Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

co tu gadac mamy tzw cieche dni kazdy spi u siebie to znaczy ja w salonie on w sypialnni ale co ja za to moge ze urlopu nie dostal i teraz wszystko mopja wina ze nie moze leciec i wszyskie nerwy na mnie wylodowuje beznadzieja :(wiec lepiej dzis o nim nie gadac .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niema co mu sie dzwiic jak ja bym miala sama zostac to tez bym szalu dostala chociaz on juz wczesniej wiedzial ze on zostaje tylko chyba do niego dotarlo ze to juz za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da rade !!! a saiostra mnie straszu burzami w pl ze niemam przylatywac ze umre na zawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika, faceci nieraz są bardziej humorzaści, niż kobietki :D:P:P A jak męska duma jest urażona, to już masakra :P Grunt, to nie brać wszystkiego do siebie :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka dzieki za rade ja juz swojego znam na wylot pare lat po slubie minelo wiec nie zwaram uwagi na jego humory ale tez\ nie dam soba pomiatac niestety taki mam wredny charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze boje sie tych burz tym bardziej ze na wiosce bede mieszkac a tam zawsze najgorzej daja czadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sostra mi filmik wyslala co sie dzalo 15 km od wioski gdzie bede miaszac az starch wogule tam lecec naprawde tym bardziej ze czlowiek sie odzwyczail od takich zjawisk to tu niema czegos takiego od 5 klat chyba raz burze widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie te nawalnice ? Bo u mnie spokojnie malenka a jak wczoraj sobie czas z adasiem zorganizowalas?:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylatuje 13 sierpnia ja mm taka nadzieje ze sie uspokoi bo z domu nie wyjde a dziecia sie jeziorko marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz rodzice narzekaja zbyt czesto nie moge u niego nocowac... Lubia go ale wiecie jak to rodzice a nie chce miec z nimi spiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×