Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość million miles away from home

Jestem zbyt przystojny, żeby mieć tylko jedną dziewczynę dlatego...

Polecane posty

Gość million miles away from home

spotykam się z trzema. One o sobie nie wiedzą. Wiem, że jest to nie fair, ale nic nie poradzę, że podobam się kobietom. Każda z nich ma coś co cenię w kobietach. Przecież dla każdej wystarczy kawałek mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie ogarneła nostalgia
cool story bro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość million miles away from home
Dzisiaj wziąłem urlop aby spotkać się z jedną, w sobotę druga, a w niedzielę trzecia, choć zwykle wystarczy tylko weekend aby spotkać się ze wszystkimi. Na szczęście mieszkają blisko mnie, bo w promieniu około 50 kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam takiego chlopaka... z tym ze on ma 2 i jedna i druga wiedza o sobie ale zadna nie może sobie odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och Karol***
i słusznie mezczyzna powinien miec kobietę która 1. dobrze gotuje i robi to z przyjemnoscią 2. nieźle zarabia żeby potrafiła go utrzymać 3. kocha sex i nigdy nie boli ja głowa ale co najważniejsze miec tyle szczescia aby te trzy kobiety nigdy sie nie spotkały i nie dowiedziały o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baran do kwadratu
Ja kiedyś miałem dwie równoczesnie i spotykałem się też tylko w weekendy. Ale to już przeszłość, bo dałem sobie spokój. Niestety nie podołałem seksualnie, bo trafiły mi się chyba jakieś niewyżyte seksualnie nimfomanki i powiedziałem nigdy więcej. Trwało to jakieś pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie Ty jedna
to i dla mnie może kawałeczek jeszcze starczy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się kończy jak kobiety
nie chcą porządnych mężczyzn. Pozostali mają po kilka kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baran do kwadratu
W moim wypadku to było szczęście w nieszczęściu, bo od prawie roku nie mam żadnej. To chyba karma mi tak odpłaciła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość million miles away from home
Metaxa88 ---> jedna z nich jest właśnie taką atrakcyjną brunetką jak Ty i jest najbardziej żywiołowa z tych trzech. Dzisiaj właśnie z nią mam spotkanie. Z nią spotykam się najdłużej i ma chyba najwięcej cech cenionych przeze mnie, więc prawdopodobnie za jakiś czas ją wybiorę ostatecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem zbyt brzydki
żeby mieć chociaż jedną... i jaka na tym świecie sprawiedliwość, nawet jak jakaś mnie usidli to nie będę miał prawa marudzić i godzić się ze wszystkimi jej zachciankami inaczej mnie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×