Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Moje największe lęki i obawy przynosi mi moja przerażajątza samotność i staropanieństwo, ale na szczęście mój wał z kołdry jest ze mną :classic_cool: Mam to samo, doszło do tego, że ludzie spiertalają przede mną w popłochu, więc wmówiłam sobie, że jestem lwem morskim, który straszy ludzi w centrum. Czasem nawet turlam się pod palmą przy Rondzie De Gaulle'a, żeby wszyscy wiedzieli, że z lwem morskim i jego rosłą palemką się nie zadziera :classic_cool: Znowu potwierdzam, że jesteś farciarą. Moje stopy pełne dzieciętzych zwyrodnień nie pozwalają mi na szpilkowe maratony, więc często muszę wędrować w płaskim obuwiu czując się jak rasowy kaczor Duffy :classic_cool: Garę Zawsze możemy iść na randkę w Pałatzu Kultury, po której zepchniesz mnie z samego szczytu, żeby zatrzeć wszelkie ślady zdrady 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
chciałbym być na miejscu Twojego wała z kołdry :classic_cool: miałbym Cie zepchnąć już po pierwszej randce? 😭:classic_cool: przecież świetnie do siebie pasujemy :( jesteś moją drugą połówką, której do tej pory bezskutecznie szukałem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
to mamy takie same lęki,tylko do moich należy dodać jeszcze lęk przed rakiem,chodziaż nie tyle co przed samym rakiem,ale przed tym że moje włosy pójdą w pissdu 😭 wprawdzie mogę nie zgodzić się na leczenie i wystawić moją gołą doope,żeby następnie można mnie w nią potzałować jak już godnie umrę,ale nadal pozostaje taka abstraktzyjna kwestia jaką jest łysienie platzkowate ,androgenowe czy inne goowna 😭 jednak liczę,że moje włosiszcza pozostaną tak motzne jak są teraz już do końtza życia,choćby nawet miało się ono skończyć wkrótztze,czego nie chcę,bo musze jeszcze zaliczyć kilka koncertów :classic_cool: pozatym lęk i trwogę wzbudza we mnie wizja zafasolkowanej holenderki😭 to by było na tyle,można jeszcze doliczyć biedę,bo bieda równa się brak kasy na bilety na koncerteły 😭 Rozumiem twój ból,bo także mam nieproportzjonalną stopę do wzrostu,i wygladam jak klaun w butach,które i tak są dla mnie lekko przyciasnawe😭 za to na szczudłach wszystko dobrze sie układa,tylko żemoja stopa cierpi i płacze z bólu po kilku godzinach napiertalania w takowych,bądź po biegu na autobus 😭 koova,ale to musi zayebiście wyglądaćze strony przechodnia,lala w 10cm szczudłach napiertala z prędkością światła i rozwianym brąz włosem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garę Zawsze możesz być, mój wał z kołdry chyba nie żyje, bo nie poruszył żadnym członkiem od kilku dni, a ja zawsze marzyłam, żeby na jego miejscu znaleźć takiego samtza jak Ty 😭:classic_cool: Myślałam, że Czkaweła und Paletz to Twoje połówki 😭 Zawsze możemy rzucić się oboje niczym współcześni Romeo und Julia, albo prowadzić romanz poza blaskiem fleszy i czujnych spojrzeń bestii z kafetełe. Na mieście obcy ludzie, a w mieszkaniu będziesz moim wałem z kołdry, którego będę grzała tziepłem własnego tziała i z którym będę robiła rzeczy, o których się wałom z kołdry nie śniło :classic_cool: Kootziapa, ja już łysieję, ale na szczęście boojny włos jeszcze się mnie trzyma, więc wyglądam jak Zbigniew Wodetzki, który w swojej czuprynie mógł schować swoje skrzypcełe :classic_cool: Prędzej złapie Cię zaawansowana schizofrenia und depresja niż rakełe, więc wyluzooj poślady i nie martw się na zapas, bo Ci włosy od trosk wypadną :classic_cool: Mam nadzieję, że zdążysz podwiązać jej te jajnikeły, bo sprawa wygląda bardzo poważnie, więc jej bebikodziurka nie ma prawa przyjmować żadnych fasolek i innego nasienia. Uratujemy ją, ja jako królitza, Ty jako podwiązywarka, będzie git :classic_cool: "koova,ale to musi zayebiście