Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość zakuta wykałaczka
a twoje piesełe nie może mi użyczyć śliny:classic_cool:? w ostateczności mogę przypiątź sobie paltze spinaczami🖐️ dobrze,że twoje relatzje obrociły się o 180 stopni,a nie o 360,bo wtedy byłoby do reszty hooyowo :classic_cool: kafe bije na łeb wszystkie portale randkowe jakie znam,gdyby tylko wypiertolić wściekłą modełe i limit postów,to byłoby koorevsko idealnie.Mam jednak nadzieję,że za parę lat ci nie odpiertoli i nie będziesz latać po kafe zakłądajątz tematy w stylu 'ja i mój tż planujemy dzidzię,niestety mam poplątane jajniki i jajeczka nie mogą dostać się do mojej uprzednio wyciętej matzitzy' :classic_cool:😭 Koorva,zapomniałam już o mordertzach i wyłączyłam już wszystkie karty dotyczące tej tzipki,wiedziałam że tak będzie :D Poszłabym teraz do sklepełe,ale nie pójdę w okularach przeciwsłonecznych w czasie deszczu,pozatym wiatr rozyebałby mi misternie wylakierwane włosy 😭 no nitz,mam jeszcze rogala w kuchni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
w końcu na forume będzie spokój z tematami o "4 facetach z którymi się spotykam i którego mam wybrać" :classic_cool: ejj Miko, a lubisz zarost na tfaszy u facetów? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
żegnaj misterna czkawko,mam nadzieję że nie zobaczymy jutro artykułu na onetełe czy innym wp zatytuowanego 'znaleziono zwłoki 22 letniej kobiety' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapo, masz łeb na karku, bo zapomniałam, że mój czołgista posiada rakietową wyrzutnię śliny, którą będzie mógł wykorzystać przy przyklejaniu Twoich pociesznych paltzów do Twoich pociesznych dłoni. Wiedziałam, że moje piesełe jest stworzone do wyższych celów :classic_cool: A swoją drogą to mój czołg ma właśnie czkawkę, on też już tęskni za panią Czkawką 😭:classic_cool: Co do portali randkowych to popierame Twoją opinię. Zapomniałam tylko, że zaaplikowałam na stanowisko królitzy doświadczalnej, która w najbliższych dniach straci matzitzę und jajniki, więtz będę kobietą tylko w połowie. Zakładajątz, że przeżyję Twój zabieg wykonywany w ramach projektu: "Upiertol matzitzę, uratuj niemietzką Holenderkę" 😭:classic_cool: Chociaż wierzę, że Garę jest taki zajebysty, że zafasolkuje nawet kobietę bez matzitzy, jajników, jajowodów, więtz za jakieś dziesiętź lat wspólnej, szczęśliwej relatzji będę ciężarófką :classic_cool: Deszcze są choojowe, dobrze że u mnie nie pada, ale ja właściwie nie wychodzę dzisiaj z domu, więtz chętnie przygarnę Twoje wichury, żebyś mogła zadowolić się czymś więtzej niż smutnym, kuchennym rogalem :classic_cool: Garę Lubię, miziałabym taką fatzjatę aż stanęłaby w płomieniach mojej miłości 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
ja się nie waham :classic_cool::D napisałem "chyba" gdyby nastąpiły jakieś zdarzenia przypadkowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Ci będzie, bo już ze smutku und rozpaczy planowałam rzucić się pod foormankę, która właśnie elegancko popiertala jezdnią 😭:classic_cool: Zdarzeniem przypadkowym może być zazdrosna Czkaweła, dobrze, że jedzie bujać się w betoniartze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
O koorva,właśnie stworzyłaś moje nowe kolejne motto życiowe :classic_cool: :D Nie nooo,hahahahh:D w najbliższej przyszłości zaprojektuję plakat z tym zayebistym motto "Upiertol matzitzę, uratuj niemietzką Holenderkę" :classic_cool: oczywiście kopsnę twoje nickełe w lewym bądź prawym dolnym lub górnym rogu,gdziekolwiek wolisz:classic_cool: O ile ze związku z miłością mojego życia,wywróżoną przez wróżkę z kafe,wogóle będą jakieś dzieci,to chciałabym aby miały niebieskie oczęta,twoim życzę tego samego :classic_cool:🖐️ Zafasolkowane matzitze są hooyowe,chyba że to ty jesteś tym różowym płodem ze zlepionymi powiekami i małym glutowatym ciałkiem,majątzym ogonek i zmagającym się z brakiem pępuszka.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
