Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdzia19

baran

Polecane posty

jestem z mężczyzną spod barana od pół roku,coraz ale ostatnio zaczęłam go coraz bardziej poznawać.jedną z cech której wcześniej nie zauważałam jest chwalenie się w towarzystwie na potęgę!!! myślałam ze to skromny chłopak... boję się ze jest ze mną dla pieniędzy... chociaż niby mówi że kocha ale tak jakby mniej się stara jak już mnie zdobył co robić?? czy wyolbrzymiam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli po pol roku przestaje sie starac to pomysl co bedzie za 3 lata I odpowiedz sobie czy warto w to dalej brnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaasss
Baran to tylko znak zodiaku:) choć myślę, ze pewne Baranie cechy uwidaczniane w horoskopach jednak się powtarzają u ludzi urodzonych w podobnych terminach:) a dlaczego twierdzisz że chlopak jest z Tobą dla pieniedzy? Robisz mu prezenty? Okazujesz, że masz dużo kasy? Bo nie sprecyzowalaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barany są tacy
jak opisuje koleżanka, ja terz mialam barana i wiem jacy są chwalipietami przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mam po babci mieszkanie a on mówił kiedyś że fajnie by było się związać bo nie musiałby brać kredytu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele30
baran stara sie tylko do momentu az jest pewien swego. Baran bedzie latal za toba jesli bedziesz tajemnicza i niedostepna. Tylko ze tak mozna sie bawic przez jakis czas a nie przez cale zycie. Baran potrzebuje wyzwan. Jesli nie bedziesz dla niego wystarczajacym wyzwaniem to predzej czy pozniej cie oleje. I nawet mieszkanie po babci nic tu nie pomoze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno, ma duże potrzeby seksualne i kiedy ja nie mam ochoty to się tak jakby troszkę obraża... czytałam gdzieś że faceci spod barana lubią dużo seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadzam się, ja za bardzo nie dostarczam mu wrażeń, bo ostatnio dużo moich znajomych wyjechało z mojego miasta i mam egzaminy do zdania i się zasiedziałam w domu... i pewnie myśli że tylko na niego wyczekuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele30
a jaki ty masz znak zodiaku autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele30
niestety niewiele moge powiedziec o takim polaczeniu. Jesli jednak twoj facet juz teraz ma jakies glupie zagrywki to nie wrozy to dobrze. Nie walcz o niego na sile bo moze nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on tak jak piszesz stara się na maksa aż zdobędzie, opowiadał kiedyś że zdobywał dziewczynę 3 lata! :o niestety nie jest z nią bo ona go zdradziła ale sam fakt jej zdobywania mówi sam za siebie, a mnie niestety krócej zdobywał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honker
Większość, albo i wszyscy mężczyźni lubią się przechwalać w towarzystwie i znak zod. nie ma nic do tego, bo lwy i ryby robią to na potęgę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honker
Dobrze, że nie jesteś byczką, bo zarżnęlibyście się w łóżku, dosłownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×