Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jasmina*** niezalogowana

jaki zawod/praca jest wedlug was ciekawy?

Polecane posty

Studiuję aw i jest naprawdę ciekawie, choć chyba wolałabym na asp, a nie polibudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrahamka
według mnie super jest studiowanie tańca. w sumie niewiele uczelni prowadzi takie artystyczne kierunki, ale taniec można studiować na AHE w Łodzi - http://ahe.lodz.pl . super jest być tancerzem, kojarzy mi się to ze szczęśliwym życiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woalllka
no to prawda, studiować taniec to jest coś:) ja zastanawiam się nad pedagogiką na AHE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
a ja w pracy od lat oglądam cycki.ale zarabiam beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca w weterynarii - najlepsza rzecz jaka moze byc ( dla twardzieli i tych co kochaja zwierzeta )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trans-poland.pl/zawod-kierowca-przepisy-obowiazki-i-prawa/ - a może kierowca? nie mowie, ze tira, ale np szofer? mi sie zawsze ta praca strasznie podobala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem marynarzem z dużym doświadczeniem, ale pamiętam, że jak zaczynałem jako majtek. Rekrutowałem się poprzez http://pracanamorzusopot.pl/ - to jest mój port. Praca jest fenomenalna, w życiu nie chciałbym zostać kimś innym. Nie wyobrażam sobie pracy w biurze albo w sklepie. Na morzu jest prawdziwa adrenalina i wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podróżnik lekarz (neurolog, psychiatra) psycholog policyjny śledczy w policji detektyw weterynarz strażak dyplomata chemik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najciekawszym zawodem jest menedżer muzyczny. Niegdyś niedoceniany człowiek odpowiedzialny za sukces gwiazd, dziś pożądany na polskim rynku muzycznym. Znajoma rok temu uczestniczyła w kursie w Akademii Menedżerów Muzycznych, a po jego skończeniu zatrudniła się jako menedżer lokalnego zespołu. W tej chwili zaczynają grać coraz to większe koncerty, a ona jako menedżer muzyczny jest odpowiedzialna zarówno za kreację wizerunku gwiazd, organizowanie tras koncertowych jak i aspekty prawne umów, które podpisuje jej zespół. Jednym słowem w jej życiu ciągle coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że praca takiego menadżera musi być dość stresująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co uważacie o zawodzie organizatora wesel/konsultanta ślubnego? Tutaj to podobnie jak u tego managera muzycznego wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. W tym artykule http://dolnoslaskie-praca.pl/wedding-planner-zawod-dla-przedsiebiorczej-kobiety-z-sobotki/ ciekawie ktoś opisuje na czym polega ten zawód. Wydaje mi się, że w Polsce to stosunkowo nowa profesja, a w małych miejscowościach jest mało takich osób…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPatrycja
Na pewno praca detektywa jest ciekawa, ale na pewno niebezpieczna i potrzeba w niej pełnego doświadczenia. Wynajmowałam raz Panią detektyw Skrzypek z Wrocławia, do pewnej sprawy i na prawdę nie jest to zwykłe bieganie z aparatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry pani Skrzypek, ostateczny termin zapłaty za wynajem mija jutro. Już zamówiłem ekipę do zabrania pani rzeczy, dopiszę do rachunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×