Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość zakuta wykałaczka
wychodzę z piesełem,więtz nie będzie mnie jakieś 20 minuteł,bo norowietz musi wykopać kilka dołków i poobgryzać badyle.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa No koorwa, z tym Twoim wytrzuciem czasu :classic_cool: Chyba nie zazdrościsz, bo wysokie czoło to inwalidztwo 😭 Chociaż zapijaczona mózgownitza też mogła mieć sporo do powiedzenia, bo ona w sumie często przemawia, ale grzywa niech lepiej rośnie szybko, bo już mam dosyć spinania jej żabkami i wyglądania jak lej krasowy :classic_cool: No ratzja, ma sens to tzo piszesz, więc po głębszym przemyśleniu stwierdzam, że dobrze, że jezdeś uświadamiajątz mi, gdzie popełniam błędy wynikajątze z errorów w toku umysłowym :classic_cool: Jestem popiertolona, bo czytajątz o słoniu wyobraziłam sobie Ciebie w masce przeciwgazowej typu słoń :o:classic_cool: Ale domyślam się, że nie takiego słonia miałaś na myśli, więc odetchnęłam z ulgą i zapiałam z podnietzenia, bo musiałaś wyglądać rozkoszne! :classic_cool: Holenderkełe na pewno nawet z garnełe była boska, bo podobno ładnemu we wszystkim ładnie, tzo po raz kolejny potwierdza, że jestem pasztetełe, bo mi ładnie jedynie w mejkapie :classic_cool: Holenderkełe po czterdziestce będzie sekzowną mamuśką trzydziestoletniej Ciebie, więc w trakcie wspólnego poruszania się po mieście będziecie słyszeć gwizdy napaleńtzów, na które obie będzietzie odpowiadać środkowym paltzem. Albo rumieńtzem, w zależności od apararytzji napaleńtza :classic_cool: Koorwa, a ja wtedy będę wysyłała Ci mejlełe z prośbami o mamonę na operatzję plastyczną fatzjaty, mam nadzieję, że o mnie nie zapomnisz i w ramach prezentu choinkowego wyślesz mi jakieś miliony monet :classic_cool: Eustachy jest w pytę! Ja nawet bez maskełe wyglądam jak z maskełe, ale pomysł jest gitez, jeszcze chojrakełe sobie skołuję :classic_cool: Utzałuj norowtza gorątzo :classic_cool:🖐️ Garę A tzo jak będziesz motzno zawiedziony? 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Dopiero się wyszykowałam,zapomniałam że 20 minut zabierze mi samo wyszykowanie się,ja piertolę.:classic_cool: a psu zachciało się obiadu,wpiertala karmę i za nitz nie mogę jej oderwać:O Wysokie czoło jest zayebiste,tzn ja inaczej patrzę na wysokie czoła,bo przez pryzmat mojego bycia artystkełe; a więtz jeżeli nos jest długości czoła,to czoło jest zayebiste i proportzjonalne,a jeżeli nos jest krótszy od czoła,to już mamy wysokie czoło,a gdy czoło jest mniejsze od nosa,to wtedy mamy do czyniena z niskim.mam nadzieję,że ogarnęłaś,prościej nie umiem tego wytłumaczyć,chyba że rysunkowo😭:classic_cool: Mój mieści się w formie czoło-nos,ale chciałabym czoło większe od nosa,bo takie sa zayebiste😭 Hhahahh o koorva :D:classic_cool: ale nie,to była zwykła słoniowa maska,mogę gdzieś odgrzebać to fotełe i kopsnąć ci w załącznikełe,ale nie wiem czy wytrzymasz falę zajebistości płynątzą od tej foteły.:classic_cool: Mi tez jedynie ładnie w mejkapełe,dlatego teraz zakładam wielgachne okulareły przeciwsłoneczne,ponieważ nie chce mi się szpachlowatź ryjtza na goopie wyjście z piesełem :classic_cool: Scenariusz mojej przyszłości jest ucieleśnieniem moich najgłębszych marzeń,ja piertolę.:classic_cool: Chojrakełe to bajka mojego dzieciństwa,pewnie dlatego jako dziecko latałam w masce słonia i byłam popiertolona.:classic_cool: Doobra,teraz naprawdęide z piesełe,do zobaczenia/napisała za 20 minuteł:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
