Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

"twoja śmiała interpretacja 'snu' jako 'gum' ,zmusza mnie do wstawienia tego epizodu z holenderkełe https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphoto s-ak-ash4/311757_497522033608487_834620863_n.jpg" O koorwa :D :D :D:classic_cool: Garę Oczywiście 😭:classic_cool: A tzo jak uznasz mnie za pasztetełe? Tzo raczej jest oczywiste und klarowne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Pewnie tak ,a jest czarny czy biały?:classic_cool: bo ona ma akurat fazę na białego labradore.:classic_cool:🖐️ Danke schon,te 'mróweczki' to ładniejsze pismo i uzywam go,gdy mam w planach później się z niego roczytać.:classic_cool: nie ringełe,tylko 7 dni do kontzertełe!:classic_cool: moje patologiczne odliczanie!:classic_cool: Robale to owadogiganty,mam w pizdu takich rysunków i nałogowo je powtarzam,do zarzygania.płody też rysowałam,muszę je znaleźć.bo wiesz,że '@' to symbol płodu i ogółem płód?:classic_cool:na macierzastym tzipy często określają mianem @ owulatzję und miesiaczkę,ale mi to bardziej wygląda jak płód.:classic_cool: dlateog też czasem wchodzę na macierzasty,aby pośmiać się ze słowa PŁÓD.:classic_cool: Do mojej i tak nitz nie pasuje i mam zyebaną tzerę,której na fotełach nie widać,dlatego lubię je robitź aby następnie napawać się ich widokiem.:classic_cool: Norowietz myśli tylko o jedzeniu,kopaniu,zabawach z piłką/sznurkełem/kaptziem/innym piesełem.:classic_cool: ja piertoolę,cieszę się że ukoiłam twój umysł.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały, ja chciałam czekoladę, ale trafitź na czekoladowego labradore to jak spłodzić drugą Holenderkełe und fletzistełe 😭:classic_cool: Od razu widać, że artystkełe, artystkełe zawsze nawet pismem urywają doopę :classic_cool: W każdym razie, moje pismo przy Twoim to nitz, bo ja nie umiem w jednym momentełe bazgrolić tak, żeby naród miał problemy z rozczytaniem und zajeebiście pisać. Pewnie jakieś Twoje dwie schizofreniczne postatzie biją się w traktzie pisania i wychodzi takie tzudo :classic_cool: Ciekawe kiedy ja będę odliczać do swojego kontzertełe 😭 Też tak kiedyś robiłam, miałam obsesyjno-kompulsywne napady napiertalania jednego motywu na kartze, czym doprowadzałam samą siebie do perfektzji w owym motywie, a wszyscy myśleli, że ja na dzień dobry rysuję takie boskie und dopratzowane na maksa dzieła. Później przestałam rysować i moje talente umarło śmiertzią naturalną na rzecz talente do piertolenia goopot :classic_cool: Rozminiłam symbol "@" i jestem w stanie przyznać Ci ratzję, że bliżej temu do płodu :classic_cool: Nigdy nie byłam w tym świetzie pełnym ciężarówek, bo to słodkie piertolenie o płodach, fasolkach und bebikach by mnie chyba zabiło. Ale może kiedyś wpadnę i tak jak Ty będę miała ubaw z płodów :classic_cool: Wulkan energii z tego norowtza i ma szerokie horyzonty. Mój czołgiste tylko je, ślini się und biega lub pływa, w zależności od podłoża :classic_cool: Jaka ona jest zajeebista und ma zajeebisty nosełe 😭 Tak mnie nakoorwia kręgosłup, że muszę przenieść się na łóżko. Łączy się to z koniecznością wyłączenia laptopełe, bo moje laptopełe jest ubogie w baterię. Koorwa, chyba pierwszy raz w żytziu wyłączam laptopełe w ciągu dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolna i zadowolona z życia Swoją schizofrenią und zaburzeniem dysocjacyjnym tożsamości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Holenderkełe ma tzałkiem zwyczajne pismo,wiem bo mi się wpisała do zeszytełe.:classic_cool: takze chyba trzeba być artystkełe+pojebem+kafemaniakełe,aby mieć takie pokoorvione pismo nie do ogarniętzia.:classic_cool:🖐️ pokaż nam kiedyś swoje wygibaseły,chyba że zapomniałaś jak się pisze.:classic_cool: Czekaj cierpliwie na ten dzień pełny pięknai chwały,ja na ogłoszenie mojego kontzertełe czekałam 9 miesiętzy (:classic_cool:),liczę te miesiątze od zaczęcia się mojej fazy na 'chcę koncert koorva!',która miała swój początek na przełomie września und października 2009.:classic_cool: Zaraz poszukam fotentzji symbolu płoda,nie wiem czy gdzieś się przypadkiem nie czai w zakamarkach dysku tze.:classic_cool: Ale @ to taki najprawdziwszy płód,a nie miesiączkełe.😠 za każdym razem jak to widzę to mam ochotę im przypiertolić,bo dodatkowo ich słodzenie doprowadza mnie do koorvicy und załamania nerwowego.:classic_cool: Obejrzałam właśnie grażynę żarko,przecież to na kilometr śmierdzi provo:O Norowietz to małe woolkane,trafiłaś.:classic_cool: Kręgosłupe?:classic_cool: to kooroj się i wrótź szybko:classic_cool: 'Swoją schizofrenią und zaburzeniem dysocjacyjnym tożsamości' ❤️ 🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
koorva,tatełe mnie rozyebało,bo jutro przyjeżdża rodzina której nie lubi i jest podkoorviony tym faktem,podszedł do mnie i powiedział,że mam się lekko pomalowatź,bo będą potem gadać w rodzinie:O koorva spiertalaj,to moja fatzjata i mój mejkapeł 😠:classic_cool: nie,żeby to był rozkaz,bo wypalił tekstełe 'czy mogłabyś...' :O nie koorva,nie moge.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
'to po co on tu jeszcze jest ?' koooooooorvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahaahhahhahahahahahhah :D:D:D:D:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
ty piszesz na poważnie czy robisz sobie jajtza?:D:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest Ty pozytywna lisico :classic_cool:🖐️ Kootziapa Tak mieć wpis fletzistełe w swoim zeszytełe, to by było tzoś, piertolnęłabym to w antyramę i strzegła jak własnego dziewitztwa 😭 To by miało sens, mi brakooje bycia artystkełe i dlatego mam choojowe, ale pochwalę się kiedyś tymi wygibasami :classic_cool: Mam nadzieję, że ja też będę czekać 9 miesiętzy i oby to oczekiwanie zakończyło się koncertełe, a nie ujrzeniem własnego potomkełe :classic_cool: Ja w 2009 chyba dopiero poznałam bandełe fletzistełe, już najwyższy czas poznać fletzistełe na żywo po tak długiej relatzji 😭:classic_cool: Ty maniaku fotentzji :classic_cool:🖐️ Zawsze mnie zastanawia skąd wzięły to przyrównanie "@" do miesiączkełe, ja chyba nie dostrzegam tzałego potentzjału drzemiątzego w tym niepozornym symbolu :o:classic_cool: No mówiłam, że Grażyna to lipa, ale idiota, który nie wychował się na kafetełe uwierzy, wstyd dla kraju, prawie jak Amerykanie. 45 minut z kafetełe powinno być obowiązkową lektzją w szkole 😭:classic_cool: Właśnie leżę wygodnie i wreszcie nie boli mnie ani doopa, ani kręgosłupe. Nie ma jak własne łózko :classic_cool: wolna i zadowolona z życia Jan Miko bez boskiego Garę stąd nie odejdzie :classic_cool: A przy okazji, masz zajeebistą drogę dedukcji und wyciągania wniosków ze słowa pisanego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
zaraz możesz zacząć odświeżać maila :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