albo rozjuszony Paletz albo spotkasz pravika91 i zakochasz się w nim 😭 :classic_cool: albo że na przykład wolisz brunetów o jasnych oczach, a nie ciemnych :classic_cool: jest dużo możliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa Ja pewnie wtedy będę leżała martwa pod jakąś foormanką albo radiowozem polutzyjnym, więc w takich okolicznościach będziesz mogła przywłaszczyć tę złotą myśl dla siebie :classic_cool: Lewy dolny róg zawsze w pytę :classic_cool: Ja chyba też muszę zakręcić się przy jakichś wróżkach z kafetełe, może wywróżą mi przyszłość z Garę, a wtedy będę wiedziała, że moje tziało i moje sertze w ogóle się nie mylą 😭:classic_cool: O koorwa, brak pępuszka to z marszu skojarzył mi się z Mulderem i Scully z serialu mojego dzieciństwa 😭:classic_cool: Na szczęście ten rysopis nie pasuje do mnie, ale muszę przyznać, że jestem pasztetełe w podobnym stopniu co różowy płód bez pępuszka :classic_cool: Garę Musisz mnie bronić przed Paltzem, bo motz jej wkoorwionej fatzjaty spowoduje, że będę miała jeszcze mniejszego tzytza niż mam w rzeczywistości. Jedyną osobą, której boję się na kafetełe jest moje paltzowe mamełe, nie może się o nas dowiedzieć 😭:classic_cool: Pravik mnie nie jara, taka tziota nie może być w moim typie :classic_cool: Co innego Ty, samczyk z owłosioną fatzjatą i ciemnymi oczami, który powoduje, że moje ponętne tziało faluje jak mokre gatzie na wietrze, pomimo tego, że nawet Cię nie widziałam. To musi być jakiś znak dany od samej Trójcy Świętej 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Pewnie urodziłaś się jako płód wcześniak z niedorozwiniętymi płatkami uszu,jako prezent dla twojej mamełe,która dzielnie przechodziła przez jajeczkowanie i pewnego dnia dostała w podarku płoda :classic_cool: potem wychodzą takie hopo różowe płody do smyrania i nacierania olejkami eterycznymi,niczym mechowce :classic_cool:🖐️ Twoja złota myśl zasługuje na większą sławę und kasę niż tzytaty samego Paulo Coelho :classic_cool: Za oknem nadal nakoorvia deszcz,aja siedzę w mojej ciemni,która wyglądem bardziej przypomina norę niż pokój,aleto zapewne efekt tego,że posiadam psa norowtza,także wszystko jasne :classic_cool: Zakazany owotz smakuje najlepiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitz mi o tym nie wiadomo, bo moja mamełe nie komentuje zbyt chętnie faktu moich narodzin. Pewnie nienawidzi mnie za chwilę, w której uczepiłam się jej wnętrzności jak rzep psiej doopy i za chooja wafla nie mogli mnie wyciągnąć, ponieważ stwierdziłam, że żytzie w otoczeniu płynów owodniowych i innych pępowin jest bardziej fascynujątze niż egzystencja wśród podnietzonych na mój widok fatzjat używajątzych języka określanego jako mowa ludzi upośledzonych :classic_cool: Może kiedyś moja mordeła znajdzie się na kwejku, a zaraz obok będzie jakaś wielka złota myśl, którą piertolnęłam na kafetełe i która zdobędzie miała miliony lajków i udostępnień :classic_cool: Potwierdza się powiedzenie, że jaki właściciel takie piesełe lub jakie piesełe taki właściciel. Ty masz psa norowtza i jesteś norowtzem, ja mam psa tucznika i jestem tucznikiem, wszystko jest gitez :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"która zdobędzie miała miliony lajków i udostępnień" Bełkoczątzy fail, będzie a nie zdobędzie, do koorwy nędzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Właśnie mi się coś przypomniało odnośnie mojej płodowej fazy,a mianowitzie moje provo sprzed roku:D jest na nim trochę poważnych wypowiedzi,ale gdzieniegdzie pojawiają się moje ekscesy,takie jak : 16:31 [zgłoś do usunięcia] jestempłodem