Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aleksandra_co_lubi_w_normie

zalamka, facet ma malego.. bardzo malego

Polecane posty

Gość mam małego i nie kłamię
rozpijcie to winko na dwoje i to w miare szybko, całuski, przytulanki pieszczoty, bez seksu, niech Cię wyiżę, ty mu zrób dobrze jak chcesz, po prostu małymi krokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zawsze tak musi być
Od 3 lat chodzę z moim chłopakiem a mam 23 lata, przy pierwszym naszym kontakcie byłam w szoku że mój chłopak ma takiego małego penisa bo tylko 12 centymetrów. Dziś poza nim nie widzę świata potrafi naprawdę mnie kochać i choć s seksie jestem wymagająca to mam to wszystko od niego czego oczekuje kobieta także nie zawsze penis odgrywa ważną rolę w życiu seksualnym i emocjonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi wymaganiami to rożnie bywa. Niektóre laski można łatwiej zadowolić a inne trudniej. To wszystko zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko wielkość się liczy, nawet 0,5 metra może nie zaspokoic bez umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trefl drugi
Jak pisze, że czuje się winny, to już będzie miał gorszy start przy drugim razie, bo będzie się stresował, że teraz to już musi się udać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_co_lubi_w_normie
wiecie co.. ja sobie tak mysle i analizuje i chyba mnie bardziej przerazilo to, ze byl miekki... a nie ze byl maly po prostu do tej pory jak sie kochalam ze swoimi ex - i mowie tutaj tez o pierwszych razach, po zdjeciu przez nich majtek juz im wyskakiwaly sterczace.. troszke mi to zachwialo moja kobiecosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_co_lubi_w_normie
Trefel drugi - jesli w ogole on bedzie chcial drugiego razu.. bo i on moze sie wycofac teraz prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullllllllllllalllllllllaaaaaaa
Hmmmm...tak źle i tak niedobrze. Mój ma dużego - za dużego jak dla mnie. Niestety, głęboka penetracja odpada (chyba że delikatna i powolna), bo przy "ostrej jeździe" uderzanie w szyjkę macicy po prostu boli. Szybki seksik też odpada, bo jak nie jestem podniecona i "rozciągliwa" - boli i krwawię (niewiele, ale jednak). A głebokie gardło doprowadza do wymiotów :D. Spróbuj docienić to co masz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego i nie kłamię
zrób mu niespodziewanie loda, wybadasz teren, a on poczuje się zakceptowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trefl drugi
Tak, może odwlekać ten drugi raz...dopóki nie poczuje się bezpiecznie. A to bezpieczeństwo może mu dać twoja bezwzględna akceptacja wyrażająca się w słowach i czynach. A z alkoholem to radzę nie przesadzać, bo zbyt duża ilość może przynieść więcej szkody niż pożytku. Sądzę, że jeśli tamta sytuację obrócisz w delikatny żart, tak żeby on nie czuł się winny jako facet, który się nie sprawdził, to macie duże szanse na powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra_co_lubi_w_normie
oki:) dziekuje wam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina nie przeklina
aleksandra a może twoja cipka mu sie nie spodobała? Kiedys miałam chłopaka któremu podczas akcji nie stanął na widok mojej mokrej wygolonej. Później się okazało że podniacają go tylko zarośnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgbfgbfbg henia
Zostaw go nic nie zastąpi grubego kawała kiełbasy w pupci, wiem co mówię minimum to 15 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzanki
Jak ktoś ma dużą klate to ma małego. Stara prawda, nie wiedziałaś o tym? Po drugie facet z dużym lubi kobiety używane bo są luźniejsze. Po 3 taki z dużym szybko zacznie ci go pokazywac np w mms. Jak tego nie robi to znaczy ze ma penisa co najwyżej w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boliuj
Zostaw go. Po co sie angażować? Powiedz mu niech idzie na księdza zeby nie krzywdził kobiet. Minimum to jest 15cm długości i 14cm obwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecccczzzzqqqa
mój mnie okłamał ze ma 18 a tu 7!!!! Mój facet ma naprawdę mały interes tzn. 7cm w wzwodzie i 2.5 cm obwodu , w zwisie z 3cm jak u niemowlaka a ma 24 lata dlatego też nie korzystamy z jego sprzętu gdyż nie byłam w stanie wyczuć jego wątłego wacusia , pozostała nam rączka lub wibrator bądź zakładam mu strap-on a potem zamieniamy role i ja go od tyłu na czworaka atakuje i mam w tedy 25cm a on tylko 7cm P.S 2 x próbowaliśmy jego kolibrem , większe wrażenia uzyskałam najmniejszym paluszkiem co mam z nim zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam takiego
ja też poznałam takiego faceta co to mówił o sobie, że " w tych sprawach" jest niezawodny, wiele potrafi i w ogóle. Jak przyszło co do czego to musiał sobie sam ręcznie stawiać a i tak co jakiś czas mu więdł. W pełnym wzwodzie miał jakieć 10-12 cm ale jakiegoś cienkiego. Jak już zaczął to skończył max po 2-3 minutach. A tak się przechwalał. Eh faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takiego
hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsi są z małymi
wcikaja ciemnotę ze 20 cm, a jak przyjdzie co do czego, frędzelek 10 cm, porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsi są z małymi
najgorsi są z małymi może to ten sam, mały miękki fiutek mocny w mordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały jest piękny
Dopóki nie trafi na luźną. To się nazywa tzw niedopasowanie gdy kobieta ma bardzo luźną pochwę a facet mały rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facccett
ja mam 13cm i wyglonda okazale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to peszek...
ja ma tekiego ze bedziesz musiala oburacz go lapac to teraz mozesz sobie go wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramatyzujecie
Tez mam takiego chlopczyka I wcale mnie to nie martwi Wrecz przeciwnie, zajebista beka ;p Co chwile go na mine steruje i podziwiam jak zapada sie ze wstydu pod ziemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie
Ale wy (kobiety) jestescie puste ;) Ja mam bardzo udane zycie erotyczne ;) A kutaska mam baaaaardzo malutkiego ;p i jebie mnie to... Kazda Panna jak zaglada mi w majtki reaguje "usmiechem" ale wystarczy ze klekne miedzy nozkami ;p no i bez problemu miesze sie caly do buzki ;p A Kobiety podnieca wladza nad przystojniaczkiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulsedeamon
tak temat nieco zeskoczyl na preferencje co do wielkosci... ale ktos juz pisal autorce, zwis jest rozny i jak ma 8-9 w zwisie to pewnie oko 17-18 moze wyciaga... kwestia jest taka ze gadanie to jedno, a bycie gotowym (i to nie na chwile ale na dluzej) to juz inna wyprawka. moze sie psychicznie nie zgrywacie. mnie kreca panny, ktore mowia wprost, ze lubia duze, ze maja duze wymagania, etc. sa ludzie, ktorzy sie przy tym spalaja... powodzenia wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×