Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 3 latka

Tort urodzinowy

Polecane posty

Gość mama 3 latka

W tym roku chcialabym sama zrobic tort dla swojego 3 letniego malucha,ale boje sie,ze moze nie wyjsc :/ Macie jakies sprawdzone przepisy na smaczne i latwe torty?najlepiej na gotowym spodzie biszkoptowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la;jksd
jedyne co może nie wyjść w torcie własnej roboty to właśnie biszkopt a ty idziesz na łatwizne i masz problem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten jest pyszny i bardzo bardzo prosty, do tego wychodzi dość tanio. zawsze się udaje i w sumie nie ma szans chyba żeby go spieprzyć. robiłam go już 2 razy, jest naprawdę pyszny i prosty. zrobienie go jeśli masz mikser to 7 minut ciasto, 40 minut pieczenie, kilka minut na masę i gotowe :) naprawdę ciężko go zniszczyć :) aha, dodam że to mój pierwszy tort jaki robiął w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a polewe nie robiąłm z czekolady tylko sama z masła, cukru, wody i kakao. jak byś byłą zainteresowana to podam przepis na polewę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdn
kobieto nie umiesz zrobic biszkoptu tylko chcesz napchac swoje dziecko chemicznym czymś ze sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 latka
Annorl1-dziekuje bardzo :) Jak mozesz to podaj ten przepis na polewe :) Moje dziecko nie lubi tortow ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę, oto sprawdzony i super przepis na polewę :) 7 dag. masła 1/2 szklanki cukru 1 łyżka kakao z czubkiem 2 łyżki wody. wszystko na raz daję do garnuszka który się nie przypala i ciągle mieszając łyżką robię polewę do roztopienia się masła i rozpuszczenia cukru na malutkim ogniu. nigdy nie wychodzą mi w ten sposób grudki... :) pozdrawiam i udanego wypieku życzę :) ja teraz będę ten tort piekła dla szwagierki na chrzest jej córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 latka
Dziekuje :) Zastanawiam sie jeszcze nad teczowym tortem,jest leciutki i bardzooo kolorowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, ja to jestem marną cukierenką, o ile można tak powiedzieć. No i co, kupiłam tort na zamówienie w mojej ulubionej cukierni: http://cukierniatortykatowice.pl/. A co Ty zrobiłaś w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somee
A jakiego masła używacie do masy? Gdzieś czytałam, że ma to duże znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje masło ekstra z płońska i zawsze wychodzi :) mama tez go uzywala i ja raczej nie bede zmieniac :) w polo markecie jest teraz na nie fajna promocja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co roku próbuje sama stworzyć jakis fajny torcik dla moich blizniaków. Jest mnostwo przepisów i na pewno moza zrobic coś ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak się wkręciłam w robienie tortów, ze wstecznie założyłam własną firme i robie torty i ciasta na zamówienie. Teraz popularne są torty angielskie i wiem ze nie każdy umie taki zrobic i chętnie je zamawiają. Ja wszystkie składniki, głównie barwniki spożywcze i foremki zamawiam w sklepie http://www.all4cakes.pl/ . Mają tam wszystko do wypieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×