Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aurelia20

Przyjaciel mnie kocha . Dac mu szanse, czy zrezygnowac z tej znajomości ?

Polecane posty

Gość Aurelia20

Znajduję się w dość nietypowej sytuacji, a mianowicie, mój najlepszy przyjaciel zakochał się we mnie na amen . Znam go od dwóch lat i dogaduję się z nim, jak z nikim innym, można powiedzieć, że tylko on zna moje prawdziwe oblicze i vice versa . Jako jedyna osoba potrafi znieść moje humorki ( a trzeba przyznać , że jestem niezwykle problematyczną osobą) . Zawdzięczam mu strasznie dużo, bo był przy mnie w najgorszym okresie w moim życiu, kiedy przeżywałam lekkie załamanie nerwowe i dzięki niemu uniknęłam wielu głupot . Jakiś czas temu, gdy po rozstaniu z moim pierwszym chłopakiem czułam się strasznie samotna, doszło między nami do kilkakrotnych bliskości fizycznych , i z tego tytułu czuje sie strasznie źle. Wiem, że on patrzy na mnie w inny sposób i sam mi się do tego niejednokrotnie przyznał , nie chce tracić ze mną kontaktu i bardzo mu na mnie zależy i wiem, że nie należy on do facetów, którzy mówią kobiecie tylko to , co pragnie usłyszeć . Ja go raczej podobnym uczuciem nie darzę, zależy mi na nim i jest najbliższą mi osoba, ale raczej w sensie przyjacielskim. Wiem jednak, że kiedy się w końcu do tego przyznam, mogę go stracić na zawsze , a tego nie chcę .Wiem, że prędzej , czy później, kiedy poznam innego faceta, to się stanie, bo jak sam mi powiedział, nie zniósłby myśli,że mogę być z kimś innym. Powinnam dać mu szansę, czy może jednak zrezygnować z tej znajomości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×