Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość Garę di formaż
przepraszam Cię Joasiu, że nie pożegnałem się w tym topiku 😭:classic_cool: byłem pewien, że jesteś również na topiku dyskusyjnym, więc pożegnanie było skierowanie również do Ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Jestem,przelotem ale jestem :classic_cool:🖐️ japiertolę,tzo tu się działo:classic_cool: Koorva,nie zwalaj winy na biedną holenderkełe😭:classic_cool:! to gmailełe jest hooyowe i ma limit coolów,a nie holenderkełe,chodziaż ona nawet nie ma pojęcia tzo to cool,ale gdyby tylko wiedziała,to napewno stałby się okładką ich przyszłej płyty,której jeszcze nawet nie ma w planach.:classic_cool:🖐️ Poczekame,w końtzu cierpliwość jest moją motzną stroną,skoro jestem w stanie odliczać 200 dni do kontzertełe,i nie otzitpieć do reszy:classic_cool: Deszcz by się przydał,bo to słońtze nakoorvia tak motzno,że tzała tapeta już mi spłynęła z fatzjaty,jednak zanim to nastąpiło szczeliłam sobie fotosesję,aby dodać nowe łupy do mojej obsesyjnej kolektzji zdjęć włąsne twarzy.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
Garę Myślałam, że chociaż Ty mnie obronisz :o:classic_cool: Jakoś dotarłam, podrywał mnie menel chcątzy wbić mi na chatę w ramach pomotzy w noszeniu walizek, ale dałam mu piątaka i kazałam spiertalać, teraz muszę się rozpakować, muszę odpisać, muszę zjeść, muszę nie otzipieć :classic_cool: MUSZĘ KUPIĆ ALKOHOLEŁE, idę stąd 😭 Kootziapa Sprawdziłam gmailełe i już chyba w pytę styka, więc jak ogarnę ten rozgardiasz to się przed Tobą obnażę umysłowo :classic_cool: Cool na okładce płytełe, marzenie :classic_cool: Niestety warszawfskiego deszczu nie podeśle, bo słońce przykoorwiło swoim promieniem. Jaki niefart 😭:classic_cool: Gratulujeme sesji, mame nadzieję, że była udana, prześlij to do Vouge und Cosmpolitan :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
wię, że jestę złośliwy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
pewnie kręcą Cię wszyscy kafeteriusze, jacyś metale, kolesie z uczelni, z Empiku, a na samym końcu jestem ja :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof pinacolada
PśP po co mi murzyn? Od czego mam tu ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
:D Najpierw jesteś Ty, potem Fajansełe und metaloffcy, kolesie z uczelni, kafetełe, a na samym końtzu Empikowietz :classic_cool: Garę ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
jestem wzruszony, że jesteś mi tak wierna i oddana 😭:classic_cool: wiążę z Tobą swoją przyszłość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
w rzeczywistości jestem bardzo wierny i oddany 😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
no i Fajans psuje mi opinię pisząc, że jestem nieporządny 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
oszołamiająca Mikaelo 😭:classic_cool: śnisz mi się po nocach, pomimo tego że nawet nie wię jak wyglądasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko potwierdzam spr und potw fakty 😴:classic_cool: Może śni Ci się Mikejla Quinn, drogi Garę :classic_cool: Jużeś rozklapł we Wawu, Mikojanu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
Garę Jak sekzowny und ponętny koczkodan udajątzy Meganełe :classic_cool: 😭 Fajansełe! :classic_cool:🖐️ Potwierdzam, jakąś godzinę temu nawiedziłam stolnitzę. Aktualnie jestem w trakcie rozpakowywania swoich trzech ogromnych waliz i wmawiam sobie, że to walizy Garę 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
potwierdzone i sprawdzone przez kogo? 😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same przez się, drogi Garę, same przez się 😴 Wszak powinieneś wiedzieć, że clara non sunt iterpretanda :classic_cool: Jeny, Mikojanu, to co by tę Garę musiał mieć tam w tych walizach, chyba peuno prezentów dla Ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
Po łatzińsku to ktoś mi może do ucha szeptać :classic_cool: Tak właśnie myślę, że same prezenty und liczę, że jedna walizka składałaby się jedynie z Lubelskich Grejfiootowych, Wiśniówek und tym podobnych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
a właśnie, w ostatnim odcinku KB był dobry motyw z Listem do Koryntian i łaciną :classic_cool::D mi bardziej podchodzi cytrynówka niż grejpfrutówka, ale dla Ciebie wszystko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
Muszę nadrobić swoje zaległości w Bobełe 😭:classic_cool: Z Tobą Pawełe to wypiłabym nawet mleko zmieszane z Sobieskim, Desperadosem und Tatrą, więc Cytrynówka też styknie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to przydałoby się, żebym zobaczył tę odcinek, gdyż bardzo dawno nie oglądałem Kpt. Bąby :( Wiśnióweczka też jest dobra (a byłem do niej uprzedzony) :classic_cool: W ogóle Mikojanu to czuję się wzruszony, żeś wymieniła mnie jednym tchem wraz z metalofcami, i to przez Empikowtzem 😭:D Ostatnio doświadczam na kafe samych miłych rzeczy, kto by pomyślał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
a spróbowałabyś podwójnej wódy zmieszanej z potrójną wódą? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
Bombełe* :o Fajansełe Ja do wszystkiego byłam uprzedzona, ale z dobrym instruktore to każdy hardkore się pokocha :classic_cool: Nie mogłam Cię nie wymienić, tylko Ty mnie wspierasz w trudnych chwilach i tylko Ty widzisz we mnie rozkoszne "Mikojanu" 😭 :classic_cool: Pawełe, spróbowałabym nawet potrójnej wódy zmieszanej z podwójną wódą w czterech kielichach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnijcie mi, żebym później looknęła na Bombełe 😭:classic_cool: Och Pawełe, ja za Tobą nawet do wody, a pływatź nie umiem to bym utonęła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
wezwałbym pomoc, gdybyś tonęła :D:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
przecież wiesz, że robię to z miłości 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem i wzruszam się z każdą kolejną minutełe coraz bardziej, niedługo cała moja zaprawa murarska nakładana na fatzjatę przez długie trzydzieści minut spłynie mi po tzytzach dajątz tym samym ujście moim emotzjom 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Ja piertolę,pewnie jak widzisz tzo garełe ci wypisuje to masz fatzjatę taka jak poniżej,plus potoki łez ze szczęścia.:classic_cool:🖐️ http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7f5dp9UV61qimi3zo2_250.gif Kazde obnażanie jest dobre i motzne,nieważne czy pokazujesz umysł czy wątrobę,chyba że jesteś grytzanką,wtedy to już nie jest tak fajnie.:classic_cool::O na poodlu napisali,że ridż odchodzi z mody na suktzes,a ja jako 8 latka dzielnie śledziłam losy tejlor i ridża,i przeżyłam załamanie nerwowe,dowiedziawszy się o jej śmiertzi,a następnie gdy będatz już nastolatką,tejlor zmartwychwstała,szczeliłam facepalma bo zrobiła się brzydka.:classic_cool: Zakłądam,że spłodziłam kolejne tysiątzfot,wybiore sto najładniejszych i wyślę do jakiegoś magazynełe,podajątz się za niedoszłą fotomodelkełe.:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz? Wiedziałem, rozkoszny Mikojanu, że Twe kuliste, wrażliwe sertze będzie dziś uradowane postawą Garę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×