wyglądaćze strony przechodnia,lala w 10cm szczudłach napiertala z prędkością światła i rozwianym brąz włosem" Też tak zawsze myślę jak zapiertalam w bucie z dziesiętziocentymetrowym obcasem po nierównym chodniku, który powoduje, że moje nogi tańczą polkę i wyglądam tym samym jak jakieś monstrum z Silent Hill. Mimo wszystko wierzę, że uchodzę za bardzo seksownego lachona i każdy prawdziwy fatzet und obozowicz rozbija wtedy namiot w swoich mokrych gatziach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Właśnie wyjęłam gorątze pranie z pralki,jest cieplutkie i mięciutkie,także ukręciłam sobie wał z 10 ręczników,i zabieram się do oglądania widełe jakie przed chwilą wstawiła holenderkełe ,7 minuteł jej piertolenia o cieniach maca:classic_cool: nie tyle,żeby mnie to interesowało,ale jej oczy są nieprzeciętnie hyptotajzin,też chcę takie :classic_cool: dlatego nie mogę pozwolić jej się zapłodnić i zmarnować taki potentzjał,jakim jest jej twarz,i żeby jakieś bachorkełe nie dawało jej się koorva wyspać.no way,szykuj mapę niemietz!:classic_cool: wodetzki ma śmieszną paszczę,gdyby miał jeszcze śmieszne nazwisko to mógłby zostać moim loverem jak niejaka pani P.:classic_cool: Zaawansowana schizofrenia towarzyszy mi od życia płodowego,a depresja pojawia się codziennie ,wraz z wieczornym zmyciem tapety.:classic_cool: Ja również jestem o tym przekonana,dlatego naginam w szpilach mimo wszystkich dolegliwości jakie ze sobą niosą,chcesz być piękna to cierp :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie obczaiłam swoje subskrypcje z Youtube i widzę, że mam od chooja zaległych widełe z Game playów, które będę musiała obejrzeć, a następnie obowiązkowo wpadnę w depresję, bo mój sprzęt zwany laptopełe firmy Toshiba nie pociągnie nawet najnowszego Batmanełe: Arkham City, w którego grałabym ze śliną toczątzą się po tzytzach. Życie plebsu jest koszmarne :classic_cool: W każdym razie życzę miłego seansu siedmiominutowego z panią Holenderkełe, mam nadzieję, że nie zapłodni Cię swoim hipotyzujątzym spojrzeniem :classic_cool: Mapę Niemietz nawet mam, bo po tej historii z Niemtzem, o której pisałam Ci w mejlełe wkuwałam na pamięć topografię całego Dojczlandu. Chooj z tego wyszedł, ale przynajmniej mapa została, Holdenerkełe otzalone :classic_cool: Mnie Zbychu też zawsze rozpiertalał, więc udzieliłabym wam błogosławieństwa, ale w takim wypadku powstrzymam się przed tym natchnionym rytuałem :classic_cool: Kiedyś na pewno wylądujemy w jednym pokoju szpitala psychiatrycznego w Tworkach, bo sporo nas łączy, gorzej jak wsadzą tam jeszcze Empikowtza, który właśnie wysłał mi esemesa o ambitnej treści: "Huhu", więc odpiszę: "Huhu (c)hooj Ci w doopę" :classic_cool: Przy okazji pozdrawiame czuwajątze modełe, kiedyś postawię Ci browca :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
co jak co, ale pielęgniary z Silent Hill były całkiem w pytę :classic_cool: a właśnie, jakie gatunki filmów lubisz? :classic_cool: niestety Paletz ma już swoją połówkę, a Czkawka nie traktowała mnie poważnie 😭:classic_cool: może to Ty jesteś moim przeznaczeniem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
o korwa, dziewczyna która gra na kompie :classic_cool: ideał! 