Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niektóra teściowa to bestia

Teściowa nie do wytrzymania

Polecane posty

Gość niektóra teściowa to bestia

Ja mam tak że teścowa bez przerwy każe mi coś robić bo niestety mieszkam z jej tłuma nią! Np. ja myje naczynia a ona specjalnie wstaje z łóżka i biegnie do kuchni i zaczyna mi mówić jak mam myć te naczynia a przecierz jestem juz dorosła i wiem jak myje się naczynia! Do niej się gada jak do ściany! np. coś jej tłumaczysz ona się pyta o coś ty odpowiadasz i mówisz dalej a pochwili pyta się o to samo co przedtem tylko że innymi słowami! Ona wszystko musi wiedzieć! JA poprostu nie wytrzymuje już nerwowo! POMOCY Jak wiecie co zadziała na taką bestie to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek z haszyszem
1. nie MUSI wiedzieć tylko CHCE wiedzieć, a to różnica. Nigdzie nie jest powiedziane, że masz zaspokajać wszelkie zachcianki teściowej 2. co do mycia garów zmywarka rozwiaze wiele problemów, albowiem tam tesciowa podczas mycia bezkarnie nie zajrzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśss
sposób jest-wyprowadzić się,a jak nie możesz to ją olewaj,przecież nie wyrzuci cię z domu jak jej czegoś nie odpowiesz,postaw się jej,jednak na dłuższą metę to można się rozchorować nerwowo jak się mieszka z kimś takim pod jednym dachem,wiem co mówię bo moja matka jest taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśss
A co twoj mąż na to?Jest po twojej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×