Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawsze_wolność

Szukać nowych przygód czy zostać przy tym jednym?

Polecane posty

Gość zawsze_wolność

Jestem z facetem 4 lata i nie potrafimy dopasowac sie seksualnie (jemu sie nigdy nie chce, mi wiecznie się chce). Jestem jeszcze młoda i nie wiem czy tracic czas na bycie z nim i kłocenie sie o to czy lepiej poszukac nowych przygód? Już mam mętlik w głowie:( Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurypides
to ja mam na odwrót ale już po ślubie jestem, więc nie mam się nad czym zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak sobie dasz wsadzić
Pokaż cycki, a potem wpadnij do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_wolność
Ja jeszcze przed ale obawiam się,że lada momet moze mi sie oświadzyc bo coraz czesciej o tym wspomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydrauliik
Do mnie mozesz wpaść bez pokazywania cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_wolność
Wydaje mi sie ze lepiej znalezc kogos kto tak samo lubi seks jak ja i bedzie po sprawie, lecz to bedzie bardzo trudne rozstanie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurypides
to dobrze się zastanów co odpowiedzieć bo z czasem w związku to się problemem staje i jak wiadomo przekłada się na życie codzienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_wolność
Raczej wolę "porządne ruchanie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_wolność
hydrauliik Do mnie mozesz wpaść bez pokazywania cycków Do Ciebie nie, bo śmierdzisz mułem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_wolność
eurypides- świete słowa... przeklada sie na zycie codzienne... czasem mam po prostu ochote na szybki numerek z kims i juz, ale boje sie ze to by sie moglo kiedys wydac. I tak by bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydrauliik
Ale za to mam dużą pauke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurypides
ale masz ochotę na numerek z nim(swoim)? czy przez to że nie jest zazwyczaj chętny na numerek z kimś innym? czy może po prostu masz go dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_wolność
Ale ja juz sama nie wiem czy dobrze zrobie czy moze przesadzam? on mi to caly czas powtarza i juz nie wiem czy na prawde przesadzam czy jednak to on ma problem... on twierdzi ze to nie jest potrzebne do zycia i ze ja go powinnam zrozumiec! ale jak ku*** ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydrauliik
Mówię ci wpadaj póki się nie rozmyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurypides
nie jest potrzebne??? dobre sobie! ja po 3-4 dniach wytrzymac nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_wolność
eurypides- ja zawsze mam ochote na seks z nim, tylko on nigdy nie. wiecznie powtarza ze jest zmeczony, ze mu sie nie chce albo po prostu odwraca se dupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydrauliik
zrucham cię tak że aż bedziesz błagała o powtórke a póxniej pokaże cie jak sie naprawia kran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekaj, póki możesz. Potem jeszcze parę innych epitetów na swój temat usłyszysz. I po wielu latach frustracji będziesz szukać kochanka. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_wolność
Ja maks wytrzymałam 2 tygodnie, wiecej nie dałam rady, myslalam ze w nagrode dostane od niego to co chce, ale gdzie tam. Doszło to grandy a i tak na koncu "wyrzygał"mi ze ja bym tylko to chciala robic i nic wiecej sie dla mnie nie liczy... Boże jak to mnie upokaża... nie mogę juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_wolność
hydraulik- ja jestem zaradna dziewczynka i wiem jak sie naprawia kran, nikt nie musi mnie tego uczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_wolność
Wlasnie dzis mu powiedziałam ze musze sie nad nami powaznie zastanowic, on teraz śpi a ja siedze i mysle... Mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurypides
bo tacy nie rozumieją,że można miec większe potrzeby i tylko w ten sposób potrafią się bronić,że dla nas liczy się tylko seks że ciagle tylko o seksie itp a ja się pytam jak inaczej skoro człowiek niezaspokojony? w końcu głodnemu chleb na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_wolność
No właśnie... i jak tu problem rozwiązać? Albo rozstanie albo skok w bok, choc pewnie i to drugie rozwiązanie skończy sie rozstaniem gdy to wyjdzie na jaw... oj jaka ta miłość jest pokrętna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurypides
albo trzeba pójść na kompromis bo do seksu nie zmusisz albo trzeba na boki chodzić i działać tak żeby się nie wydało, a jak się wyda to i tak po prostu stanie się to co i tak musiało sie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurypides
zakręciłem jak się wyda to rozstanie ale i tak do tego dojdzie predzej czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_wolność
A pójdę na żywioł. Bez seksu niestety sie nie da... Pójdę w bok i postara sie zeby tak szybko sie nie wydało, Jak mi sie spodoba zrobie to nastepny raz bez zadnych wyrzutów sumienia... (jeszcze nigdy go nie zdradzilam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×