Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

Gość Damianooo
Pało ? haha oberwiesz ;d No widzisz a ja znalazłem.. ;d Po 18 Stęskniłem sie od wczoraj ;* ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianooo
No to po 18 wpadam po cb słońce ;p Jesli kogoś tu jeszcze nie poznałem to niech sie ujawni:D historii nie bd czytał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaczne sie czuc samotna na tym forum starego nie zaprosze bo go takie rzeczy nie bawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianooo
Hej Anika miło mi :)Stary? ;d Zaproś mnie też to nie bawi a weszłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianooo
A potem moje kochanie takie niewyspane :D:D Ja tu moge w dzien wpadac w nocy nie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianooo
no to miłego urlopu :) Marta (miśka) poszła do koleżamki a po 18 porywam ją ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spooko anika xd szalec trzeba:-P Adas widze ze fochem rzuciles ale chyba przez jedna sprzeczke nie zrezegnujesz z tego topiku? Wiec pisz tu i nie marudz :-P Ps komus piwa ?:-P:-P Jest przyjemnie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaś jutro będzie w lepszym nastroju, więc może się tu pojawi;):P Miśka, pobaw się i za mnie, bo ja dziś grzecznie w łóżeczku zostaję :):P Ból głowy nie opuszcza mnie od rana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przezemnie mu sie nastroj popsul ?.. my juz jdziemy do domu bo jest zimno i wgl chlopakj sie ni zaraz rozpija xd i byla akcja na bulwarze policja jest wiec sobie idziemy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie co to za akcje z policja ? mieliscie byc grzeczni hehe za to my wczoraj sobie dalismy popalic (popic ) glowka boli a swoje zrrobic trzeba ciezki dzien przedemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika ale ta policja to nie do nas ;-) jacys goscie sie pobili ... My bylismy grzeczni :-P:-P;-) Jak nie jedna to druga pije no co za ludzie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzx tez go pozdrawiam a z tym piciem to przypadkiem wyszlo milo bys spokojnie po jednym drinku a skoncyzlo sie nie wiem na czym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×