dlaczego miałby być zawiedziony? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootziapa Mi by to zajęło dobrą godzinę, bo ja nawet z piesełe wychodzę z pełną szpachlą und włosem dopieszczonym do granitz możliwości, więc mój czołg ma ze mną choojowe żytzie skoro musi leżeć godzinę pod drzwiami łazienki i czekać aż się zaszpachluję :classic_cool: O koorwa, teraz już kminię zasady otzeniania czoła jako wysokiego lub nie! Całe żytzie próbowałam dotrzeć do jakichś danych na tematełe proportzjonalności ludzkiej twarzy, ale za chooja nie mogłam ogarnątź tych spraw swoim prostym umysłem. Dobrze mieć siostrełe artystkełe, ściskam :classic_cool: Mogę się zamienić, bo moje czoło jest z chooja zdjęte, jak zresztą cała asymetryczna fatzjata Quasimodo :classic_cool: Jak odgrzebiesz to chętnie rzutzę swoim ślepym okiem. Nie to, że krętzą mnie dzietzi und słonie, ale dzietzi z maską słoniową już tak, więc dam radę i przetrwam to tsunami zajeebystości :classic_cool: Jedyna normalna kobieteła, która potrafi wyjść bez mejkapełe, tak trzymaj, nie zmieniaj się we mnie na starość :classic_cool: To bardzo prawdopodobne, ja jeszcze "Krowę i kurczaka" lubiłam i pewnie dlatego patrzę na własne tzytze nieprzychylnym okiem, bo krowie wielkich wymionełe nie można było odmówitź, nitz tylko macać :classic_cool: Garę Skoro znasz tzałą ekstraklasę z kafetełe, która należy przy okazji do ekipełe ponętnych loszek znajomość z pasztetełe może przynosić mnóstwo smutków und zawodów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje piesełe właśnie wyrwało mi połowę włosów z głowy. Kootwa, nie dość, że pasztetełe to jeszcze bez czupryny Zbycha Wodetzkiego, wszystkie moje atuty właśnie przestały istnieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
W sumie to mi też zajęło to godzine,wliczając przygotowywanie się psychiczne:classic_cool: Biedne to twoje piesełe,moje teżjest biedne,bo dzisiaj pozwoliłamjej wykopatź tylko jedną dzioorę,bo jak po takich wykopkach wratza do domu to potem ja ją musze kąpatź.:classic_cool:😭 Skoro jest wysokie,to masz 90 protzent szans,że jest ładne,a ty go nie dotzeniasz,tak też bywa.:classic_cool: holenderkełejak na holenderkełe przystało,ma wysokie czoło,tzn takie lekko wiekszeod nosa,co zayebiście komponuje sie z jej fatzjatą.:classic_cool: Mam fetysz kosmetyczny,i po przeczytaniu frazy 'maska słoniowa' w mojej głowe i zagościł obraz maseczki wygładzajątzej z łożyska słonitzy.:classic_cool: Nie taka normalna,bo zasłaniałam nieumalowaną fatzjatę okularełam i na pół gęby,a resztę zasłoniłam włosami.:classic_cool:🖐️ Krowe i koorczaka kojarzę,jeszcze fazowałam się bliźniakami cramp i dexterełem,było tego więtzej ale już pozapominałam,chyba robię sięstara.:classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
jasne, pewnie jesteś sobowtórem Megan Fox i tak tylko mówisz, że jesteś pasztetem 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welcome backe :classic_cool:🖐️ Żytzie kobiety jest ciężkie :classic_cool: Piesełe norowietz wykopujątzy jedną dzioorę musi mieć obetznie bardzo smutną i sfrustrowaną mordełe, a w głowie mnóstwo pytań do psiego boga o przyczyny tych kar boskich. Ukochaj ją czule na pocieszenie 😭:classic_cool: Kootwa, niedługo wyjdzie, że ja tzała jestem sekzownym lachonem tylko siebie nie doceniam. W pytę scenariusz, ale pomarzyć to se mogę skoro każda foteła mojej mordy ma jedynie maksimume pięć lajków na facebookełe, cool :classic_cool: Szkoda, że nas nie spłodził Holenderełe, może miałybyśmy w sobie chociaż 50% tego, co ma w sobie Twoja Holenderkełe :classic_cool: Tziekawa optzja, może czas opatentować taką maseczkę i nie daj Boże mi pomoże :classic_cool: Ty sprytna samitzo! Z taką przebiegłością spokojnie przetrwasz w tym świetzie pełnym skoorwysyństwa i czyhajątzej na każdym kroku selekcji naturalnej :classic_cool: Bliźniaki Cramp i Dexterełe też lubiłam, w ogóle cały Cartoone Networke był w pytę, ale z ratzji dalej posooniętej starości niż Twoja sama nie przypominam sobie innych kreskóffek niż te wymienione :classic_cool: Garę Jak zdobędę miliony monet na operatzje plastyczne jakim poddała się Meganełe to będę mogła przyznać Ci ratzję :classic_cool: Jestem pasztetełe, nie lubisz pasztetów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
