Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MArrrriuuuuuuuusz

Była dziewczyna napisała mi taką wiadomośc po tym

Polecane posty

Gość MArrrriuuuuuuuusz

jak jej poradziłem jak sprawnie dojechać z zakopanego do Łodzi.Jak to oceniacie?jaki ona ma cel robić ze mnie jednostkę wybitną a z siebie ułomną:O Mariuszszszszszsś Mistrzu!!!!:)Nie chcę się powtarzać ale kocham CIE:) Dzięki twojej mądrości jestem już w domu:) Dojechaliśmy :)))Gdyby nie ty podróż trwała by 10 godzin i pewnie szwendałabym się po Warszawie jeszcze Zdążyłam na pociąg do Sieradza nawet i właśnie leże w swoim łóżku i pije Warkę cytrynową.Dzięki temu wydarzeniu jestem mądrzejsza bo na zawsze zapamiętam jak można szybko dojechać z Zakoanego do Łodzi .Gdybyś dzwonił do mnie częściej moje życie byłoby łatwiejsze,a moja droga do mądrości krótsza:) Pocieszam się myślą że Olga też nie wiedziała że można tak dojechać bo cos jej się ubzdurało,że taki pociąg chodzi tylko rano..Co godzine piszę Tomkowi żeby nie zapomniał o wędzonej rybie dla Ciebie.Ale już przystopowałam bo powiedział że jak nei przestane przypominać to nie kupi.Wiesz jaka potrafie być upierdliwa jak mi na czymś zależy:)Biorę tramal na tą kość i próbuje zasnąć.Ale najpierw idę uprać twoją bluzę bo ją całą upaprałam gofrą z bitą śmietaną.W ogóle to miałam troszkę czasu i przeanalizowałam naszą znajomość od listopada i stwierdziłam że tym razem w ogóle się nie kłócimy w porównaniu do tego co było kiedyś i mimo że nigdy nie będziesz moim męzem(bo zdaje sobie sprawę z tego że w udanych związkach musi przede wszystkim dwoje ludzie kochac się) jest lepiej i jestem na swój sposób szczęśliwa:)Mogę w końcu od czasu do czasu skorzystać z Twojej mądrości i to się liczy:) ;*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArrrriuuuuuuuusz
wiele lat nie utrzymywaliśmy kontaktu po rozstaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna w zielonym szalu
jest pojebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...KrólewnaŚnieżka...
ona jest zakochana cały czas..i szukała pretekstu do pogadania...albo jest psychicznie chora,wybierz sobie opcje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriuszszszsz
raczej nie szuka pretekstu bo czasami sie do niej odzywam pierwszy dzisiaj np gadalismy.Bawi mnie. Moj brat mowi że to dlatego że wciąż jej mówie że jest głupia i ma problemyz mysleniem a sam się wywyższam i że zgłupiała od tego:O chociaż ja tak tego nei odbieram,ja ją motywuje by wzieła się za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahahhahha
bardzo Cie kocha chyba i widzi w tobie góru:DWyolbrzymiając twoje dokonania i idealizując twoja osobe. stan bardzo silnego zakochania wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...KrólewnaŚnieżka...
Ale ona musiała być pusta co???Nie obraz sie ze tak napisalam. ja sama z mapą jechałam z pomorza do holandii bez nawigacji i trafiłam,porażka :) I sie nie chwalę hehe :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczlala
Też uważam, że jest bardzo zakochana, ale ten tekst zalatuje dużą dozą ironii. Ma dziewczyna dystans do siebie. Albo jest głupia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest zakochana za duzo informacji o tobie w tym liscie/wiadomosci. jakby jej nie zalezalo albo nie bylaby zakochana to by napisala - hej dojechalam dzieki za pomoc, trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z kopmoytera
brawo jedna mądra i sie zorientowala że to ironia Oczywiście że ta,ta laska moze byc mega inteligentna i ciekawa bo umie śmiać sie z siebie.Jak gość jest pewny siebie i zarozumiały to tak delikatnie daje mu tym tekstem do zrozumienia.śmiejąc się i z niego i z siebie.Istnieje jednak ryzyko że przez takie żarty na prawde uwierzy że jest nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczlala
Raczej nie uwierzy... Ale skoro chce się jej dawać mu jakieś znaki, bawić w takie gierki, to raczej kocha. Albo naprawdę dobrze potrafiła się zdystansować do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgvbfgbgf
widac ze starala sie zeby wyszlo ironicznie i dystansem do siebie ale przeszarzowala troche, chyba jest troche niestabilna emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi1987a
dla mnie jest jednak ograniczona bo tak się nie pisze do facetów bo będę ją mieli za debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczlala
@mała mi1987a pisze się tak jak się samemu uważa, a nie tak, jak tego oczekują inni. "Nigdy nie rozmawiaj z idiotą: sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem." - czyli: "nigdy nie zniżaj swojego poziomu. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie jest normalna
żarty żartami ale mnie wygląda na żałosną bo jednak dojechać sama nie umiała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfgfhrvbrgv
rgb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×