Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wolna i zadowolona z życia

czy pracownik , jeśli w ostatniej pracy zarabiał niecałe 2000 netto

Polecane posty

problem w tym , że okazało się , że praca istnieje i to za ta sama kwotę tylko niewiem dlaczego pracodawca nie chce zatrudnić ,a wiem że napewno potrzebuje pracownika , o co chodzi ?......o zwykłą złośliwość ? O Boże , znów będę się modlić , żebyś mi pomógł , to jest niemożliwe , żeby złośliwość ludzka była aż tak wielka , Boże pomóż mi uzdrowić ludzi od złości ,niszczą siebie i innych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez bardzo wiele lat pracowałam w reklamie , moje praca bardzo pomogła wielu ludziom , dzięki mojej pracy wiele firm zaczęło dobrze lub bardzo dobrze prosperować , słyszłam nawet od wielu osób , ze jestem lepsza niż seks , i co się nagle stało ? ciągle zadaje sobie to pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem w takiej sytuacji, zarabiałam 1900 netto i z różnych innych względów musiałam odejść z pracy. Mam prawie 14-letni staż pracy i niestety żadnych widoków na ... pracę!!! To mnie bardzo dołuje, wiem, że ważne jest poztywne myślenie i optymizm, ale tak trudno to z siebie wykrzesać, kiedy taka rzeczywistość. Czasami też łapię się na tym, że poszłabym do pracy za każde pieniądze, bo w sytuacji gdy się nie ma nic, to każdy pieniądz wydaje się majątkiem. Jest jednak tak, że pracując wydaje się więcej, zawsze są dodatkowe potrzeby. Co za czasy, rynek pracy praktycznie nie istnieje. Trójmiasto zamiera pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffggg
nie będzie chcial bo za niecałe 1000 zł nie da się wyżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna , przeceniasz się
szef chyba miał dość celebrytki , samochwałki ja po kilku wpisach wiem , że jesteś pusta jak bęben od betoniarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolna , przeceniasz się szef chyba miał dość celebrytki , samochwałki ja po kilku wpisach wiem , że jesteś pusta jak bęben od betoniarki to samo mogę napisać o tobie , od razu widzę ,że jesteś beznadziejny i zabijasz czas na kafe , a to miejsce dla kobiet , jesteś niewyżyty i lubisz ubliżać kobietom , dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nick jest odpowiedni do sytuacji a pracy znaleźc nie możesz to rozumiem że cię to cieszy boś "zadowolona" nie rozumiem więc dlaczego kwękasz na forum jak ci źle :-P ale kto powiedział że trzeba byc logicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma wytłumaczenia na to że nie możesz znaleźc pracy ? To ja ci podpowiem kilka powodów: nie bo nie bo się pracodawcom Twoja buzia nie podoba , może robisz złe wrażenia na rozmowach, może potrzebne znajomości, może w Twoim regionie mało ogłoszeń z Twojej branży a ty nie chcesz podjąc pracy w innej ... wszystko to MOŻE bo cię nie znam i teoretyzuję. Poza tym teraz cięzko jest niemal każdemu nawet ludziom ze swietnym doswiadczeniem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całyhujwsłońculśniący
szef chyba miał dość celebrytki , samochwałki ja po kilku wpisach wiem , że jesteś pusta jak bęben od betoniarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×