Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgorzata_811

zazdrosny szwagier...

Polecane posty

Gość malgorzata_811

Czesc! Mam moze nietypowy problem,ale sama juz nie wiem "kto ma rację".Planowałam wyjazd ze swoją siostra do barcelony na 3 dni (mialysmy jechac same mimo iz obydwie jestesmy w zwiazkach) Moj men nie ma nic przeciwko, jednak narzeczony mojej siostry zacząl robic jej awantury i nie dopuszcza takiej mozliwosci ze on nie jedzie.Dodam ze jedziemy na specyficzne przedstawienie, klimat tego teatru mnie i moją siostre wręcz porywa, a szwagier jakby to powiedziec w ogóle nie jest w temacie. Podejrzewam że jest zadzdrosny o to ze jedziemy same, ze będziemy tak bóg wie co robiły...a nie ma posdtaw do tego ze stanie się tam cokolwiek czego by nie chcial. To poprostu "siostrzany wyjazd". Siostra powoli odpuszcza ten wyjazd a mnie to strasznie irytuje, bo wiem jak jej na tym zalezalo. Co robic? wtącać sie w to "narzeczenstwo" czy odpuscic? czy taka postawa szwagra jest normalna? dlaczego przez czująś nieuzasadnioną zazdrość mamy rezygnować. Jesli ona nie pojedzie to on po prostu "wygra"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errereter
najpierw sie doucz, to nie jest twoj szwagier, szwagier jest po slubie, a jak narazie to oni slubu nie mają tylko pieprzą sie bez slubu w tzw "narzeczenstwie" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×