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Właśnie widzę,że modełe czuwa,także pozdrawiamy, pozdrawiamy :classic_cool:🖐️ Nie narzekaj na swoje laptopełe,bo mój złom nie daje rady zwykłym simsom :O które grzecznie zassałam z chomika i rozpakowałam und zcrackowałam po kolei,ściągałam to badziewie kilka godzin,aby zobaczyć komunikat,iż mam za słabą kartę graficzną :O😭 chyba nie muszę dodawać,iż mój poziom autodestrukcji osiągnał w tamtym momencie swoje apogeum,i wolałam opuścić pokój jak najszybciej,coby nie zacząć napiertalac młotem w to goowno:classic_cool:🖐️ A tak chciałam mieć simsy i stworzyć tam sobie ładna mnie,ładne fagasełe i holenderke z zespołem,żeby regularnie popiertalać na simsowe koncerteły :classic_cool: Seansełe z holenderką już za mną,ze łzami w oczach wysłuchałam opowieści o tym,jak w trakcie podróży rozpiździł się jej ulubiony cień,przy czym tak uroczo załamał jej się głos,że wymiękłam :classic_cool:😭 Może 'huhu' było aluzją do 'hu hu ha,zima zła' ,ponieważ nieubłagalnie zbliża się zima i czas przywdziać kożuchy und wełniate gatzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garę Popieram, pielęgniary były gites, bo sama zwróciłam na nie uwagę :classic_cool: Jeśli chodzi o filmy to jestem w stanie obejrzeć wszystko i nie marudzić, że choojowe, jedynie horrory mi nie podchodzą, ale tzo to za przyjemność oglądania upiorów na ekranie jak nie ma obok samczego bara, którym można się poratować kiedy jakieś zombie wychodzi spod łóżka :classic_cool: Czkaweła nie wie tzo traci, ale podejrzewam, że zareaguje jak prawdziwa kobieta, która wyczuwając konkurentzję nagle zrozumie, że nie może oddać Cię bez walki i odpadnę w przedbiegach 😭:classic_cool: Gram sporo, jestem rasowym nerdem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapo, Ty biedaku! 😭 Żytzie bez Simsów to pusta wegetacja, w końcu tylko Simsy są w stanie zagwarantować nam sławę, bogactwo, znajomych i miliony romansów zakończonych ostrym bara-bara w wannie z jacuzzi. Dawno w to nie grałam, jak poczuję napływ stanów depresyjnych to znowu odpalę The Sims w celu stworzenia swojej lepszej strony własnego ja :classic_cool: Chociaż pamiętam czasy kiedy mój złom nawet Simsełe nie ciągnął i wolę nie mówić jak marnie skończył. Młot to było dla mnie za mało, zachowałam go na pamiątkę, żeby obecne Toshibełe wiedziało co go czeka kiedy wypiertoli mi jakiś error w trakcie komputerowej rozrywki :classic_cool: Holenderłkełe to jakiś anioł, a nie kobieta, nie dziwię się, że czujesz taką wolę walki o stan jej matzitzy, bo sama czasem chciałam upiertolić fioota fletziście z folk metalowego zespołu, żeby nie płodził bezsensownie dzietzi, skoro nie będzie miał ich ze mną to nie może mieć ich z nikim :classic_cool: Empikowietz był w wannie i za szybko wysłał swojego mesydżeła, a pisał w tzelu ustalenia wspólnego seansełe w kinie. Jak ja mam iść z nim do kina skoro marzę o Garę? 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
też mogę obejrzeć wszystko, ale jeśli będzie choojowy to będę marudził :classic_cool: a horrory wprost uwielbiam, chociaż oglądam je prawie bez emocji (nie licząc momentów w których jakaś morda wyskakuje znikąd) :classic_cool: + wojenne, gangsterskie, thrillery, niektóre dokumentalne und historyczne :classic_cool: przecież Czkawka pisała, że woli świńskich blondasów o niebieskich oczach, z dużymi nosami, rumieńcami na policzkach :( nie mam szans :classic_cool: a w tzo grasz jeśli można wiedzieć? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Ale fatzet to inna kwestia,bo to zwykle samitze wstają do swoich młodych w notzy i karmią tzytzem,oraz znoszą rozstępy, cellulity und porody,a fagasełe tylko zamoczy i spiertala hen daleko :classic_cool: chyba,że ma ochotę zabawić się w przykładnego ojtza i dzielnie towarzyszy swojej partnertze przy hodowaniu owego pasożyta,ale sama wiesz że to rzadkie przypadki,i zwykle takie zamoczenie kończy się rozprawą sądową w tzelu ustalenia wysokości alimentów,także o fletzistę się nie martw :classic_cool: możesz mieć jeszcze cichą nadzieję,że oddał swój życiodajny płyn do banku spermy,dzięki czemu możesz iść i werbować opisy potentzjalnych kandydatów,w nadziei iż po opisie odnajdziesz swojego fletzistę