Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieuswiadomiona1988

tabletka gwaltu

Polecane posty

Gość kazmierz
wezmę Tequilę 0,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielna basia
szczeniaki teraz tak się bawią - dosypią coś lekkomyślnej dxziewczynie a potem pastwią się nad nią i jeszcze to filmują by chwalić się u kumpli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedem łez
Ja miałam kiedyś szczęście w nieszczęściu.Koleś dosypał mi i kumpeli czegoś do picia na imprezie.Wylądowałyśmy u niego na chacie.Chciało mi się spac.Zaprowadził mnie do łóżka.Już odpływałam gdy poczułam że się do mnie dobiera.Nie byłam aż tak skołowana jak mu się wydawało i zaczęłam stawiac opór.Typ się wściekł i miał do mnie pretensje (!) że te prochy na mnie nie zadziałały tak jak powinny.Niestety koleżanka miała pecha i przeleciał ją jakiś dres :-( Najgorsze było to że po jakimś roku dowiedział się że mam staż w lokalu i mnie tam nachodził.Groził że i tak będę jego i dokończy to co zaczął.Bałam się wracac sama do domu po pracy bo musiałam iśc na przystanek koło 5 rano.Zawsze kogoś prosiłam by mnie odprowadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazmierz
to co? bo miałem iść spać niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani na T
To ja miałam odwrotnie jeszcze jako młoda panienka kiedyś na ognisku koleś się upił a ja mu jeszcze dolewałam a jak był prawie denat to wzięłam na bok i ściągnęłam portki by zobaczyć z bliska jak ptak męski wygląda - ale nie wyglądał imponująco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomiona1988
kazmierz tera to ja sie boja wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuswiadomiona1988
czekam grzecznie az tata do domu wroci z pracy i ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamijka
Porozmawiaj z siostrą na spokojnie, może przypomni sobie coś więcej. Przeanalizujcie dokładnie co się działo wcześniej, jakie były reakcje siostry po, jakie objawy. Dobrze byłoby wysłać ją do proktologa. Podejrzewam najgorsze - zapewne padła ofiarą gwałtu analnego. No i jest możliwość, że są z tego zdjęcia lub filmik, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiego czegoś nie powinno się lekceważyć i zameldować powinno się to na policję bo w przyszłości może to być kiedyś twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegiem na policje
Art. 197. 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12. Art. 198. Kto, wykorzystując bezradność innej osoby lub wynikający z upośledzenia umysłowego lub choroby psychicznej brak zdolności tej osoby do rozpoznania znaczenia czynu lub pokierowania swoim postępowaniem, doprowadza ją do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności,podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samorodny
co za padalec ale może przez to w ciążę nie zajdzie jeśli tylko analnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_dzichu
nieuswiadomiona1988 - jesteś? na czym stanęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka z książki
i co z siostrą? jak się czuje? byłyście u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorva nie moge sobie jakos wyobrazic ze ten temat to nie provo :o dajcie spokoj , przeciez chyba nikt natym swiecie nie jest taki poyebany zeby takie cyrki odwalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich spraw nie zalatwia sie na forum tylko idzie sie do gina po obdukcje a potem najkrotsza droga na policje , chcecie brac to goowno zeby wybadac czy sie tak samo poczuje na drugi dzien ? oddaj krew do analizy to wystarczy :o a takiego kolesia (jezeli ten temat to nie sciema) natychmiast do pierdla bez 2 zdan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka z książki
problem w tym cwaniaczku, że ten środek jest bardzo nietrwały i znika z krwi w ciągu dosłownie paru godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to w takim razie przepraszam , teraz rozumie podstawy autorki zeby samej sobie dac dawke , nie isc na policje i puscic cala sprawe w niepamiec. przepraszam bardzo raz jeszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabalaba
chyba fake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna do bólu
myślałam że się coś wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś mógłby mi pomóc? ma ktoś może zdjęcie wyników krwi z obecnością tabletki g****u? błaaaaagam o pomoc, pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, Dek@ kiedyś pisała, że miała zapodaną pigułkę g****u, poszukaj tematu może gdzieś na kefeterii jeszcze jest ale pewności nie mam bo adminy strasznie cięte były na Dekę i jej wszystko kasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 1Jussryna1
Czesto chodzisz na balery?a z kąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciala być tak wykorzysta na nie świadomce czasem.hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pewna, że została mi podana tabletka, niestety zdecydowałam się pojechać na badania jak minęło 10 godzin, chciałabym udowodnić kilku osobom, że nie upiłam się, tylko zostałam na złość otruta, pomóżcie :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomóżcie:<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zg****ili cie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do stosunku nie doszło, koleżanka w porę ściągnęła mnie z parkietu, ale chcę udowodnić ludziom, którzy mnie znają, że się nie upiłam dlatego potrzebuję zdj lub skan wyników potwierdzających obecność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj se spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dam sobie spokoju, nadal liczę w dobro ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*liczę, że znajdą się osoby, które mi pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×