Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość preso1

Promocja zdrowia czy Resocjalizacja

Polecane posty

Gość eedeefeeeeeeeeeee
medyczny kierunek??????????????????? PZ to specjalnosc ZP.. :P poczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preso1
Oczywiście, że zdrowie publiczne jest to kierunek medyczny (stąd też jest prowadzony przez AM).... a samo zdrowie publiczne ma różne specjalności nie tylko promocje zdrowie, ale także kosmetologie, zarządzanie placówkami medycznymi. A teraz w modzie jest podologia o ile wiesz co to jest... Chyba jednak powinnaś studiować coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preso1
Zdrowie publiczne jest to kierunek medyczno-farmaceutyczny. Nie tylko medycyna - jest to kierunek medyczny! Nie dziwie się, że pracy nie możesz znaleźć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preso1
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preso1
Co sądzicie o tych kierunkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdf
promocja zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preso1
dzieki za wypowiedzi. Czekam na opinie innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammmm
Mysle ze promocja zdrowia, bo resocjalizacja jest juz baardzo oklepana. Ale moja rada - wybierz dobra, publiczna uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preso1
mamammmm - dzięki za wypowiedź. Również uważam, że resocjalizacja już jest bardzo oklepana. Może ktoś jeszcze napisze co jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preso1
podbijam :) Promocja zdrowia czy Resocjalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preso1
Ma ktoś jakieś pomysły?>?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość presoo1
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liokijja
resocjalizacja to dno-pracuje sie z bandytami z amala pensje -praca parszywa a co chcesz zbawiac swiat , jestes idealistka ? nie warto w pracy liczy sie tylko wysokosc wyplaty i nikt rozsadny nie wybiera czegos co kasy nie daje -jasne po kazdym kierunku mozna sie przekwlaifikowac i robic cos zupelnie innego -papierek pozostaje -ale gdybys trafila do poprawczka jako wychowaca czy do wiezienia to -kondolencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preso1
liokijja - w sumie zgadzam się z Tobą. Tym bardziej, że mój pierwszy kierunek jest zbliżony do resocjalizacji. Zatem uważasz, że lepsza promocja zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preso1
liokijja - w sumie zgadzam się z Tobą. Tym bardziej, że mój pierwszy kierunek jest zbliżony do resocjalizacji. Zatem uważasz, że lepsza promocja zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preso1
Może ktoś jeszcze da swoje pomysły: wystarczy krótko Resocjalizacja czy promocja zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preso1
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość presto1
podbijam A co sądzicie o Zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promotorzdrowia4
Kochanie, ja skonczylam promocje zdrowia 2 lata temu wiec mogę sie cos wypowiedziec na ten temat. Przez pol roku po studiach nigdzie nie moglsm znalezc pracy. Szukalam nawet w innych miastach, bylam gotowa sie przeprowadzic dla roboty, ja w przeciwienstwie do osob ktore Ci tu nagaduja jestem bardzo ambitna. Z trudnem, dostalam sie na staz do Sanepidu i pracowalam tam 6 miesiecy. Praca zalosna, tyle powiem, kawy herbaty, nawet jak cos wiecej wiedzialam od pan ktore tam pracuja to i tak musialam siedziec cicho bo przeciez stazystka nie ma prawa byc madrzejsza. Straszne lenistwo tam panowalo no ale moze akurat ty trafisz na ciekawy staz czy praktyke. Teraz pracuje w Anglii za 3 razy tyle co tutaj w Polsce w zawodzie. oczywiscie praca nie jest zwiazana ze studiami, mam certyfikat angielskiego i pracuje w biurze na lotnisku. Jesli tak bardzo chcesz idz na studia to moze wybierz inzynierski kierunek bo kolezanka ma racje, a najlepiej to zrezygnuj z medycznej dzialki bo tutaj ciezko sie jest dostac, zrozum kochaniutka tutaj sa same uklady, naprawde chce cie odwiesc od pomyslu ze zdrowiem bo sama wiem ile sie nasiedzialam na bezrobociu a widze ze Ty jestes ambitna... skonczysz studia zaczniesz dzwonic szukac pracy i jak uslyszysz non stopw sluchawce 50 raz z rzedu ze Cie nie chca to naprawde bedziesz zalowac decyzji. Zycze powodzenia, wybierz studia budowlane albo nie wybieraj zadnych naprawde tutaj w Polsce nie ma to sensu na co pojdziesz i tak o prace ciezko.Aha dodam ze tlyko moja jedna kolezanka pracuje w centrum dietetycznym ale ma bardzo niska pensje bo pracuje na pol etetu i ma kase od klienta wiec najgorsze co moze byc. Reszta nie pracuje wcale albo robi jako przedstawiciele, na kasach, w sklepach , butikach to co kazda moze robic po maturze. Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocja zdrowia na uczelni American Business Academy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka336
Ja promocję zdrowia skończyłam na WSBiNoZ w Łodzi i myślę, że tylko dzięki temu, że uczelnia kładzie ogromny nacisk na motywowanie studenta do działalności na różnych "frontach", do zdobywania doświadczenia i nie zamykania się tylko na naukę, dziś mogę pochwalić się dobrym stanowiskiem w pracy i kilkoma dodatkowymi projektami, którym poświęcam się po godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×