Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapach prawnika

brak zycia,brak honoru,brak brakow

Polecane posty

Gość zapach prawnika

Jestem mezatka do 11 lat.Dla unikniecia wszelkich domyslow,poznalismy my sie po jego rozwodzie.Jego kontakt z ex byl OK do momentu kiedy zorietowala sie ze ex buduje zwiazek.Od tego momentu nie daje jemu/nam zyc.Przed slubem wniosla o podniesienie alimentow,bo mieszkamy razem i wiecej mamy do wydania.Nie przeszlo w sadzie.Ich dzieci ucierpialy na tym najwiecej.Matka zrobila wszystko zeby zepsuc relacje miedzy ojcem a dziecmi(opieka byla naprzemienna) zepsula tez moje uklady z nimi.Myslala ze w ten sposob pozbyje sie rywalki.Tu byl blad.Maz postawil warunki,dzieci przychodza,dostaje alimenty ale ma nie podpuszczac dzieci.Nie udalo sie.Kontakty zostaly definitwywniwe zerwane.Urodzily nam sie dzieci,przeprowadzilismy sie i bylo OK. Tydzien temu przychodzi list od jej adwokata ze ona chce kolejnego podzialu majatku.Bo tamten byl nie fair.Teraz zada polowy mojego domu ktory dostalam po dziadkach i polowy wartosci dzialek,ktore tez sa moja wlasnoscia przedslubna.Chce tez zeby maz spieniezyl samochod ktory co dopiero kupilismy i polowe odal jej.Oraz podwyzszenia alimentow z 1500 zl na 2 sztuki do 2500. Wiem ze to wszystko jest niewykonalne i rozbije sie o kant du.py ale mam swiadomosc ze ona nie ma wlasnego zycia tylko kalkuluje ile moze ugrac.Tyle ze zle kalkuluje.Jesli chce z nami grac musiala wziasc adwokata,to kosztuje.Ja jestem adwokatem,dlatego poradze sobie sama bez dodatkowych kosztow.Jednak zastanawia mnie jedno,jak kobieta moze robic z siebie taka idiotke.Sledzic zycie ex,widac tylko dom,samochody,wakacje,ale nie sprawdzic jaki jest stan rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapuszczam kota na gości
pazerność to dośc upierdliwa cecha dla otoczenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach prawnika
Nie rozumiem,po co to cale show.Jej prawnik na pewno zdaje sobie sprawe ze sprawa przegrana i nie ma mozliwosci ponownego podzialu majtaktu.Zamiast wydawac ta kase na adwokatow to lepiej zeby zabrala dzideci na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapuszczam kota na gości
no co ty? na wakacjach nie będzie komu skaka/ć do oczu a dla niektórych to spory problem - żyć bez żadnego wroga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach prawnika
Masz racje,jak tu podpoczywac i cieszyc sie sloneczkiem w sytuacji gdy ex tez opdoczywa i jeszce nieborak przespi sie w nowym samochodzie w cienu nieswojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... bo ma na celu tylko dwie rzeczy dokuczenie i pieniądze... .... a jak jesteś adwokatką, to może mi coś poradzisz... tak z dobrej woli od serca ... mój temat: "alimenty na dorosłą córkę mojego męża" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ot- życie ....
Zdradzilas sie z intencjami , gdy napisałas o tamtych dzieciach " 2 sztuki " . Cos musi być na rzeczy ze była żona tak sie odmienia . Nie mój cyrk, nie moje malpy na szczęście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach prawnika
Beata,nie zmam twojego tematu.Zauwazylam ze ma wiele stron,ciezko wgrysc sie w istote sprawy.Tzn,musi byc kawa na lawe,co chcesz i czego chcesz.To rozne sprawy.Moge doradzic,w tej jedynej sytuacji. Ot zycie.Masz racje,nie twoj cyrk,nie towje malpy.Tak samo jak i nie moje.Chociaz musze powiedziec ze ten slogan jest tak oklepany ze powinnam puscic pawia. To co uderza mnie w twojej wypowiedzi,brak znajomosci tematu i niechec do ustosunkowania sie do sie do faktow.Rozmawa o masle maslanym mie nie satysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do za adwokat
który nie zna języka ojczystego i pisze "pozbyje". :D To chyba jakies prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pisze sie
wziac a nie wziasc p adwokat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapachJaja
"zada polowy mojego domu ktory dostalam po dziadkach i polowy wartosci dzialek,ktore tez sa moja wlasnoscia przedslubna.Chce tez zeby maz spieniezyl samochod ktory co dopiero kupilismy i polowe odal jej." A czy zapach prawnika może mi przypomnieć ile kosztuje złożenie takiego pozwu? I ile wyniesie minimalna stawka adwokacka przy takiej wartości? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffdfrfff
A ja sadze ze adwokaci to przekupne dwulicowe strode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozbyje się rywalki?
:P a po jakiemu to? POZBĘDZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaspachJaja
"A ja sadze ze adwokaci to przekupne dwulicowe strode" Eee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach prawnika
