Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość Garę van der Kutacz
też mogłem iść na UJ, ale nie złożyłem tam papierów, bo stwierdziłem że to za wysokie progi i nie wiedziałem, że aż tak dobrze pójdą mi matury :classic_cool: potem rwałem sobie włosy z głowy, ale po miesiącu mi przeszło :classic_cool: a na KULu za chooya nie chciałbym studiować :classic_cool: spędzalibyśmy każdą chwilę razem! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikojan wiem kim jestes
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
"Też mnie zawsze rozczulają te kuleczki, czasem rozsypuję je po mieszkaniu i udaję, że mam zwierzątko inne niż piesełe :classic_cool:" koorva,to rozyebało mnie do reszty:D:D:D :classic_cool: Najgorsze jest to,że muszę te paszkwile mytź codziennie bo inaczej klapną niemiłosiernie.wprawdzie moge w takim stanie wyjść do sklepełe czy z piesełe,ale wtedy szału nie ma i doopy nie urywa 😭:classic_cool: Nie wiem jakim tzudem,ale w porywach udaje mi się wyglądać zayebiscie,tylko wtedy gdy nie trzeba,np gdy napiertalam sobie domową sesję zdjęciową,i nieskromnie stwierdzę,że na poszczególnych fotełach wyglądam wręcz idealnie jak na moje możliwości,podczas gdy na fotełe z holenderkełe wyglądam jak wypłosz,ale może to być też spowodowane jej wszechogarniajątzą aurą zajebistości und piękna,któremu nigdy nie dorównam 😭:classic_cool: Pozatymmoja fatzjata bez mejkapełe to dno dno i jeszcze raz powtórzę,dno.😭:classic_cool: Łoo matkełe,raz w 2 dni,motzno,ja przynajmniej raz w ciągu godziny jak jestem gdzieś poza domełe,co zdarza się nie zwykle rzadko jak na kafe maniaka przystało.:classic_cool: Również eliminuję uczucie moczu,dlatego wstrzymuję mocz już chyba od 20,i wpiertoliłam suchą rybę po dobrych 6h głodowania. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UJ to i dla mnie był za wysokim progiem, więc złożyłam na Łódzki, ale na polonistykełe, bo chciałam być wykształtzoną i zawodową pisarką z kafetełe :classic_cool: Na KUL wysłała mnie moja wierzątza w Boga babcia, ale wcisnęłam jej bajerkę, że mnie nie przyjęli, mimo że nigdy nie przesłałam tam nawet papierka po goomie do żucia, ostatecznie zostałam w Warszawie :classic_cool: Ten scenariusz jest taki kręcący, że aż mam ciarki na swoim bladym ciele! :classic_cool: mikojan wiem kim jestes To szkoda, że ze mną nie rozmawiasz na co dzień, durna pauo :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
mój kolega dostał się na prawo na UJcie z 380 miejsca/500, a miał niewiele gorsze wyniki ode mnie :classic_cool: dlatego rwałem sobie włosy z głowy :D a lubisz młodszych? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa Też je rozsyp, później jest zajeebista zabawa w trakcie zbierania i rozdeptywania tych małych, króliczych goowien :classic_cool: Przeyebane masz 😭 Ja mogę nie mytź nawet cztery dni i wystarczy, ze rozczeszę, a mam wygląd Zbycha Wodetzkiego nękanego przez huragan. Wyglądam całkiem w pytę, ale niesmak brudnego czerepu jednak jest, więc staram się mytź co dwa dni :classic_cool: Ja piertolę, Ty przynajmniej potrafisz wyjść w pytę na jakiejś fotełe, ja zayebię całą pamiętź, a i tak wszystko wędruje do kosza, bo moja morda nadaje się co najwyżej na tablitzę osób po zderzeniu z końską doopą :classic_cool: Ciesz się, że przynajmniej mejkapełe Ci pomaga, mi niby też, ale ja i tak wiem, że prawdziwe pasztetełe zawsze będzie pasztetełe i jedynie przeszczep fatzjaty mi pomoże :classic_cool: Jak prostowałam swoje włosie to też tak czesałam, ale wtedy było tzo, jak uczeszę krętzone włosy to zaraz mam falowane, więc wolę nie czesać w ogóle i chodzić z kołtunem na łbie :classic_cool: Ja muszę wrócić do trybu ekonomicznego, czyli jeść jeden posiłek dziennie, mocz to już jak letzi :classic_cool: Garę No to rzeczywiście niezły powód do rozpaczy und wkoorwienia, ja bym chyba skoczyła 😭:classic_cool: Ale dobrze, że dałeś sobie z tym radę i jesteś teraz tu ze mną i z Kootziapą :classic_cool: Ja wiek otzeniam na podstawie prezentowanego poziomu mojego rozmówtzy, Ty jesteś moim równolatkiem, pomimo bycia młodszym. Jeśli chodzi o realne liczby to pewnie jesteś hot dwudziestką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
