Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gekon111

seks z żelową nakładką na penisa + prezerwatywa

Polecane posty

Gość gekon111

Zamierzamy z moją dziewczyną użyć żelowej nakładki na całego penisa z wypustkami coś w rodzaju takiej grubej prezerwatywy i niby można się w tym kochać bez zabezpieczenia w postaci prezerwatywy. Nigdy się jeszcze w tym czymś nie kochałem a chciałbym spróbować z ciekawości no i dla większej satysfakcji mojej partnerki:) Na pewnej poważnej stronie internetowej przeczytałem opis jak się powinno prawidłowo używać takiej nakładki. Piszą między innymi, że należy ją stosować razem ze zwykłą prezerwatywą ale nałożoną na żelową nasadkę(!) czyli nasadka na "goły" członek i później prezerwatywę co dla mnie jest to dziwne bo jak nakładka ma wypustki na które się naciągnie "gumkę" to nie będą spełniały swojego zadania.:( Z kolei jak zrobię odwrotnie czyli najpierw prezerwatywę a później żelową nakładkę to się może zsunąć bo kondom jest czymś juz nawilżany. Jak to w końcu jest?? Ktoś ma z tym jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadająca żelka
dobrze napisali że kondom na nakładkę tylko nakładkę okręć ręcznikiem i dopiero kondoma naciągnij zobaczysz jaki odlot będzie miała partnerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gekon111
niby nakładka jest wykonana z rego samego lateksu co prezerwatywy więc chyba re wypustki sa na tyle miękkie ze nic nie podrażnią.. Wiadomo bodźce czuciowe u mężczyzny będą małe o ile wogole będą i z tym się liczę ale jakoś tak berdziej "elegancko" wypada najpierw nałożyć prezerwatywę a potem nakładkę. Hmm nie wiem czy bym był w stanie zaryzykować seks tylko z samą nakładką na członka. Dodam że dziewczyna nie bierze tabletek antykoncepcyjnych. Z dgiej strony taka żelowa nakladka jest gruba to chyba nie powinna pęknąć itp(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuczma
Ja taką kupiłam na wyjazd. Miał być super seks a skończyło się tak, że to badziewie wyrzuciliśmy na ziemię. Nie wiem, pewnie zależy od jakości, ale mnie to raniło. 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuczma
Ranilo to moje uczucia, nie doslownie. No bo zaraz sobie wyobrazalam, ze te wypustki to jakas choroba weneryczna mojego chlopaka czyli musial mnie zdradzic i sie rozplakalam. Do dzisiaj nie powiedzialam mu o co chodzilo, ale nie odzywam sie do niego juz 2 miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y9u89oi89o9oa
nie mówi mi nawet o tej nakładce bo mi słabo na sama myśl, jak mój facet to założył to myslałam że umre z bólu i mnie rozerwie na pół :o mój miał sama nakładke bo i tak sie nie zabezpieczamy dodatkowo ale to i tak się chyba stosuje bez prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymacz_dymański
i co? podymałeś w końcu czy ciągle wybierasz co na co założyć?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze są chyba nakładki wibrujące. Działają super na łechtaczkę i całą pochwę, a przy tym są wygodne i proste w użyciu. Nie kolidują z prezerwatywami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no takie są na allegro tylko o wiele tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerabiałam kiedyś z mężem był moim chłopakiem Bez nakładania sama nakładka żelowa.Szalałam z rozkoszy lecz z poczatku było trudno włozyc w pochwę była bardzo ciasna.Straciłam dzień wczśniej straciłam cnotkę nie byłam u ginekologa.Po ok. 5 minutach dopiero szło pięknie.Jęczałam z rozkoszy a chłopak pomimo ,ze miał po moim orgazmie miał wytrysk dalej kochał się ze mna trawło to długo bo mu stanął jeszcze raz i wtedy tak szybko nie trysna ja miałam wtedy trzy orgazmy.Po tym maratonie mimo wszystko obtarłam pochwę.?Płókał mi chłopak rumiankiem wlewał do pochwy.I sie zagoiło lecz po ginekologach staram sie nie chodzić z byle czym.Dopiero w trzecim miesiacu ciaży pierwszy raz była i w obecności meża Pani ginekolog badała potwierdziła ciażę.Chodzilismy razem na badania bo przygotowywaliśmy sie do wspólnego porodu.Był szał lecz po tym seksie miałam problem.Może nałożona prezerwatywa nie podrażni środka Pochwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ch*j ta nakładka, jeśli ma być protezą małego siurka, to nie lepiej przypiąć dildo do bioder i dildem zaspokoić babę a spuścić się do buzi lub dłoni kobiety? Przecież do nakładki nie da się spuścić, gdyż jest za gruba i nie przenosi tarcia. niezbędniego do wyzwolenia wytrysku spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi Gekon, jesteś kaleką seksualnym, że używasz nakładki na siurka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gekon111
jestem baba: Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę 15. wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja gość
Sam się zastanawiam na temat tej nakładki , fakt iż mój ma 18, 5cm a obwod 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolakolaola
W ramach dodatkowego bezpieczeństwa można założyć prezerwatywę na nakładkę. Ja z moim partnerem często korzystam z nakładki na penisa wibrującej, taki ring http://filemona.pl/p/19/4330/fifty-shades-of-grey-yours-and-mine-wibrujacy-ring-erekcyjny-nakladki-na-penisa-nakladki-przedluzki-prezerwatywy.html można spokojnie nasunąć na prezerwatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do ginekologa to zawsze mam prz badaniu cipki mojego faceta.Raz zachcialo mi sie seksu z nakladka.Gdy zalozylam chlopakowi,ktory jest teraz moim mezem,to jak wbil sie w dosc mokra pochwe po minetce moalam orgazm przy niej to myslalam,ze oczy mi wyjda na wierzch z doznan tego seksu.Teraz nie ma problemu po porodzie przy ,ktorym byl maz to wchodzi do konca z dosc duza nakladka,ktora wczesniej jest dobrze wymyta by nie infekowac cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem wystarczy dobry żel intymny, żeby pogłębić doznania ze stosunku. Polecam wejść na stronkę http://sexish.pl/ ,która wkrótce będzie uruchomiona. Jest to sklep mojego znajomego, który oferuje dobre "pomoce erotyczne" za na prawdę fajną cenę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frredy
Niestety - wielkość - a konkretnie grubość MA ZNACZENIE - przekonałem się o tym jak kupiłem dla mnie i mojej żony nakładki na penisa. Nie polecam wszystkich tych które mają przedłużać , bo kiepsko się z nimi manewruje, polecam za to te przylegające, mogą być z wypustkami - koniecznie takie które pogrubiają członka. Moja żona nigdy nie narzekała na sex - ale teraz dopiero widzę jakie ma odloty ;-) Bardzo polecam nakładki także dodają mi pewności siebie przez co sex także jest bardziej namiętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojej poprzedniej całą pięść potrafiłem zmieścić do pochwy i dopiero wtedy dochodziła, a mam sporą łapę. Później mnie zostawiła i jest teraz z facetem który jak się pokazuje w kąpielówkach to wygląda jakby tam miał skarpetkę schowaną :( Teraz jestem z kobietą która jest bardzo ciasna i krótka, więc czuje się jak murzyn. Lekcja z tego taka, nie wkładaj tam dużych przedmiotów bo się zepsuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×