ZapachJaja wniosek o sadowny podzial majatku wynosi 1000 zl.Do kosztow sadowych wlicza sie rowniez gaze bieglego ktory wyceni majatek.Koszt adwokata uzalezniony jest ile godzin poswieci sprawie i w jakim miescie dochodzi do procesu.Warszawa czy Krakow beda drozsze niz np. Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach prawnika
podalam przyklad,bez rozbijania go na detale.Czyli nie ma np apelacji,inna cena jest jesli malzonkowie maja wspolny projekt podzialu-300 zl taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapachJaja
A dlaczego zapach prawnika nie odpowiedział na drugie pytanie? Czyżby NIE UMIAŁ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach prawnika
Nie podales TAKIEJ WARTOSCI,co to ma byc,10000 zl 1000 000 zl? Czysbys NIE WIEDZIAL o czym piszesz. Poza tym jesli chcesz zrobic sadowny podzial majatku to udaj sie do adwokata,zaplac i sie dowiesz.Nie jestem tu do udzielania daromwych porad.Mnie nie zalezy czy mi wierzysz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapachJaja
Buuuuchachacha. Jak było do przewidzenia - pAni aDWOKAT nie słyszała pojęcia "stawka minimalna" i nie ma pojęcia z czym to się je. A wygooglować trudniej niż "modne tipsy" Buuuchachacha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach prawnika
hahaha hahahaa Stawka minimalna,co to jest i za co ma byc.Proponuje spotkac sie z adwokatem i popytac o pare drobiazgow.Zapytaj o stawke minimalna i zrob zdjecie jego twarzy.Zaloze sie ze bedzie mial zdziwiona mine. To byl moj ostatni wpis tutaj.Nie mam zamiaru targowac sie z kims kto nic nie wiem a udaje ze wie najlepiej. Moj temat dotyczyl czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapachJaja
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI z dnia 28 września 2002 r. w sprawie opłat za czynności radców prawnych oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów pomocy prawnej udzielonej przez radcę prawnego ustanowionego z urzędu. Rozdział 3 Stawki minimalne w sprawach cywilnych, ze stosunku pracy i ubezpieczeń społecznych 6.Stawki minimalne wynoszą przy wartości przedmiotu sprawy: 1) do 500 zł - 60 zł; 2) powyżej 500 zł do 1.500 zł - 180 zł; 3) powyżej 1.500 zł do 5.000 zł - 600 zł; 4) powyżej 5.000 zł do 10.000 zł - 1.200 zł; 5) powyżej 10.000 zł do 50.000 zł - 2.400 zł; 6) powyżej 50.000 zł do 200.000 zł - 3.600 zł; 7) powyżej 200.000 zł - 7.200 zł.\ No i zesrałem sie ze śmiechu na takiego adwokata. I zamiast zapachu jaj - mam zapach gówna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcfzxgdfgdfgv
Przecież wy nie macie pojęcia o czym do niej piszecie... Stawka minimalna? Podajesz przykład stawki minimalnej radcy prawnego idioto. Idzi i nie rób z siebie większego debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapachJaja
Przed chwilą nie wiedziałaś "Stawka minimalna,co to jest i za co ma byc." Przecież ty nie masz POJĘCIA co to jest i z czym to się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcfzxgdfgdfgv
No i jednak robisz z siebie większego debila. Wkleiłeś listę stawek minimalnych dla RADCY PRAWNEGO - to zupełnie co innego niż ADWOKAT. Gdybyś tylko potrafił czytać to z kontekstu zarządzenia zrozumiał byś, iż to stawki minimalne za które płaci SKARB PAŃSTWA, co oznacza, że są to radcowie z urzędu. Potrzebujesz dokładniejszego wytłumaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapachJaja
Tak. zapachu prawnika. Buuchachacha PRAWNIKA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcfzxgdfgdfgv
Ale ja nie jestem autorką :) Pracuję w dziale finansowym kancelarii, stąd poraził mnie twój idiotyzm. Idź wąchać swoją kupę gałganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapachJaja
Zaproponowałaś dokładniejsze wytłumaczenie. Czekam. A jak sądszisz, czy istnieje adwokat, który nie ma pojęcia o "stawkach minimalnych"? Nie wie co to jest? Co się z tym robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcfzxgdfgdfgv
Nie rozumiem po co dokładniejsze wytłumaczenie. Oczywiste jest to, że z treści rozmowy na forum nie wynika mi, iż autorka nie wie czym jest stawka minimalna. Zresztą adwokaci ze stażem i pozycją nie chodzą na urzędówki. Pracuję kilka lat w otoczeniu ponad 50 adwokatów i radców i u nas istnieje "stawka", którą my oferujemy klientowi. Nie ma czegoś takiego jak stawka minimalna. Po prostu sam nie wiesz o czym piszesz, próbując wyśmiać przy tym autorkę. Muszę cię zawieść - sam wyszedłeś na debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapachJaja
"Pracuję w dziale finansowym kancelarii," Módl się żeby cię nie wylali. Bo o pracy swoich pracodawców należałoby coś wiedzieć. A jak się mało wie (lub nic) to trzeba trzymać dziób na klucz. Słuchać i uczyć się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×