koorva,obróć laptopeła,nie chciało mi się obracatź foteły:classic_cool: http://www.voila.pl/012/hln3m/index.php?get=1&f=1 to symbol płoda.:classic_cool:🖐️ Pamiętam jak podeszłam do holenderkełe chwiejnym krokiem i poprosiłam o wpisełe,niezapomniana chwila.:classic_cool: powiedziała 'for sure' :classic_cool:❤️ życzę ci,abys w przyszłości mogła zdobytź conajmniej 11 jego autografów,gdyż ja mam tyle samej holenderkełe.:classic_cool: http://www.voila.pl/016/mvp98/index.php?get=1&f=1 ❤️:classic_cool: Pochwal się,będzieme czekatź.:classic_cool:🖐️ U grazyneły na kilometrełe widać,że gra i rpzesadza,powtarza te same frazy do znoodzenia,łatwo się kapnąć że to fejk:O łoo koorva,będzie jakieś nowe filmełe z beckinsale?:classic_cool: chcę jej figurę i takiw ygląd wwieku 40 lat!!😭koorva ona ma 40 lat! http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=39205 jak zwykle,ja i moja orientatzja i zainteresowanie światem poza kafełe i holenderkełe...:classic_cool:🖐️ To dobrze,że dajesz odpoczątź swoim starym(:classic_cool:) sproochniałym kościom.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
będziesz ze mnom chodzić? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
o koorva,garełe wysłał ci fotentzje??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, aż musiałam się napić, żeby się nie zakochatź na amen 😭😭😭 Boski Garę, miałam ratzję, że jesteś boski w każdym tzalu, ale gdzie Ty do takiego pasztetełe jak ja :o😭:classic_cool: Kootziapa Jaki on uroczy! Nieodwrótzony wygląda jak dzietzko tukana odwrótzone doopą, które jest lekko upośledzone, bo ma nogi nie w tą stronę co trzeba :classic_cool: ALICE! :classic_cool: Koorwa, 11 autografów, 11 spotkań z fletzistełe, jaram się motzno und wizualizuję, podobno myślami można coś przyciągnąć :classic_cool: Następnym razem niech Ci strzeli serduszko, chyba że już jakieś od niej masz :classic_cool: Popierame i przy okazji wmawiam sobie, że nabrali się jedynie gimnazjaliści und dzieci z podstawówki, one są takie niewinne i jeszcze nitz nie wiedzą o świecie :classic_cool: Beckinsale jest boska! Wzdycham do niej od czasów "Underworlda", chciałabym wyglądać w jej wieku podobnie, ale na to raczej nie mogę liczyć :classic_cool: Jak chodzę to strzelają, znak że niedługo popękają jak moje sertze za każdym razem kiedy się zakochooję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
nie pierrtol, jesteśmy sobie pisani :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
Ja piertolę,masz farta!:classic_cool: moge sobie jedynie wyobrażatź garełe,jednak w 100 protzentach ufam twoim opisom i wierzę,iż jest boski i dla tziebie wręcz idealny,ponieważ ty też jesteś boska,ale jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy.:classic_cool: Spotkania z holenderkełe były tylko dwa,ale podczas ich wycisnęłam tyle autografełów,ile się tylko dało.:classic_cool: Serduszko mam,ale od wokalistki supporteła,które było fajne.:classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=CEA8QHeS2Fc Chciałam sobie z nia szczelić fotentzję,ale moja fatjzata po koncertełe była w stanie bardzo niewyjściowym:O O koorva,ja kocham underworld!:classic_cool: a raczej nie tyle ten film,co ją w tym filmie.:classic_cool: była przezayebista!:classic_cool: i jest tak niesamowicie zakonserwowana na swój wiek,że szczenełe mi opada gdy tylko na nią patrzę,szczęściarełe 😭dotego ma 13 letnią fasolkę,chciałabym być na miejscu tej peezdy,z takimi genami i mamełe miałabym zapewniony idealny look+kasę=wygrane żytzie na startzie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakuta wykałaczka
mikojane,przeginasz paukę 😠:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
właśnie, pisałaś mi co innego :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×