Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie piwo?

jakie piwo kupic?

Polecane posty

Radler Warki dla mnie to mega piwo, rewelacyjnie smakuje taki miks jak dla mnie nie ma obecnie lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radler od Warki, a do tego kup cytryną albo limonkę i nie zapomnij go mocno schłodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaMarka
Koźlak, Ciechan miodowy, Żywiec Porter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość urodzinowy 28
zimne królewskie w butelce, albo specjal, chyba ze na bogato to koźlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuuuuśka
Radler od Warki jest bardzo dobry, co ważniejsze, robiony z prawdziwej lemoniady co widać po tym że jest mętny ;) Jak dla mnie ulubione piwo na upały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Radler Warka jest mega.. super smakuje i nawet mój mąż za nim przepada. najbardziej po wysiłku bo gasi dobrze pragnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewweerf
No właśnie, po cholere pić 2% piwo? Jakiegoś szczególnego smaku to to nie ma, w dodatku nie trzepie. Ogarnij się. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajerwork
Brok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
Anuuuuśka, to chyba największa zaleta Radlera - lemoniada, dzięki której uzyskuje niezły smak, a że ma tylko 2% to nie powinno być dla nikogo przeszkodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy pijecie piwo żeby się upić i przeleżeć całą imprezę? Ja wolę wypić słabsze piwo i się delektować smakiem i przede wszystkim wstać bez bólu głowy. Radler jest dobry, nie jest takie słodki jak inne piwa smakowe, można go wypić więcej niż normalnego piwa więc spokojnie wytrzyma się imprezę do samego końca bez rewolucji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Saw
Także czami lubię wypić sobie jakieś piwo okazjonalnie. Niestety bardzo wiele jest o bardzo kiepskim smaku. Na przykład takie coś http://www.open-youweb.com/piwo-lech-shandy-lemon-opinia/ to w smaku jest paskudne jak dla mnie i nie polecam. Chyba najlepsze piwa to są te małych browarów. A możecie mi polecić jakiś konkretne jakie warto jeszcze pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup warke radler pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena121
Lubię niepasteryzowane spróbuj te piwo http://www.browar-amber.pl/pl/nasze-produkty/zywe/ mi posmakowało od pierwszego łyka. Co człowiek to smak, więc żeby powiedzieć, że smakuje trzeba spróbować. Kiedyś smakowały mi ciemne piwa, teraz bardziej podchodzą mi te niepasteryzowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliijka
Noteckie miodowe . Najlepsze piwo na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam konstancin Dubbel. bardzo fajne piwo jeśli lubi się aromatyczne ale nie z oranżadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię piwo miodowe, ale ostatnio mój narzeczony zamawiał piwo regionalne z brawu Grybów przez sklep internetowy http://pilsweizer.com/sklep-internetowy i też mi bardzo posmakowało. Oprócz piw jasnych i ciemnych, mają tez piwo z aloesem i curacao. Myślę, że wielu paniom bardzo przypadłoby do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jeszcze nie słyszeliśćie to teraz jest taka akacja, że tu : http://ppl3.pl/r/Ghyasd można zgarnąć zapas piwa na rok. Kumpel z pracy mi o tym mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×