Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość king brus li

CHARAKTERNY facet zawsze będzie kobieciarzem

Polecane posty

Gość king brus li

tak jest drogie panie. szukacie sobie faceta z charakterem stanowczego itp, ale przyjmijcie sobie do wiadomości że taki zawsze będzie rozglądał się za innymi, nawet po zawarciu małżeństwa idąć z Wami po ulicy będzie patrzył się za innymi kobietami, na imprezach będzie podrywał Wasze znajome (dla samej zasady zdobywcy). Jak będzie jakieś spięcie w małżeństwie to zdrada niemal gwarantowana. Więc jeśli chcecie wiernego i poddanego Wam faceta lepiej bierzcie na męża "ciepłe kluchy", który będzie do Was się przymilał i którego będziecie miały pod obcasem. A tak nawet jako 70 latek, Wasz charakterny mężulo będzie podrywał 20-latki i nie odrywał od nich wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RURA W DISCO
cóż charakterny mężulo widocznie nie lubi seksu z własna zoną to niech bzyka dwudziestki albo jedzie na ręcznym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy mnie nie poznajesz
zaden moj facet nie ogladnal sie nigdy za inna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessssi
hehe, zgadzam się. Ale jak mam całe życie wpieprzać ciepłe kluchy, to wolę żyć sama. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z nim pisałam
Nie musi być kobieciarzem , ale ma znać kobiety. Co to za facet , co nie zna kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@nigdy mnie nie poznajesz > Coś mi się wydaje, że miałaś tylko jednego faceta i był krótkowidzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki facet potrzebuje równie charakternej kobiety, która zawsze będzie faceciarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieple kluchy to zwykle facet bez swojego zdania, bez jakiejś spontaniczności w sobie bez poczucia humoru, taki nie męski, często mamisynek. K...a najgorsze jest to ze nie ma takich ,,stanów pośrednich"! Trzeba wybierać, albo cwany zdradzajacy samiec alfa albo totalna ciapa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.20 charakterny facet to facet ze swoim zdaniem a nie wycieruch wsadzający w każdą dziurę, która się nastawi. Wycieruch jest wycieruchem z charakterem czy bez, taki bez własnego zdania zrobi to, do czego namówią go koledzy, do gwałtu tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×