Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kermiciatko

-15kg

Polecane posty

Gość też wsparcia nie chce
też 166cm też 68kg :-D też -15kg jesteś mną? :-D zaczynam od jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pilam ocet jablkowy na czczo zawsze dobrze dzialal na moje zaparcia i skore.bylam na czczo bo mialam isc na badania -hormonow tarczycy.wypilam ocet z przyzwyczajenia i poszlam do przychodni.po drodze kupilam kolaczyka-to istotne w dalszej czesci zobaczycie dlaczego kilka minut w przymierzalni-bylo mi troszke slabo , duszno-ale ja nigdy nie lubilam zastrzykow i igiel kobieta mnie wola wchodze siadam bla bla zaciska mi ta gumowa przepaske na rece i poczulam cos w majtkach-pomyslalam ze okres . pobiera mi ta krew do duzej strzykawki ciagnie ciagnie matko jak mi bylo sabo i zemdlalam-zjechalam na podloge , walnelam glowa, igla pocharatala mi reke ...nic nie pamietalam otwieram oczy leze na kozetce -widze nad soba 3 glowy lekarza i 2 pielegniarek chce wstac i cos mi pod d**a szelesci-a to ten woreczek z kolaczyka lekarz''to ja panie zostawie'' i polazl a ta pielegniarka do mnie ze sie az ze strachu zesralam-dokladnie tak powiedziala szukali w torebce telefonu zeby zadzwonic po kogos a woreczek mi podlozyli zebym kozetki nie ubrudzila! wcisnela mi kolaczk do reki i kazala wyjsc -nawet nikt nie spytal jak sie czuje musialam powtorzycpobieranie krwi ale poszlam juz prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wsparcia nie chce
wzruszyła nas Twoja historia dziecko :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×