Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harrriett

Hotel tylko dla dorosłych

Polecane posty

Gość harrriett

Ktoś był zanim został rodzicem? Jakie wrażenia? Właśnie zastanawiamy się nad wyjazdem we wrześniu i zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrriett
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c rauai a
ej a co to jest ? napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrriett
Hotel, gdzie nie przyjmuja dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słyszałam ale świetne
rozwiązanie. nie mam dzieci i nie zamierzam mieć i chociaż nic do nich osobiście nie mam, to oczywiście wolę odpoczynek bez nich dookoła (nie bez powodu nie chcę ich mieć :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jezdze tylko do takich resortow . Ostatnio bylam w Dominican Republik w Iberostar Grande Hotel Bavaro , w tym roku Jade kolejny raz do Iberostar Grand Montego Bay Jamaica . Tu masz linka do tego resortu http://www.youtube.com/watch?v=By8N_7JktKc W takowych hotelach przewaznie jest wiekszy standart , wiecej restouracji Ala Carte , wiecej barow z wysokiej jakosci alkoholami . Rozrywka jest bardziej przystosowana dla doroslego odbiorcy , dyskoteki , shows kazdego wieczoru o roznej tematyce , piano bar z rozna muzyka . Na plazy obsluga kelnerow , sporty wodne , masaze . Napisz co Cie konkretnie interesuje to z checia odpowiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na rozsądek
tak samo jak istnieją restauracje, gdzie nie wpuszczają dzieci? Cóż...ja rozumiem że nie każdy ma ochotę na towarzystwo dzieci, tym bardziej że rodzicie na rózne rzeczy pozwalają..... ale o hotelach nie słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrriett
Czekając na rozsądek : tak , są takie hotele. Czasem całe kompleksy hotelowe. wbrew pozosrom jest ich troszkę. kumkala: przyznam, że szukam czegoś raczej w Europie - mam tylko tydzien i nie widzi mi się lecieć kilkanascie godzin w jedną stronę. Słyszalaś moze o czym miłym np. w Portugalii albo Francji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te sieci , ktore wymienilam sa bardzo znane Sandals jest siecia brytyjska , pozostale sa hiszpanskie . Sandals jest zbyt przereklamowany i duzo za drogi jak na standart , ktory reprezentuje - bardzo przecietny . Wiem , ze iberostar ma resorty w Europie , jest to moim zdaniem siec o najwyzszej jakosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrriett
Dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłoszkiaa
A czemu dzieci Ci przeszkadzają? To do autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrriett
Co do zasady są raczej głośne. A ja szukam spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrriett
podbijam moze jednak ktoś jeszcze korzystał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel dla dorosłych z nieletnimi 16+. Jest taki hotel również w Polsce. Nowootwarty hotel w Kołobrzegu. Tuż przy latarni morskiej, do plaży ok.100 m. Adres mailowy: www.hotel-hanseatic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem z dziewczyną w fajnym hotelu w Miedzywodziu 12+ pełen relaks bez maluchów ;-) ,cisza spokój www.ambersuite.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedziłam ostatnio rewelacyjny hotel stworzony tylko dla dorosłych, co najmniej 12+. Hotel Amber Suite Enklawa dla dorosłych w Międzywodziu. Cisza i spokój to priorytet w tym miejscu. Można naprawdę wypocząć w tym miejscu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorkad
W Krynicy Zdrój jest Prezydent również hotel dla dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwkaas
Byłam nad morzem w takim hotelu - http://www.hotelleda.pl/. Podobało mi się to, że na basenie nie ma mnóstwa krzyczących dzieci i dmuchanych zabawek, w restauracji też panuje błoga cisza i dzieci nie bawią się w berka... Takie hotele powinny istnieć, bo nie każdy życzy sobie tupotu małych stópek 24 h/dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, jako matka, jestem za takim rozwiazaniem. I sama chętnie bym skorzystala. Jeśli jadę na urlop bez dzieci to faktem jest, ze chce od nich odpocząć chociaż kilka dni, a nie idąc np do hotelowej restauracji od rana słuchać krzyk dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Leda NIE jest hotelem bez dzieci , ma kącik zabaw dla dzieci , a to że ktoś był i się udało to nic nie znaczy , tu chodzi o gwarancje że tam nie będzie dzieci , że hotel NIE przyjmuje , W Polsce jest na razie kilka takich hoteli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejj
Znam takie miejsce, nie jest to hotel, raczej coś w stylu agroturystki. Oferują apartamenty dwuosobowe z jacuzzi i kominkiem - jak dla mnie rewelacja, a co najważniejsze - błoga cisza i spokój. Możliwość całkowitego wyciszenia i relaksu się w pięknej, małej miejscowości. Miejsce godne polecenia :) www.jar400.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mily czas czesto spedzam w Hotelu Lubicz, duży kompleks hotelowy ze świetnymi atrakcjami, SPA , Basen i tak dalej. Można spokojnie zostawić dzieci i jechać świętować jakąś rocznicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk664

A ja jeśli szukal bym czegoś na weekend bez dzieci to musiało by mieć to jakąś rozrywkę typu jakieś disco striptiz trochę podtekstu a nie ciszę i spokój jak jakieś mochery.Moze ktoś zna takie muejsce,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nigdy w życiu! Raz wystarczy. To nie są hotele dla starszych pań i panów. To hotele dla osób, które skończyły 18 lat i mają ochotę na balangę. Jakiś pan prezes z młodziutką prostytutką, kilku kolegów, z których jeden ma akurat urodzinki. Wrzaski przez całą noc. A recepcja spokojnie - no przecież to nie jest rodzinny hotel z niemowlakami, które się muszą wyspać, dorośli ludzie mają prawo do zabawy. Koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis

Bylam w hotelu Prezydent w krynicy Zdroju dla gosci 16+ , bardzo fajnie. Nie kazdy musi znosic towarzystwo dzieci, szczegolnie fajne na basenie, jaccuzzi dzieci nie wrzeszcza, nie chlapia. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka

Ze swojej strony mogę polecić hotel Iskra. Zatrzymaliśmy się ostatnio tam z chłopakiem na chwilę oddechu po długim locie, gdyż hotel znajduję się niedaleko lotniska. I było ekstra. Cisza spokój- zero dzieci czyli to co Cię widzę interesuje 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiii

Hotel Wilga!!! Mega bardzo dobre śniadania, czyste pokoje no i obsługa bardzo sympatyczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kraina Alkos - hotel przyjazny osobom dorosłym.

Adults only (+14)

recepcja@krainaalkos.pl

tel. 501 602 138

https://goo.gl/images/p2sDvt

www.facebook.com/KrainaAlkos/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×