to sa 3 pokoje po przeciwnej stronie salonu i kuchni. Co byscie zrobily na naszy miejscu? ja sie obawiam ze jak dam corce pokoj ten duzy z komorka a mniejszy przechodni synkowi t osei bedzie budzic i idzie zza tym ze synek sie nie bedzie wysypial a jak dziecko niewyspane to zle L:) doradzcie. A dodam ze spi 2 rayz dziennie... potem po roku 1 ale to i tak problem bo jest nauczyony tylko w lozeczku,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka27
a dodam tez ze chcemy miec swoja sypialnie a nie oddam 3 pokoji dzieckom. mozna zrobic tak ze oddac 2 pokoje dzeiciom a ten przechodni na zabawki., Ale szkoda pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie są przechodnie pokoje
Jak dzieci są w takim wieku to nie ma problemu - przechodni pokój córce a ten za nim synowi. Tylko będziesz miała daleko z sypialni do dziecka. Ja bym takie małe dziecko usypiała w łóżeczku w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka27
od 3 miesiaca jest z corka w pokoju, i daja sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie są przechodnie pokoje
No to jaki masz problem, pisałaś, że jedno budzi drugie a teraz, że dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą, ch...owe sobie to mieszkanie wtbraliście gdzie w XXI wieku pokoje przechodnie? to najgorsze, co może być w mieszkaniu no, chyba, że tych pokoi jest tyle, że każdy dostanie końcowe a przechodnie będą "niezamieszkane" ale u Ciebie tak nie jest w życiu nie kupiłabym mieszkania z pokojami przechodnimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa chamko, autorka nie napisala tego tematu żeby czytać twoje bezsensowne chamskie wypowiedzi. Na takim poziomie możesz dyskutować u siebie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chamko? dopiero ty swoim chamskim wpisem pokazałeś, co to chamstwo wykonaj może ostatni punkt ze swojej stopki i sp... w podskokach z netu, bo jeszcze do niego nie dorosłeś, prostaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilekroć wchodze na jakiś temat to twoje bezczelne wypowiedzi robią wrażenie. Pamiętam jak kiedys najeżdzałaś na kobiety w ciąży, majace dzieci, za tamte teksty gdybym cię spotkal na żywo dostaląbyś ode mnie w pysk, nie jesteś dla mnie kobietą. Zawsze gdziekolwiek cię spotkam na jakimś temacie będę cię tępił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno byś mi narobił i w dupie cię mam, to tak w twojej konwencji, żebyś mnie dobrze zrozumiał, dziadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze nie mam zapisanych twoich wypowiedzi to bym cie pogrążyl, ale dobrze je pamiętam zwyrodnialcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laska się normalnie pyta, a ta tępa cipa Ewa wyskakuje od razu z tekstem ze sobie chujowe mieszkanie wybrałą. Gdzie ty się uchowałąś idiotko? Wracaj do siebie na wieś, zabij się dechami i nie truj ludziom życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
ten przechodni to jak chyba przedpokoj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufka lubi plakac
bez chyba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×