Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokhsaewka

Ja mam 50 lat mój mąż 50 lat i siedzimy z laptopami

Polecane posty

Gość ksenia21
Dobry wieczór! jutro tata wraca do domu,słaby i po dwóch szpitalach wyczerpany.Nasze życie się zmieni o 100%,zawsze był samowystarczalny a teraz musimy swoje życie zmienić.Nie wiem jak to będzie ,ale czas wszystko pokaże.Natea ty nie poleciałaś ,ja też i całe szczęście dla mnie że nie wykupiłam wcześniej,bo raz że bym była gdzieś nieszczęśliwa jak bym dostała wiadomość że mój tato chory.I ta firma z której chciałam lecieć zbankrutowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia21
Zdzichu ! myślę że rano się odezwiesz? Warmianko! jak na razie moje zagraniczne wojaże odpadają ,ale w Polsce po stabilizacji rodzinnej mogą ulec zmianie [jak by co zawsze można szybciej] możemy mazury zaliczyć i się spotkać na neutralnym gruncie,co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie. Ksenia najpierw Robaczku trzeba wyślij odpowiedź potem się zalogować wpisać nick hasło, o!!! Też kudły sobie z dyńki rwałem na początku co i widać. No Twój tato? No własnie wiek piękny ale??? No cóż taki człowieka los. Cholera tak to już jest że każdemu tam na górze karton kalendarzy w pudle odłożony i co by nie mówić jakiś magik te kartki wyrywa. No myślę że dzisiaj tato wrócił do domciu i jest jako tako. Niech tam mu jak najdłużej słoneczko słoneczko na niebie świeci i uśmiech na twarzy gości. Natea no?? Poty ją oblewają przy remoncie. Obnażasz się na jakiejś tam drabinie to i poty oblewają erotyzm z Ciebie bucha jak para z samowara a ona o jakiejś tam menopauzie? Pisz już raz dwa Jaszczurko albo jeszcze szybciej co tam za bezecne obrazki na tej tapecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zdzichu potrzebuję pomocy,co mam brać na ból żołądka,od kilku dni budzę się w nocy i tak mnie gniecie i kłuje,muszę wstać i coś zjeść,nad ranem znowu to samo.Mięta i rumianek nic nie pomaga:( Warminka gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzałeczka Natea A co jadłaś ze takie szopki z żołądkiem co??? Mów prawdę Łobuzico jedna na jakiej imprezie byłaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie że nic takiego nie jadłam,chciałam zrzucić parę kilo i trochę dietowałam,najpierw trzy dni dieta z samych jajek i do tego sok greipfrutowy,później trzy dni banany,płatki owsiane i kefir.Schudłam tyle ile chciałam ale żołądek mnie boli,oj boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mądra no!!! Sok z grejpfruta AMERYKA!!! Psia mać no!!! Wiadomo ze sok z grejpfruta w cudowny sposób działa na ścianki żołądka no w cudowny!!! Wszystko jest ok jak w takim żołądku jest treść pokarmowa. Co jak co to??? Złagodzić teraz te wybryki czymś lekkim. Kleik, ryż i jak najmniej przypraw s w stylu soli czy pieprzu. Zneutralizuj kwasy żołądkowe węglem aktywowanym tak nawet 2-3 razy dziennie po 2 tabletki węgla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pięknie,a ja z litr dziennie tego soku piłam,a sodę mogę wziąć?zaraz łyknę ten węgiel,na stare lata mi odbija z dietowaniem. Czas pogodzić się z tym że już nie będę miała figury 18 latki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką sodę!!! No porąbało ją no!!! Do szczęścia jeszcze sody jej brak!!! Rosołek jakiś a nie soda no tylko wziąć i tatarom w jasyr oddać na jakieś molestowanie no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia121
Witajcie! no Natea chcesz być laską na lato? moja znajoma schudła przez rok 13 kg,ale była pod okiem dietetyka i się nie katowała z jedzeniem jak ja rok temu ,jak się wszystko u mnie poukłada to też się wybiorę.Teraz muszę swoj dom dzielić z obowiązkami przy ojcu.Dziś kupiliśmy łóżko ,więc łatwiej będzie nakarmić,przebrać.Ale po szpitalu,trochę lepiej się czuje ,wczoraj z nami posiedział trochę na dworze i zaczerpnął trochę powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Natea doprowadzić chce facetów do tego aby na jej widok marynarami nad głowa kręcili no!!! Na bank już tam te swoje letnie gałgany i inne fatałaszki w szafie przejrzała i na pokuszenie ich wodzić będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Natea doprowadzić chce facetów do tego aby na jej widok marynarami nad głowa kręcili no!!! Na bank już tam te swoje letnie gałgany i inne fatałaszki w szafie przejrzała i na pokuszenie ich wodzić będzie:-) Jaszczurka jaka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no i właśnie,czas pokazać trochę ciałka,;)zapuściłam się ostatnio,ćwiczyć mi się nie chce,lubię sobie podjeść, no i na efekty długo nie trzeba było czekać,wystarczyły dwa miesiące i już 4 kg na plusie,nie ma zmiłuj się....muszę wziąć się w garść... Zdzichu po tym węglu już trochę lepiej,dzisiaj tylko suche bułki jem i mlekiem popijam.Piszesz że sody nie,a ja własnie tak się leczyłam,łyżeczka sody,trochę soku z cytryny i miód... Ksenia wierzę że Twój ojciec wyjdzie z tego,najgorsze jak ktoś z rodziny choruje. Piszesz o dietetyczce,ja nie wyobrażam sobie trzymać się dłużej jakiejś diety.Takiego lenia mam ostatnio,może za dużo problemów,czas otrząsnąć się z tego marazmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdzichu mało ci tych bab????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Zdzichu,kiedyś mi zaleciłeś picie wody przegotowanej rano,no i jak zaczynają mi puchnąć ręce to tak wlaśnie robię.W sobotę wypiłam litr tej wody,nasikałam do miski i na dnie były jakieś małe kamyki.Skąd to dziadostwo się bierze,może tak być że to właśnie od tego mam czasami takie bóle promieniujące aż do kolana?nawet na kolonoskopie jestem zapisana bo tak to mi dokucza.Kiedyś na usg wyszło mi poszerzenie UKM ale nie zwracałam na to uwagi.Hoduję w sobie kamienie,koniec świata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd się bierze???Dziadostwo??? Z nerkóf siem bieże:-) A tak od siebie rano do tej wody dodać soku z 1/2 cytryny i wypłucze więcej tego tałatajstwa!!! Ciesz się że wydalasz a nie kolekcjonujesz!!! No co Ty brukarz jakiś czy co!!! A w ogóle to gdzie to całe towarzystwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest całe towarzystwo ja się pytam bo mnie jak zaraz szlag trafi to na prymasa kandydował będę i pokuta taka będzie za nieobecność ze.... O Jezu Chryste, no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za parę dni będzie rok jak to forum powstało.Warmianko,Natea ! Zdzicha odnalazłam na innym forum ,on jest aktywny i zawsze mądrych rad udziela innym ludziom.Odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No odezwą się? Jaszczurki jedne, no!!! Albo im mowę odjęło, albo klawiaturę ktoś buchnął albo? ...... Dokazują na jakim hamaku aż oczy białe i język suchy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×