Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieuswiadomiona1988

tabletka gwaltu

Polecane posty

Gość gość
Miałam taką sytuację, że byłam juz wstawiona z dziewczynami na imprezie i był mój znajomy z miasta, siedzieliśmy, gadalśmy, aż nagle nie pamiętam nic. Obudziłam się dopiero u dziewczyn w domu rano i sobie przypominałam fragment po fragmencie co się działo w nocy. Kolega słynie z narkotyków itd. Wiem, że dorzucił mi do drinka coś, bo nie byłam w stanie siebie kontrolować. A ten zwyrodnialec przeleciał mnie za budynkiem imprezy... Upokarzające. Jak na niego patrze to rzygać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joooo
Witam. Szybkie pytanie do dziewczyn, które są pewne, że były pod wpływem pigułki g****u: czy "dzień po" miały jakieś objawy? Pytam, bo podejrzewam, że dostałam do drinka, apodejrzewam dlatego, że wypija stosunkowo mało, a straciłam kompletnie film, a dzień później żadnych objawów kaca! Żadnych! Wiem jak się czuj~, kiedy przeholuję... I to mi się zupełnie nie zgadza, a w tę noc byłam z kolesiem, który ewidentnie się kleił i dostał kosza... Jakie są wasze doświadczenia? I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim chcialam napisac ze strasznie wam wspolczuje dziewczyny, wasze historie sa wstrzasajace :( powinnyscie isc z tym na policje... Co tego jak to jest po tabletce g****u to mysle ze wiem, bo bralam dlugo tabletki nasenne ktore sa rowniez uzywane jako "tabletki g****u". Odplywa sie doslownie po 10 minutach. Ma sie wrazenie ze podloga jest pofalowana, kreci sie w glowie, czuje sie sennosc, lekkosc, wyluzowanie, nawet szczecie. Maja krotki okres poltrwania, ja sie wybudzalam po okolu 4 godzinach. Nastenego dnia mozecie sie czuc slabe, zdekoncentrowane, jaby na lekkim kacu, albo nie czuc nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys wypilam to cos przez pomylke byl przygotowany dla innen. A towarzystwo bylo jakis bylo Po fecie i koksie i im sie chcialo to 7mi wlozylo w tym moj brat drugi raz gdy wszyscy poszli. Pamietam jak kolo twarzy jezdzil z fiutem jak mi lizal cipke i o***t i ****** mnie. Na drugi dzien obudzilam sie naga. Nic nie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4332333
Szukasz Sexy Kochanki? Najlepsza Społeczność Sex Randkowa http://myseks18.pl zarejestruj się już teraz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×