Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość didżełe ełe ełe
o kurfa, posadziłam 1200-ego posta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
przytrafilo sie wam dzisiaj cos ciekawego? ja sie jak zwykle spoznilam dzisiaj do pracy i dostalam opierdziel od szefowej. wkurwia mnie juz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim szczęściem to prędzej znajdę takiego, który mnie zaprosi do jakiegoś boordelu :o:classic_cool: Idziemy jak boorza! :classic_cool: Und gorątze gratulatzje z powodu posta numere 1200 :classic_cool: Ja dzisiaj w domu z katzem siedzę, za oknem deszcze, choojnia und wichury, zamoolam :classic_cool: Nastawiaj sobie wcześniej budzike, bo jeszcze Cię wypiertolą 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
raczej umowie sie do jakiegos milego pana doktora i zalatwie sobie dłuuuugie L4 :O🖐️ to mi bardziej na zdrowie wyjdzie. albo zmiana pracy :classic_cool: jakbym byla ladna to bym sobie sponsora poszukala, a tak to niestety trzeba pracowac 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest chyba najlepsza optzja z możliwych, znaczy ten doktore und L4 :classic_cool: Ja mam chyba związek sponsorowany w swoim bloku mieszkalnym, piertolona jest pasztetełe, ale chyba nieźle gotooje skoro taki fagasełe wydaje na nią koopę kasy :classic_cool: Masz szansę! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
naucz mnie gotowac w takim razie :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę Cię nauczyć obróbki jajetz, które następnie można włożytź do buzi razem z majonezem, myślę że może Ci się to przydać :classic_cool: Chociaż to taka prosta technika, że pewnie sama potrafisz gotować jajtza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
no nie wiem, nawet wodę przypalam :classic_cool: za to umiem sobie nie obciąć paluchów krojąc marchewkę, więc dobrze się zapowiadam, przyznasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty piertoło z dwiema lewymi rękami do pratzy kuchennej :classic_cool: Brak rozlewu krwi und latajątzych po kuchni paluchów to znak nadajątzy relatzję dodatnią Twoim zdolnościom und talente, więc jak się przyłożysz to z Bożą pomotzą będziesz posoować się do przodu jak rasowe kucharkełe :classic_cool: Twoje szanse rosną :classic_cool: A syjamskie siostrełe zostało potraktowane barbarzyńsko und odcięto jej dostęp do schizofrenicznego świata kafeterian, więc pozdrawia tym samym z mojego gg, tęskniątz za tą falą głoopoty i zajeebistości emanujątzej z monitora :classic_cool: Połowę to już sobie sama dodałam, ale czuję że mam ratzję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
ach pozdrów naszą niebogą wykałaczkełę 😭 niech wraca do nas niezwłocznie bo co ona biedna bez nas pocznie? niemożebnie się sama tam zasmuci nie mogąc dac upustu swej kafeteryjnej chuci :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wspomniała, że poziom smutku, żalu und destruktzji urósł jej niewyobrażalnie und niebezpiecznie 😭 Żytzie bez dostępu do kafetełe to nie żytzie 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
tak, to marna egzystencja 😭 dlatego wysoka moja na kafe frekwencja :classic_cool: mogę nie jeść, mogę nie zaznać snu ale F5 wciskam znów i znów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty możesz być rasowym rapere und wygryźć Rycha Peję ze stanowiska ulubieńtza młodzieży! :classic_cool: I popierame to tzo piszesz, ja nawet się jeszcze nie myłam und naczynia nadal niepozmywane. Ja piertolę, ale ze mnie poyebe 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
musze pranie rozwiesic 😭 nie chce mie sie :classic_cool: ale nie bede miala sie w tzo ubrac jak nie wyschnie :O musze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
pranie tez nie :classic_cool: najwyzej bede suszyla suszarka 😭 wypale faja i spadam spac zreszta, bo mi sie oczy zamykaja juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suszenie jest w pytę, zwłaszcza suszarą polutzyjną :classic_cool: To ja życzę smacznego fajka und słodkich snów, przy okazji nie spóźnij się do pratzy, bo odetnę Ci kafetełe 😠:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
jeszcze nie zapalilam, ostatni z paczki wiec sie musze nastawic psychicznie :classic_cool: dzisiaj przezylam chwile grozy, bo mi sie net nie chcial polaczyc, juz myslalam ze po mnie 😭 ale dzieki wrodzonemu sprytowi sobie poradzilam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
nie wiem co to suszarka polutzyjna ale kojarzy mi sie z penisem bo polutzje=penis prawda? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby Cię zaspokoił und zadowolił, tzo spowoduje że zaśniesz jak niemowlę po ssaniu mlecznego tzytza :classic_cool: Mam nadzieję, że Ty też dostaniesz kiedyś nominatzję do nagrody Nobla, bo taki geniusz nie może przejść niezauważony :classic_cool: A suszarka polutzyjna to po prostu policyjny ręczny radar pistoletowy, ale ja wszystko łączę z męskimi paukami to może być i penis :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżełe ełe ełe
o kurfa, ale ze mię niedouk, wstydzem siem 😭:classic_cool: jak bede na swoim kompie to cos Ci kiedys napisze, wyznam Ci pewna prawde ktorej byc moze nie jestes swiadoma. z tą oto zagwozdką zostawiam Cię tego wieczora :classic_cool:🖐️ mokrych snów 😘 :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, bo męskie pauki zdominowały moje żytzie 😭:classic_cool: Mam nadzieję, że to kiedyś będzie miało miejstze już dziś, bo nie będę mogła spatź po notzach. Aczkolwiek jestem bardzo aktywna umysłowo to kminię bacznie tzały czas szukajątz spiske und konszachtów, więc możliwe, że sama już się domyślam :classic_cool: Dziękuję und wzajemnie ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVN24 Kafeteria
Niestety z przykrością informujemy, iż użytkownik Kafeterii o nicku "the Garę" pierrtolnął na zawał dzisiaj o godzinie 8:00. Tuż przed śmiercią, ciężko sapiąc, powiedział, że nie wytrzymał emocji związanych ze snem o niejakiej "Mikojan". Śledczy starają się ustalić o kim mowa. Społeczność Kafeterii długo nie będzie mogła się otrząsnąć po takiej stracie. Świeć Panie nad jego duszą. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
wiedziałem, że nawet nie uronisz łzy :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wyję jak wilk do księżytza, ale przecież nie będę ujawniać swoich emotzji na kafetełe 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakuta wykalaczka
Ja piertole :classic_cool:🖐️ jeszcze nie otworzylam lewego oka,a tu z rana takie newsy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de Garę
dlaczego nie? 😭 jesteś wobec mnie taka obojętna po przesłaniu zdjęć 😭:classic_cool: czuję się odrzucony :classic_cool: ps: z kutangą w łapie czekam na defiladę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×