"pewnie" :classic_cool: pewnie już wiesz o mnie wszystko 😭:classic_cool: ej dobra, idę spać bo znowu muszę rano wstać :classic_cool: będę tu jutro dobranoc, pchły w łiłę na noc :classic_cool:👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garę Czuję z Tobą taką więź emotzjonalną, że zmieniam się we wróżkełe z kafetełe :classic_cool: Dobranotz, opadnięta pauka na notz, żeby Ci się nie złamała w trakcie spania na brzuchu i do jootra ❤️:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Jestem skąpa i szkodami tych 6złociszy na płatki,ktore miałabym rozdeptywać moimi platfusami,wole tą mamone przeznaczyć na batony :classic_cool: Chciałabym mieć taki luxus nie wkładania łba pod wodę przez bite 4 dni i możliwości wyjścia w takim stanie z domu,ale jak zwykle wszystko dzieje się na przekór i mam to tzo mam :classic_cool:😭 Skala otzeniania mojej fatzjaty jest poyebana,ponieważ na fotełach które robiłam sobie sobie rok temu i uważałam,iż wyglądam wykoorviście i bosko,teraz spoglądajątz na te focisze stwierdzam,iż wyglądałam makabrycznie und karykaturalnie,może za rok powiem to samo,who knows :classic_cool: chodziaż mam takie przeczucie,że wreszcie uzyskałam poziom w miarę przyjazny oku:classic_cool: Zapomniałam jak to jest mieć kołtun,gdyż miewam je niezwykle rzadko z ratzji tego,że czeszę się jak oszalała,a zamiast kołtunów moje włosiszcza zamieniają się w strąkopodobne pasma i bezwładnie zwisają,czekajątz na ratunek w postaci szczotkeły.:classic_cool:😭 Wzmianką o jednym posiłku dziennie przypomniałaś mi o mojej niczy nie zaczętej i nigdy nie kończątzej się dietełe,koorva!:classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
garełe wymiękło,dobranotz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie mi też szkoda, zawsze owe sześć zigo mogę wydać na browara i upijać się samotnie z kafetełe :classic_cool: Batony też są w pytę, ale po batonach mam pryszczytzę zaawansowaną 😭 Najważniejsze, że masz długie, sekzowne włosiska, niektóre w ogóle nie mogą zapuścić swojej czupryny i to jest dopiero tragedia :classic_cool: W sumie Ty jesteś taka młoda, że z roku na rok będziesz coraz bardziej zajeebistą loszką, w końcu wrzucając swoją fotełe na facebookełe zdobędziesz więcej lajków niż sama Meganełe Fox, która z ratzji zafasolkowania zacznie robić się coraz brzydsza, coraz bardziej pomarszczona i coraz bardziej łysa niczym Naomi Campbellełe :classic_cool: Mogę Ci oddać swojego kołtuna. Ewentualnie możesz jakiegoś wyhodować na włosach innych niż te na głowie, na włosach z łiły można czasem pleść warkocze, więc kołtun to małe piwo. Nie to, że plotłam warkocze z łoniaków, ale czytałam takie topełe na kafetełe :classic_cool: Ja sama sobie o niej przypomniałam, ale po Twoim ostatnim mejlełe stwierdziłam, że przytyję jak rasowe sumo i od razu zaliczę przyrost masy tzytza :classic_cool: Chociaż Garę nie lubi wymion, może jednak się odchudzę 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, co ja piertolę, jak z kafetełe to nie samotnie, w końcu mam tutaj przyjaciół :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Jak tylko dostanę dowód,to każdy grosz będę przeznaczaćna alkoholizatzję,a teraz robię to nielegalnie 😭 chodziaż powinnam się odwalitź w trzy doopy i przejść do jakiegoś małego sklepełe,w końtzu w tzenturm handlowym podeszła do mnie tzipareklamujątza kredyty studentzkie z zapytaniem 'czy jest pani studentką?':classic_cool::Dale nie wiem czy to powód do dumy czy wstydu.:classic_cool: Pryszczytza towarzysz mi prawie bez względu na wszystko,już przestałam uspokajać się myślą,że to tylko popiertolony okres dojrzewania:O czas wejść w dorosłe żytzie ze świadomością zyebanej tzery!