osobiście wybrałabym płoda,chciałabym nacierać potem jego martwe ciałko olejkami eterycznymi i dbać o wystrój pokoiku mojego płoda kiedyś wszyscy byliśmy małymi płodami ze zrośniętymi powiekami,ogonkami,owłosionymi ciałkami i brakiem pępuszka *_* no i taka świadomość posiadania pieska,płód jarmarczny,okazjonalna konsumpcja wód płodowych :):):):):):):)NIE WOLNO ZANIEDBAĆ WEWNĘTRZNEJ POTRZEBY POSIADANIA PŁODA 16:40 [zgłoś do usunięcia] Płodna Mama ja mam dużo dzieci, nawet często je liczę,bo zapominam ile ich mam. moje dzieci rodzą się miotami, a wszystko przez to, że mam brata transa, który brał hormony. miałam małe tzytzki, więc brałam ile wlezie tych hormonów aż urosły mi niezłe melony, po czym w zaszłam w ciążę z sześcioraczkami. wesoło mieć dużo synów i córek i krzyczeć z nimi PŁÓD. odwiedzają nas goście z chorwacji i palą z moimi dziećmi zioło, jest bardzo wesoło. tylko mój mąż nie jest zbyt szczęśliwy, że z każdego miotu mamy 4-6 dzieci:O ------- hahahah koorva do dzisiaj mnie to rozpierdala:D moje piesełe teżzaczyna się robić tucznikowate,bo waży o 3kg za dużo,a w psowatej skali jest to brane za nadwagę:O dlatego obie musuimy zacisnątź paseła i przestać wpiertalać:classic_cool: "Bełkoczątzy fail, będzie a nie zdobędzie, do koorwy nędzy" a tzo,nayebałaś się znowu :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
już jestę, wybacz tą chwilową nieobecność, czarnulko :classic_cool: koorwa, Twój nick kojarzy mi się z Mikaelą z Transformersów i wyobrażam sobie, że piszę z Megan Fox :classic_cool: obronię Cię! :classic_cool: ale na razie jesteśmy bezpieczni, gdyż pe eś pe na razie nie ma na forume :classic_cool: jednak jutro to się może zmienić 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
koorwa, 2x "na razie" 😭:classic_cool: miało być "na razie jesteśmy bezpieczni gdyż pe eś pe nie ma na forume" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, właśnie w gazetzie "Mój pies" przeczytałam wzrooszajątzą historię o piesełe, który jest żołnierzem. Nawet owczarkełe niemietzkie robią kariery w wojsku, a ja się marnuję na studiach dla nieudaczników i przegrańtzów życiowych 😭 W takich chwilach samczy samietz przytuliłby mnie do swojej klaty, ale muszę pocieszyć się wałem z kołdry, któremu codziennie zakładam perukę i traktuję go jak swoją drugą połófkę, a właściwie trzecią, bo drugą jest Lubelska Grejfiootowa :classic_cool: Kootziapo, liczenie dzieci i rodzenie całych miotów to jakaś ostra paranoja, ale wyję jak podnietzony wilczur, bo jestem równie piertolnięta jak Ty i równie motzno mnie to rozpiertala :classic_cool: Dobrze, że nie kupiłaś tego Snickersa, bo czekolada to kalorie, kalorie to tucznik, a tucznik to przeciętny użytkownik kafetełe :classic_cool: Dzisiaj na szczęście jestem trzeźwa jak Batman ratujątzy dziewitze przed gwałtem. To pewnie z tej podniety sama nie wiem co piertolę, bo rętze mi się trzęsą, a język plącze niczym podwiązane jajniki, zajebysty samietz na jakimś topełe zawsze tak na mnie działa :classic_cool: Garę Ty mój bohaterze, Tobie wybaczyłabym nawet impotentzję :classic_cool: Ja też sobie wyobrażam, że jestem Megan Fox i codziennie wydymam seksownie usta widząc jej fatzjatę we własnym lustrze. Nie ma jak motz autosugestii :classic_cool: Mam nadzieję, że Paletz jest goopsza niż ustawa przewiduje i nawet nie wykmini co tu się odpiertala, w innym wypadku zostanę wydziedziczona i nie otrzymam w spadku jej piwnitzy pełnej alkoholi 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet pomimo braku wybaczenia sobie problemów ze staniem na baczność zrobiłabym z Ciebie odpowiedni użytek :classic_cool: Koorwa, dlaczego ja nie odziedziczyłam poziomu inteligencji po paltzowej mamełe tylko po tatełe, którego nawet nie znam? Przez to mam zaledwie 60 IQ, zapiszę się do MENSY, tej dla alkoholików :classic_cool: Jutro nie przychodzę na kafetełe, będę udawała, że jakaś napalona samiczka przejęła moje czarne nickełe :classic_cool: Bogu i wszystkie moje geny zrobiły sobie ze mnie jajtza, więc wszystko mam wielkości miniaturowych, mierzę tym samym zaledwie 165 centymetrów, ale Meganełe podobno też nie należy do drapaczy chmur, więc zawsze jakieś pocieszenie :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