i tym samym spełnisz swe marzenie :classic_cool:🖐️ A holenderkełe to owszem,anioł lub jakaś inna diabelska istota.Dodatkowo w widełe powtórzyła 10 razy,że jest leniwa,zupełnie tak jak ja :classic_cool:🖐️wprawdzie byłam już świadoma tego faktu wcześniej,gdyż ogłasza to reglularnie w wywiadełach i podkreśla,że ma lenia w doopie,co tylko zwiększa moją sympatię do niej,i motywuje aby żaden niepożądany płód nie zabrudził jej anielskiej matzitzy :classic_cool: pozatym wnioskuję,że jej odpiertala z nudów,bo wstawiła już wideło ,posta na blogełe i jeszcze fotełe na instagram,ale im więtzej tym lepiej:classic_cool: Pamiętaj,że masz jeszcze batmanełe do obejrzenia,a potem urywasz tą znajomość jak na zimną sucz przystało i wratzasz w ramiona swojego wybrankełe:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mógłbyś marudzić do woli, mam wprawę w cierpliwym słuchaniu ludzkich trosk i tekstów pełnych niezadowolenia :classic_cool: Prawdziwy samietz horrorów się nie boi, więc potwierdzame, że jesteś hot! 😭:classic_cool: Wojenne, gangsterskie i thrillery są motzno w pytę, Batman też jest w pytę chociaż ten najnowszy dopiero przede mną :classic_cool: Czkawka zmienia zdanie w zależności od dnia tzyklu, jeszcze się o Ciebie upomni, a wtedy zapomnisz o moim istnieniu 😭:classic_cool: Gdybym miała zajebistego kompa to grałabym w BF3, Skyrima, Saints Row, Batmana, COD, Assasina, Left 4 Dead 2 i inny rozpiertol. Niestety ubogość sprzętowa mojego laptopełe każe mi być wierną darmowemu Team Fortress 2 i poprzednim edytzjom Call od Duty, Medal of Honor und Battlefielda :(:classic_cool: NFS też w pytę i może kiedyś ogarnę o tzo chodzi w Fifie, bo na razie nie potrafię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapo, Ty to zawsze pomyślisz o wszystkim i w porę przywrócisz moje myślenie na odpowiedni tor :classic_cool: Otzaliłaś właśnie foojarkę fletzisty, bo od kilku lat sumiennie rozmyślam nad planełe upiertolenia mu tego co trzyma w gatziach, ale rzeczywiście masz ratzję i pewnie cały ogrom jego seksualnych ekscesów zakończyłby się alimentatzyjną nasiadówą w sądzie :classic_cool: Taki scenariusz mi pasuje, więc niech się rozmnaża do woli i nie hoduje swoich pasożytełe, bo te będzie miał ze mną jak już go znajdę gdzieś w otchłaniach Szwajcarii lub bankełe spermy :classic_cool: Ile Ty masz bratnich dusz na tym ogromnym światełe to ja piertolę :classic_cool: W sumie ja też jestem leniwa, ale podejrzewam, że nie pasowałabym do Holenderkełe, bo ja nie pasuję do nikogo. Poza Garę :classic_cool: Holenderkełe to pewnie Twoja kolejna syjamska łiła, więtz niech się cieszy, że ma takiego Anioła Stróża czuwajątzego nad jej łonem, lepiej trafić nie mogła, ja zresztą też nie :classic_cool: Dziękuję za przypomnienie, bo już samą siebie zapędziłam w choojowy róg i nie wiedziałam co począć, z tej paniki wyrzuciłam gdzieś moje komórkełe i teraz nie mogę go znaleźć :classic_cool: W każdym razie, seansełe Batmanełe zaplanowano na poniedziałek lub środę, mam nadzieję, że uprze się przy poniedziałku, żeby mieć to za sobą jak najszybtziej 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Przynajmniej foojarka fletzisty się zachowa,bo matzitza holenderkełe jest numerem jeden na liście rzeczy do odstrzału,gdybym była w posiadaniu death note,to zapisałabym ten yebany zeszyt frazą 'matzitza holenderkełe' :classic_cool: Pozatym ,jak poroznosi swoje geny po świetzie,to wzrasta szansa na pojawienie się nowych zayebistych fletzistów und zespołów,także to akurat ma sens:classic_cool: Holenderkełe to taka pół bratnia dusza,bo jest odemnie o stokroć ładniejsza+ma zayebiście błękitne oczy,chorowite zęby,fagasa i ładną tzerę 😭 ale za to lubi słodycze wszelakiego