😭 Jestem ciekawa jak ewoluuje moja fatzjata,tylko muszę wziąć się za siebie i przestać obżeratź.:classic_cool:😭 Nie choduj,bo jak tzytz rośnie w tym wieku,to pozostaje tylko jeden wielki rozstęp i zwis 😭 aż dziw,że na moim nie ma rozstępów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Dobra,spiertalam spatź zaraz,bo mózg mi się już powoli wyłącza i robie sie zmoolona😭.Ale znajątz mnie i tak posiedze jeszcze na mobilnym w mym łozuuuuu.Do zobaczenia na mailełe i kafełe,skompletuję jutro zestawełe z holenderką i wyślę,jak tylko będzie gotowe,postaram się ją streścić,nie wiem czy preferujesz foteły,wideła,opisy słowne:classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mylą Cię ze studentełe to spokojnie możesz kupować nielegalno-legalnie litry alkoholu. Pamiętam czasy jak mnie pytali o dowód w trakcie kupowania wódeły, teraz jak na starą roorę przystało kupuję flachę błyskawicznie i nawet nie muszę świecić potwierdzeniem swojej tożsamości und daty urodzenia. Czasem celowo wyciągam własny dowód licząc na to, że ekspedientka mnie o niego poprosi, to słyszę: "Weź spiertalaj z tym dowodem i już się koorwa nie odmładzaj, stara torbo" 😭:classic_cool: Po części to powód do dumy, a po części do płaczu, bo lepiej wyglądać młodziej niż starzej :classic_cool: Moja tzera zaczęła wyglądać normalnie i nie sypać mi pryszczy na mordełę na drugim roku studiów, więc może Twoja też musi osiągnąć stan dwudziestoletni, żeby przestać bawić się w tzerę problematyczną :classic_cool: Trzeba było co roku w swoje urodziny robić fotełe swojej fatzjaty, a później wrzucić wideło na Youtube o tym jak ewoluowałaś niczym słodki Pokemon :classic_cool: No faktełe, rozstępów mi nie trzeba, wystarczy mi waga wielorybia, zainfekowany mózg i skromny tzytz :classic_cool: Preferuję wszystko z naciskiem na wideła, bo lubię patrzeć na ruchomych ludzi, którzy potrafią przemawiatź do mnie językiem ciała i komunikatami niewerbalnymi, ale będę podjarana bez względu na to tzo wyślesz :classic_cool: Dobranotz, Holenderkełe na notz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, lisico! :classic_cool:🖐️ Przesiadywałam jedynie na topełe o browarze, bo nigdzie indziej mnie nie chcieli 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do spanieła
gasze świateło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do spanieła
gasze trza troche energii oszczedzic i byc proekologicznijeszym :classic_cool: licze do 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Jeszcze nie poszłam,nie mam siły podnieść doopy,i czuję zbliżajątzy się mocz,co znaczy iż muszę zmierzyć się z ciemnym jak doopa murzyna i długim przedpokojem,aby dojść do kibla w którym to mogę swobodnie wydalić mocz i udać się na spokojny sen.:classic_cool: Niby mogę,ale przypominam że mieszkam w dzioorze, i byłby niezły przypał jakby expedientkełe poprosiła o dowód,a ja wyszłabym ze sklepu z facepalmem na ryjtzu :classic_cool::O niewątpliwie rozniosłoby się to po tym popiertolonym miasteczku😭 Zależy w jakim wieku wyglądasz młodziej,bo jeśli w moim wieku wyglądasz na 12 latkę to hooyowo z lekka,na szczęście mnie