Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LOLKA323

DZIWNY BÓL GARDŁA

Polecane posty

Gość LOLKA323

Nigdy nie chorowałam w lecie. A tu nagle z dnia na dzień zaczęło mnie boleć gardło. Nigdy takiego bólu nie miałam. Nie mogę nawet przełknąć śliny. Boli jak cholera tak jakby migdałki. Czuję jakby coś z niego wewnątrz schodziło. Dziś w nocy praktycznie nie spałam. Budziłam się co godzinę. Wczoraj temp. doszła aż do 39 stopni. Dzisiaj ją zbiłam ale ból gardła został. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokra
Angina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLKA323
Raz miałam angine ale wymiotowałam. Więc nie wiem czy to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakkijka
Zapalenie gardła to może być. Też mam podobnie, nie mogę nic przełykać i mam gorączkę. Bierz tabletki na ból gardła, za pierwszym razem nie pomogą, ale potem poczujesz ulgę. Tak co 3 godzinki weź najsilniejszy cholinex np. Możesz też jakieś płukanki zrobić, chociaż mi to nie pomaga. Jak za dwa dni nie przejdzie i gorączka się nie będzie utrzymywać to leć do lekarza. I zdrowiej! w końcu piękne lato mamy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLKA323
Hehe ja zrobiłam sobie z soli płukankę ale miałam odruch wymiotny. Tak jak się przyglądnęłam dzisiaj rano to tak jakby miejscami krew mi leciała z tego gardła. A tabletki jem non stop. Jadłam septolete ale nic nie pomogło było gorzej. Teraz jem neo gardin. Jest lepiej ale nadal jak zjem coś to mnie piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynajme mieszkanie w sosn....
Zjedz loda. Od reki bol zniknie. Na angine lub takie schorzenia jak zapalenie gardla z bolem przy przelykaniu tylko lod przyniesie pozadany efekt,nawet lekarz Ci to powie. Moja corka czesto zapadala na angine i wlasnie pani doktor nie chciala juz faszerowac jej antybiotykami kazala dac jej loda,od tamtej pory anginy juz sie nie pojawily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka987
W sobotę mi się zaczęło no i zjadłam loda na wieczór. Potem było jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynajme mieszkanie w sosn....
Jesli nadal masz problem z przylykaniem to zjedz nastepnego. Chyba ze masz sam bol gardla to wycisnij sok z cytryny i pij lyzeczka od herbaty malymi lyczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najwyżej oceniany nebulizator do terapii domowych Novama Familino PRO Flaem, praktycznie stworzony, jak urządzenia wykorzystywane przez specjalistów. Niczym się nie różni budową, a akcesoria szczelne. Oczywiście mówię o maseczkach, bez BPA. Warto to sprawdzać, bo ten plastik zazwyczaj jest długoterminowo szkodliwy. W tym inhalatorze ten problem nie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×