Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weselniczka 21.09.2013

Alkohol na weselu

Polecane posty

Gość callll
ja licze 0.5 na osobe obojetnie czy dzieci czy kobiety i do tego +10 butelek, tak zeby byl zapas w razie co, a noz cos sie zbije wyleje i bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callll
a ze sie podepne jeszcze pod topic. czy bedziecie mieli jakies inne trunki oprocz wodki?? ja tak licze ze postawimy winko, moze martini jak ktos lubi, albo jakies wodki smakowe typu cytrynowka, miodowka... czy nie za bardzo?? a i jeszcze jedno.. co z tym PIWEM??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Bolucci
Byłam na weselu i było wino, ale mało. Więc wypiłam tylko dwa kieliszki. Wódki nie lubię, wręcz nie znoszę dlatego uważam, że wino powinno być. Była też kega piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
My liczymy właśnie 0.5 litra na osobę nawet jeżeli jest to dziecko, oprócz tego kupujemy kilka butelek wina, whiskey, jakiś słodki likier i gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
na moim weselu liczyliśmy 0,5 l na osobę i kilka butelek było w zapasie,do tego mieliśmy 30 butelek wina białego i 30 czerwonego,wina półwytrawne,potem tez były po 1 butelce wino martini białe i czerwone,likiery owocowe,likiery kawowe,curacao blu,campari,malibu,gin,koniak,te alkohole były po jednej butelce i stały na osobnym stoliku razem z sokami,wódka i wina były podawane na stoły,wódki zostało bardzo dużo,większość gości piła wino i wino poszło wszysto,reszta ta co stała na osobnym stoliku była opróżniona ,goście robili se drinki,piwo było dopiero na drugi dzień ale poprawiny były w domu i w zasadzie nikt wódki nie pił ,tylko dowieźliśmy wino bo tego brakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka2013
my kupiliśmy po litrze wódki na osobę, ale razie czego można zwrócić do sklepu i wino, ale jeszcze nie wiemy ile zakupimy. piwo będzie, ale na poprawinach. ale piszecie o wódce smakowej... też by było dobre, tylko ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my tak
my liczylismy 1,25 l. wódki na pare, tylko na osoby dorosłe. Do tego byl osobny stoliczek z innymi trunami np. na drinki plus piwo w małych butelkach. Wina było kilka butelek, stalo na stole obok wódki. Wódki sporo zostało, ale trzeba brac wicej, zeby nie zabraklo, sporo sie tez rozdaje: kapela, kamerzysta, wybrani goście. jak cos zostanie, to sie pozniej wykorzysta... poprawiny, jakas impreza, moze chrzciny (my mamy odlozone w piwnicy na ta okazje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez mam bratowa
U nas było liczone 1l na głowę. Do tego kupiliśmy kilka innych trunków ale to tylko kilka sztuk. Zostało nam dużo alko i zostawiliśmy sobie na ważne uroczystości. Urodziny dziecka, rocznica ślubu itd fajnie tak po 3 latach postawic jeszcze wesela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
My dawaliśmy dla chłopaków z zespołu po butelce,na weselu nic nie pili czym byliśmy zaskoczeni,do tego kamerzysta też dostał,fotograf i kierowca autokaru,aha panie na kuchni tez dostały wódkę,a kelnerom na początku wesela daliśmy po 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
My też damy alkohol kamerzyście, kierowcy , fotograf też dostanie. U nas w umowie zespół ma zastrzeżone że nie może pić bo nie dostanie wynagrodzenia. Rozumiem jedno piwo czy jeden drink na cały wieczór, ale nie ma mowy że o 23 będą zalani bo chyba bym ich zabiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged.
Wodka na chrzciny, matko swieta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifii24
jak myslicie ile trzeba miec butelek wina na 60 os, mamy 20 w tym 10 do obiadu a 10 slodkiego, mam nadzieje ze to starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mY MIELIŚMY 0,7 WÓDKI NA PARĘ oprócz tego 12 butelek wina i piwo wodki zostało 5 butelek wina 2 butelki wesele na 55osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Sz.
Jeśli potrzebujecie alko na wesele w pobliżu Warszawy dokładnie Piaseczno to polecam sklep Karafka -> http://www.facebook.com/KarafkaSklep Fajna miła atmosfera i można dograć fajne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fd
Wino, wino... musi być wino. To jest napój bogów :) Piwo, jeśli impreza jest na luzie, na przykład grill, czy coś. Na weselu są raczej takie potrawy, że piwa nie przystoi pić (zresztą jest to napój niskich lotów). I wódkę, bo niestety ludzie lubią pić to draństwo :) Whiskey bym sobie darował. Szkoda kasy i zachodu. Jeśli smakować whiskey, to powinna być dobrej klasy, grubo ponad stówa za butelkę. Wydaje mi się, że podawanie kiepskiej whiskey na weselu mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==> Zainteresowanych zakupem alkoholu na wesele, zachęcam do kontaktu. emil_1@o2.pl - wysyłam cennik wódek czystych. Jeżeli macie jeszcze jakieś preferencje co do wina, alkoholi mocnych whisky, likiery itp proszę o kontakt przygotuję atrakcyjne ceny i zapewniam wysoką jakość. Pracuję w branży więc doradzę, oczywiście źródło legalne - paragon / faktura. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość from de łords
Te 0,5l na osobę się liczy na jednodniowe wesele czy z poprawinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolutkagosia
wystarczy 0,3/os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z narzeczonym liczymy 0,5 l na osobę na jednodniowe wesele. Do tego jeszcze na stole będą inne alkohole: wina, likiery, piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Wydaje mi się, że właśnie zależy głównie od tego ile dni ma trwać wesele. Jeśli znamy też dobrze gości, to możemy określić ile mniej więcej mogą wypić. Może komuś przyda się też trochę więcej wskazówek, polecam zajrzeć tutaj - http://wodkaweselna.com/ile-wodki-na-wesele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulanka
U nas będzie wódka i wino. Też kierujemy się zasadą, że 0,5 litra wódki na osobę. Wesele na 60 osób, to zamówiliśmy 60 +10 dodatkowo na wszelki wypadek, w sumie 70. Do tego 16 butelek wina - po 8 półwytrawnych czerwonych i białych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu ta durna reklama pana tadeusza i tej durnej stronki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weselniczko:) Najtaniej alkohol kupisz u mnie 602-214-357-Marika.Nie musisz przejmować się również dostawą.Z okazji ślubu będziesz ją miała za darmo na wskazany adres.Wszystko mobilnie więc masz tez więcej czasu na inne rzeczy związane ze ślubem.Pozdrawiam cieplutko i Gratuluję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mosiak
Wódki kupowaliśmy litr na parę i to był błąd, bo w zasadzie połowa tego została, wydaliśmy niepotrzebnie dużą kasę. Natomiast wina mieliśmy po 5 butelek rożnych rodzajów - słodkie, dwa typy białego, 2 typy czerwonego. A załatwiliśmy to w taki sposób, że po prostu Centrum Wina dobrało nam różne marki z przedziału do 25 zł do nasze menu. No i wino poszło w zasadzie w całości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach mojego poprzedniego postu dotyczącego cennika weselnego i propozycji zakupu alkoholi na wesele. Z racji bardzo dużego zainteresowania, odświeżam i moja propozycja jest cały czas aktualna. Wszelkie szczegóły w kontakcie mailowym. (emil_1@o2.pl) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×