ten problem nie dotyczy:classic_cool: sprawa ma się lepiej,gdy kobieta jest jak wino i z wiekiem wygląda coraz zayebiściej,ponetniej und muodziej.:classic_cool: Moja tzera nie jest najgrosza,mam tylko małych gości w postatzi zakórnikełów i czasem wyskoczy jakieś pryszczełe,plus świetzę się po kilku godzinach i muszę nakoorviać chusteczki matujątze,w sumie wszystko to da się zatuszować mejkapem,ale do ideału mi daleko😭 Mam na kompie około 1000 fot mojej fatzjaty,z różnych okresów mojego żytzia,ale wolę nie otwierać tych z okresu 11-14 lat :O ciekawe jak holenderkełe ewoluowało,bo widziałam tylko jej foteły jako niemowlaka,2 latki,a następnie sweet 16stki i w górę.Foty 16 letniej holenderkełe momentami mnie dobijają,bo w tym wieku miała już fatzjatę lepszą od mojej 😭 ale tzóż,cieszę się że nie wyglądam jak pani P.:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, Ciebie też zajeebiście widzieć, bo myślałam, że porzuciłaś kafetełe na amen 😭:classic_cool: Kootziapa Mi też się nie chce doopy podnosić, a muszę znaleźć pomadkę, bo moje usta biją już na alarm przekraczajątz dopuszczalny poziom suchości :classic_cool: Zapomniałam, że Ty na zadoopiu, więc lepiej poczekaj na swoje dowodełe. Podobno cierpliwość to tznota, a własną tznotę można nawet opchnąć za miliony, więc wrzucisz cierpliwość na Allegro i będziesz bogata und spełniona żytziowo :classic_cool: Szkoda, że mnie to nie dotyczy i ja z wiekiem coraz bardziej szpetnieję i powoli zaczynam się sypać. Przynajmniej zapewniam tym samym zajebiste żytzie jakiejś lasencji, bo w końcu równowaga w przyrodzie musi być zachowana :classic_cool: Ideały są noodne, przynajmniej możesz prowadzić notzne dysputy ze swoimi zakórnikełami :classic_cool: Ja tak gadałam do swoich pryszczy, a one odpowiadały mi bólem :classic_cool: Ja piertolę, ja nie mam żadnej swojej foteły, bo nie chciałam uwieczniać tego pasztetełe, którymi jestem. Potem jak ktoś mnie prosi o fotentzję to opowiadam łzawą historyjkę o wybuchu dysku komputerowego, który zabrał ze sobą wszystkie moje zdjętzia, a on mi wierzy i współczuje :classic_cool: Holenderkełe pewnie było brzydkim dzieckiem, bo podobno brzydkie dzieci są ładne, gdy dorosną, a ładne dzieci robią się coraz brzydsze. Potwierdzam na własnym przykładzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba wbijam na inne topełe, bo za cholerę nie mogłam Cię znaleźć :classic_cool: Mijamy się na tym kafetełe, jak Grzeszczak z Liberem na zakrętach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Moje usta są najgorsze w zimie,latem i przez resztę roku mam z nimi spokój.:classic_cool: Jeszcze rokele czekania na dowodełe,pocieszam się że z każdym dniem jestem coraz bliżej otrzymania tej plakietki,umożliwiajątzej mi legalną alkoholizatzję.:classic_cool: Już dywaguję z serkiem monte i wodą polaris na temat sensu żytzia,ale zaskórniki też zachętzam do wyrażenia swojej opinii.:classic_cool:🖐️ Ło koorva,ja mam obsesję na pkcie foteł😭 jestem wzrokowtzem i wszystko wchodzi mi przez skalane wadą wzroku gały,o ironio 😭 Twoja teoria jest błędna,ponieważ byłam ładnym dzietzkiem i wyrosłam na -póki tzo- w miarę atraktzyjne stworzenie,jednak wszystko może się zmienić,wciąż mam nadzieję że jeszcze rosnę 😭:classic_cool: chodziaż holenderkełe mogła dziwacznie wyglądać ze swoimi ogromnymi oczami,którymi pewnie wpatrywała się we wszystko tzo popadnie,ale chciałabym spotkać to dzietzko,musiała być zayebista.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co tu właściwie chodzi
Już mnie zaczyna wqrwiać ten zasrany temat. Spier*****cie w ćwierćżabkach ale już k***wa stąd!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×