a co niby jest z Tobą nie tak? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nogełe o długości zaledwie 79 centymetrów, co według ostatniego sławnego topełe oznacza, że jestem kaczorem z przykrótkawą girą, a właściwie przetziętną, ale to brzmi jak krótkawa :classic_cool: Całego imdżełe kaczorełe dopełnia niesympatyczna twarz Quasimodo, której do pary brakuje jedynie pokaźnego garba. Garba w sumie mam, ale go nie widatź :classic_cool: Schudnątź też trzeba mimo wagi w normie, więc namiętnie krętzę hula hopem wyrabiajątz sobie talię osy, ale o efektach będę mogła powiedzieć za jakieś 69 lat :classic_cool: A to tylko kropla w morzu 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra koorwa, bo zalatuję profilem psychologicznym tego smootnego lachona z nickełe na literę R, którego nigdy nie mogę zapamiętać :classic_cool: Mimo swojej przetziętności nie mam kompleksów. Co zresztą chyba widać po mojej zajeebistości jaką przedstawiam na kafetełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Kurdełe,nie popadaj w depresje przez fatzeta,spokojnie,w kuchni masz batony i browary :classic_cool:🖐️ Piesełe właśnie sępi odemnie obiad i wtzalenie wygląda na nieszczęśliwą,wręcz przeciwnie.:classic_cool: a lulam to stworzenie codziennie w łóżku,nawet śpi na mojej poduszce,w efekcie czego ja śpię na płasko.:classic_cool: Pewnie tak jest,ale żebyś to dostrzegła musisz napiertolić kilogram tapety na fatzjatę,ja robię to samo i dopiero wtedy jestem wstanie spojrzetź bez krępatzji w lustro:classic_cool: a swoją drogą holenderkełe nigdy nie pokazała się bez makijażu,z wyjątkiem foteł z dzieciństwa,także nie wiem czy ma jakiś kompleks,ale jeżeli ma jakikolwiek,to jest on tzałkowicie bezpodstawny.😭 Też już pozapominałam te bajkeły,pozatym na twarzy mojej mamełe zawsze malował się niebotyczny wkoorw na fatzjacie,gdy widziała że oglądam 'te chore potwory i obrzydlistwa' :classic_cool::D tzóż,ona wychowała sie na rexiu i bolku i lolku,a mnie to patologicznie nudzi.😭 niby urodziłam się już parę lat po czarnobylu,ale jednak wciąż mam nieźle nayebane w mózgownitzy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Rhovannion?:classic_cool:aleona jest starsza🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna słuszna depresja to depresja z powodu braku batonów i browarów. Wizja przyszłości bez Garę motzno napiertala mnie w moje sertze, ale muszę być twarda jak pauka polutzyjna 😭:classic_cool: To Twoje piesełe prowadzi królewskie żytzie jak w Madrytzie! W takim razie nie obawiam się o stan duchowy norowtza, bo wierzę, że lepiej trafić nie mogła :classic_cool: Dobrze że mój czołg preferuje kanapę, bo jakby mnie zgniótł swoim cielskiem z nadwagą to skończyłabym z amputowanymi członkami :classic_cool: Ile kobietełe przepiertoli kasy na wszystkie upiększacze to czerep mały. Dobrze, że przynajmniej warto, chociaż ja przez podryw Empikowtza (:o) więtzej kasy zostawiłam w Empiku niż w Rossmannie, więc chyba moje litzo trochę na tym ucierpi, gdyż ponieważ nie mam środków na mejkapełe. O Bożełe, jak ja wyjdę z domu 😭:classic_cool: Trzeba zakrętzić się obok samtza Holenderkełe i spytać o ocenę jej fatzjaty no make up w skali od 0 do 10. Pewnie powie 10, ale zawsze można to podzielić przez 2. Żartowałam :classic_cool: Moja mamełe też wciskała mi Reksie z Lolkami, ale ja więtzej przyjemności odnajdywałam w Kretziku. Pewnie czułam, że za kilkanaście lat będę ślepa, więc już od dziecka przyzwyczajałam się do stylu życia kreta :classic_cool: Później przyszedł Cartoone Networke i moje żytzie zaczęło być boskie :classic_cool: Rhovannion! Nie wiem co jej piertolnęło do głowy, żeby takie nickełe wrzutzać na kafetełe :classic_cool: Dobrze, że jest starsza, bo jej przypadek jest dla mnie żytziowym pocieszeniem, pomijając fakt, że pewnie niezły z niej lachon, a ona tzała to prodżektełe :classic_cool: Te rozminiętzia minootowe będą nas prześladować do końtza życia 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie przypomniałam, że dzisiaj miałam iść na sesyję zdjętziową, żeby załatwić sobie foteły do legitymatzji rasowego studente 😭:classic_cool: No chooj, może za dwa tygodnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
czyli nie jesteś pasztetem 😴:classic_cool: nie wię czemu piękne loszki zazwyczaj mówią, że są pasztetami :classic_cool: po co ta skromność :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie będę nawet krzyżówką Meganełe z Ążeliną Żoli tzałowaną przez panny z reklamy AXE, które z kolei skrzyżowano z samą Penelopą Cruz 😭:classic_cool: "Piękne" to te Twoje Paltze i Czkawełe z ekstraklasy, ja jestem przetziętna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