rodzaju,także jakbym ją kiedyś złapała w niemietzkim marketełe przy kupowaniu słodyczy,to pewnie wylądowałybyśmy razem przed telewizorem z worami żarcia :classic_cool:🖐️ Nie ma za tzo,w końtzu jestem od podnoszenia poziomu twoich endorfin i przypominania o piertołach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O koorwa, oglądałaś Death Note! Ja sobie nawet na początku litzeum zrobiłam taki kajet, w którym namiętnie wpisywałam imiona i nazwiska ludzi kandydujątzych na stanowisko badacza żytzia pozagrobowego, ale nawet moja ogromna chętź towarzyszątza zapisywaniu nie była w stanie zapewnić mi świętego spokoju od owych ludzi z tej listeły :classic_cool: Porażka na pełnej koorwie :(:classic_cool: Co nie zmienia faktu, że Death Note jest w pytę i matzitza na pewno by się w nim nieźle odnalazła :classic_cool: Jak zwykle znalazłaś plusy chorych sytuatzji, ale ma to sens, więc zajebiści ludzie typu mój fletzista powinni się jednak rozmnażać :classic_cool: Nie lubię sytuatzji gdzie moje bratnie dusze są ode mnie ładniejsze, ale z moim aktualnym stanem aparytzji to niestety nawet krowa ma więtzej wdzięku i seksapilu :classic_cool: Nie wiem jak wygląda ta Holenderkełe, ale domyślam się, że genotyp ma godny pozazdroszczenia dlatego ubolewam, że los jest motzno niesprawiedliwy i takie Holenderkełe mają żytzie jak w Madrytzie, a ja mam wegetatzję jak chiński piesełe bezpański :classic_cool: Wory żarcia, ślinię się 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Czytam kozaczka,i wbiłam na jakiś artykuł o lanie del rey,że nie lubi się opalatź,i przez to boolwersna tzxały świat :classic_cool: ale jedno zdanie wzbudziło moje zainteresowanie,a mianowitzie too : "Jasna karnacja plus gąszcz płomiennych włosów robią wrażenie - to tak, jakbyśmy oglądali gwiazdę dawnego kina." to taki mniej więtzej opis holenderkełe:classic_cool:🖐️ dodajmy jeszcze do tego 168,5 wzrostu,niebieskie oczęta i oto ona :classic_cool::D Niestety nie oglądałam jeszcze death note,ale zabieram się do tego odkąd wrótziłam z wątpliwego wypoczynku u rodziny:classic_cool: muszę tylko znaleść jaikeś dobre serwerełe na ktorym mi to pójdzie,bo jak na zyebanego kompa przystało,to filmeły online chodzą mi głównie na zalukaj,a na reszcie głos popiertala normalniem,a obraz jest w zwolnionym tempie,co doprowadza mnie do koorvitzy:O mogłabym ściągać odtzinki na kompa,ale nie wiem czy ten zuom nie padnie pod wpływem takiej ilości danych :O😭 Jednakże jak zwykle staram się znaleść plusy tej zyebanej sytuacji,i cieszę się,że to goowno jeszcze działa :classic_cool: Właśnie nie wiem skąd się biorą takie stworzenia jak holenderkełe i nigdy tego nie zrozumiem,a próbuję to rozkminić od 3 lat,jak widać nieskutecznie:classic_cool: ale przynajmniej taka gawiedź jak my może podziwiać anielskie oblicza innych,i popiertalać na koncerteły i wycinać matzitzę:classic_cool: Znowu słońtze zaszło,a ja spędzam wieczór przy blasku monitora i z piesełe na kanapełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
też ostatnio napaliłem się na Batmana, ale tak się do tego przymierzałem że w końcu koorwa nie poszedłem 😭:classic_cool: grałem w Skyrima, ale po niecałym miesiącu mi się znudził 😭:classic_cool: ten świat jest za duży i przez to wybijał mnie z rytmu, bo szedłem do jakiegoś miasta, a po drodze znajdowałem 18238123 jaskiń, które oczywiście musiałem... spenetrować :classic_cool: w Assassina też ossstro cisnąłem, w L4D z kolegami ale też mi się szybko znudziło :classic_cool: Dead Island jest lepsze :D a teraz pocinam w League of Legends od czasu do czasu :classic_cool: wygląda na to że też jestem nerdem 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