165 cm to w sam raz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała kilkadziesiąt centymetrów mniej to mógłbyś stawiać browca na moim płaskim czerepie :classic_cool: Mam nadzieję, że Ty też nie jesteś żyrafą, bo zanim opanuję technikę chodzenia na szczudłach to zamkną kafetełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
186 cm to chyba nie aż taka żyrafa, c'nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Nie wiem,czemu tak boicie się paltza i zapewne jest to temat tabu 😭:classic_cool: ale nie obrażę się jak wyjaśnisz mi to na priv :classic_cool: Nie kupiłam nitz=nie przytyję=zostały mi 2 złocisze,same koorva pozytywy :classic_cool: zato odsmażyłam sobie ziemniaki na patelni,i tak je spaliłam,że smakują jak frytki.Chyba mam talent kulinarny. 165 jest fajny,chodziaż ja sama chciałabym mieć 169😭 jedyne tzo mogę zrobić to popiertalanie na szczudłach,i tobie zalecam to samo :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
186 jest w pytę, pasujemy do siebie jak podkład firmy Revlon do pryszczatej fatzjaty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Tylko czekam aż zacznie się 8 strona,bo wkoorvia mnie przewijanie na dół i męczenie mojego paltza,i tak uprzednio zgnębionego rpzez trzymanie kciukełów 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapo, właśnie przeczytałam Twoje mejlełe, jak zwykle podniosłaś mi poziomełe endorfin i chichoczę jak hiena na widok pożywnych zwłok lwa morskiego :classic_cool: Odpisywać tradycyjnie będę w godzinach szataneła i jak nie zapomnę to wrzucę informatzję o Paltzu pomiędzy moje przekozatzkie piertolenie :classic_cool: Ja ostatnio smażyłam jajecznitzę, a skończyłam z omletem. No koorwa, więź motzy syjamskich łił uwidacznia się nawet w garnkach :classic_cool: Ja na szczudłach popiertalam zimą, jestem taką masochistką, że ślizgam się na lodzie, wybijam swoje zaplombowane zęby i ludzie muszą mnie ciągnąć za włosy, bo nie jestem w stanie maszerować do przodu, ale i tak za każdym razem piertolnę sobie kozaka z obcasem, dzięki któremu mogę złapać Pana Boga w niebiosach za nogi :classic_cool: Gdybyś mnie nie znała to przynajmniej kciukeły miałabyś sprawne. Co za pech 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłużyłabym się bardziej wyszukanym porównaniem godnym kafetełe, ale nie będę naznaczać naszego romansu metaforą tzip i fiootów, mimo że to już mamy za sobą :classic_cool: W każdym razie, jesteśmy dla siebie stworzeni 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
o kooorva,nareszcie 8 strona,to twój szczęśliwy dzień:classic_cool: Koniecznie wrzutź info o tej sytuatzji ,bo jestem ciekawa o tzo chodzi,i tzo takiego narobiłaś,że teraz jesteś istotą pełną lęku i obaw :classic_cool: To dobrze,że moje piertolamento podnosi komuś poziom endorfin,bo zazwyczaj wnoszę tylko wkoorw i zniesmaczenie w towarzystwie,a jak coś powiem to reakcja zwykle nie przekracza zakresu skrótu 'wtf' 😭:classic_cool: Ja popiertalam na obtzasach gdzie i jak się da,chyba że mam już do reszty zbolałe stopy,wtedy pokornie zakładam płaskie chodaki,które ujmują mi sexapilu i pewności siebie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
dobrze, ze Czkawka wyjechała :classic_cool: możemy bezkarnie sobie poświntuszyć... na kafeterii 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×