i tak brałbym Cię w ciemno :classic_cool: albo... po ciemku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Własnie kompletuje ci materiały z holenderkełe.:classic_cool: Moje piesełejestmałei łątwo da sięjąnosićnarękach,ale gdy tylko ją podnoszę to zaczyna warczeć,bo tego nie lubi,norowietz yebaney.:classic_cool: za to lubi wpiertalać,wpiertalac,kopać doły,wpiertalać i aportowatź. Holenderkełe to poyebana zakupocholiczka,bo kupuje drogie w huj rzeczy których potem nawet nie otwiera,ma 50 odcieni różu w tym samym kolorze,ale oczywiście każdy jest inny und wyjątkowy:classic_cool: co mnie wkoorvia to to,że popiertala na spotkania z takimi tap madl faszyn barbie,nie wiem po tzo skoro od nich odstaje i w oczach tych lachonów widać nieodpartą zazdrość,ona chyba szuka akzeptazji,goopia holenderkeła.:classic_cool:😭 Samietz holenderkełe jest obiektem nienawiści męskiej części jej adoratorów,także on się nigdzie nie wychyla i jest bardzie niedostępny und tajemniczy,nie wiem po kiego huyaona z nim jest,skoro może mietźkazdego i przebieratź w samtzach do woli,ale tzóż,to chyba miłość bo są razem od 6 lat :classic_cool: chodziaż hooy wie,może go zdradza z posuwatorem gitary jak są w trasełe,bo w sumie była z nim 4 lata w związkełe.:classic_cool:🖐️ cn było zayebiste,ale nie mogłam go za często i zbyt długo oglądać,bo mamełe dostawało koorvitzy i odłączało mi telewizorełe😭 Możliwe,żeto projektełe,zapewne za kilka lat okaże się,że siedzi tu 10 tych samych osób i wszystkie nicki były projektami,także ja to projekt i ty też.:classic_cool: Nie lubię fotełlegitymatzyjnych,ahoy,jebatź to goowno.[cool🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
jaką torbą? chciałbym Cię przedstawiać rodzinie i znajomym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gitez, bo moja wyobraźnia szaleje i już mam takie obrazy Holenderkełe w czerepie, że sama nie wiem, któremu wierzyć :classic_cool: Małe piesełe są w pytę tylko przeważnie bardzo rozdarte und warczątze. Moje labradore czołgiste nie umywa się do rozkosznego małego piesełe, którego można podnieść na ręce i lulatź do rana 😭:classic_cool: Tzo za pipa, a ja ledwo znajduję monety na nowy podkład! Mogłaby robić świąteczne paczki dla swoich ubogich fanełe i przekazywatź im swoje skarby, których i tak nie zużyje, a wtedy nawet rozważyłabym optzję bycia jej fangirlem :classic_cool: Biedne tap madl, z taką konkurentzją u boku to z nich są marne Barbie wieszake, pewnie po takich spotkaniach wpiertalają pączki, żeby poradzić sobie z napływem frustracji, a Holenderkełe nawet nie wie tzo czyni :classic_cool: Koorwa, sześć lat! Z tego samtza to niezły farciarz, chociaż ja na miejscu Holenderkełe wzięłabym gitarełe. Nie ma lepszego samtza niż moozyk gitarzysta lub fletzista. I Garę :classic_cool: Co za sadystyczna mamełe! Mimo wszystko nawet bez stałego dostępu do Cartoone Networke wyrosłaś na git samiczkę równie piertolniętą jak ja, więc poszłaś dobrą drogą :classic_cool: Scenariusz dobry na film, odniesie sukces jak "Wyspa" :classic_cool: Popieram, zawsze wychodzę na tym jak pół doopy zza futryny, ale w sumie ja wszędzie tak wychodzę :o:classic_cool: Garę! Bądźmy razem na zafsze, bo czooję, że się zakochooję! 😭:classic_cool: Ja Cię przedstawię jedynie piesełe, mamełe i tatełe und martwemu wałowi z kołdry, bo wszyscy moi znajomi i przyjaciele już Cię znają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piertolę, powinnam pisatź każdemu oddzielne posty, bo nawet nie widać, że prawie wyznałam miłość Garę :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garę van der Kutacz
ale wszystko widać jak na dłoni, Słońce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...na dłoni" Gdyby był tu Pravike to pewnie by się wkoorwił, że mówisz o jego kobietzie :classic_cool: Garę, Ty boski samtzu 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymien chociaz 20 nickow O Ty pauko, chyba zasilę szeregi martwych wałów z kołdry 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×