no a tzo :classic_cool: ale ja piertolę,jaka cisza nastała 😭 a holenderkełe poparzyła się w ramie lokóffką,ja yebię :classic_cool: mam nadzieje,że mikojanełe zobaczy zupowane temate i tu wrótzi :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
mogę go nawet pomiziać po sootach,bo to właściwie suczka:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, moje internete chyba uznało, że miałam za wysoki poziom podniety wynikajątzy z tych rozmów na kafetełe i postanowiło odciątź mnie od świata. Ale jezdem z powrotem :classic_cool: Kootziapa Czytając ten opis moja wyobraźnia nasuwa mi obraz zajebystej doopencji godnej siedmiu grzechów głównych skoncetrowanych szczególnie wokół nieczystości :classic_cool: Holenderkełe musi być naprawdę szczęśliwą kobietą :classic_cool: W takim razie poletzam gorątzo, bo seria jest w pytę i póki co to chyba najlepsze anime jakie dane mi było oglądać za czasów litzealnych, w ogóle Mello jest hot i taki seksowny w całym swoim szataństwie :classic_cool: Tym razem to ja potrzymam kciukasy, żebyś dała radę obejrzeć to cudo ociekajątze złem i sekzem w postatzi bishonenów :classic_cool: To fakt, gdyby nie to, że los nierównomiernie rozkłada farta na ludzkość to nie byłoby takich boskich Holenderkełe i innych Meganełe Fox, do których można się porównywać i wmawiać sobie, że jest się równie zajebystymi jak one, koncertełe i odstrzał matzitzy to też motzno pocieszajątze scenariusze :classic_cool: Ja to niedługo się opalę od blasku kafetełe :classic_cool: Garę Jakbyś był śmielszy niż rzeczywiście jesteś to bym poszła z Tobą łapiątz Cię nieśmiało za ramię w sytuatzjach kryzysowych :classic_cool: W Leage of Legends grałam kilka minut za namową pewnego Krakusa, ale jak mnie popiertoleńcy wyzwali od noobów i kazali wypiertalać z teamu to stwierdziłam, że jestem na to za goopia. Teraz nakoorwiam w TF2 i mam choojowe fragi, które przerabiam sobie w Paintcie na takie, które uznałabym za zadowalajątze :classic_cool: fajansiarz Piona pauko, tęskniłam :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomiziam po brzuchu, bo lubi. Znajątz życie dostanę śliną po twarzy, więc zachowam ją w słoiczku po kontzentracie z pomidorełe i przekażę Ci na pamiątkę przy najbliższej okazji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
fajansiarz - lubię,bo wtedy fajnie mruczy i się pręży,czasem jeszcze warknie,ale to zalicza się do mruczenia :classic_cool: o ja piertolę,wróciłaś wreszcie :classic_cool: szczelinternetełe w mord,chyba żemasz modem,to wtedy wpiertol modemowi,albo lepiej nie bo jeszcze strzeli fochełe i odetnie cię od nas na zawsze 😭:classic_cool: Ona jest zayebista,chodziaż już się starzeje i dobija do 30stki,ale to nitz,mam nadzieję że kurze łapki jakie mogą się pojawić dodadzą jej uroki,i że nie spiertoli sobie buźki botoxem i innym silikonem :classic_cool:😭 wprawdzie ona jest dla mnie swoistym pocieszeniem,gdyż posiada mały tzytz,a i tak jest piekna,także wiedz,że nie zawsze tzytz przeświadcza o atraktzyjności-to jedna z wielu lektzji jaką wyniosłam po 'obtzowaniu' z holenderkełe :classic_cool: mogę ci wysłać ją na meilełe,ale wiedz że na jednej fotełe się nie skończy:classic_cool: To teraz obie trzymamy nasze paltze grzebaltze,to w sumie jak afirmatzje,tylko że lepsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
a Meganełe lubię i mi jej szkoda,bo się zafasolkowała,widzisz mogłaś jechać i wyebatź jej tą przekletą matzitzę😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
jeszcze grają Batmana w kinach? myślałem że już nie i będę musiał czekać na wersję DVDRip do ściągnięcia :classic_cool::P dzieli nas jakieś 150 km z miejsca gdzie studiuje i jakieś 160 km z miejsca skąd pochodzę 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×