Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewietnastkaa

Czy 19 latka ma szanse u 32 latka?

Polecane posty

Gość dziewietnastkaa

Podoba mi się starszy facet. Nie znamy sie, tylko z widzenia. Zauwazylam jak czesto mi sie przyglada. Zdecydowanie, nie wyglada na swoj wiek, kazdy uwaza, ze jest chlopakiem po 20. Jest bardzo zadbany. Oczywiscie, nie ma zony, ani dzieci, jest sam. Czy myslicie, ze moze zainteresowac sie 19 letnia dziewczyna ? Od razu prosze, powstrzymajcie sie od komentarzy typu ' sponsoring', 'lecisz na jego kase', 'chcesz sie pochwalic przed kolezankami'. Zupelnie nie o to mi chodzi. Poza tym, on nie szasta pieniedzmi. Wiem, ze roznica wiekowa jest znaczaca, ale mi to nie przeszkadza. Prosze o rozsadne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewietnastkaa
haaaaalo, jest tu ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to nie jest aż
32 latek to chyba się jeszcze w sponsoring nie musi bawić ? Zawsze myślałam, że w takie dno uderzają zdesperowani żonaci i dzieciaci kolesie po 40tce. A on młody facet, jak chcesz i wiek ci nie przeszkadza, to przecież - zabroni ci kto ? Dorosła jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiamilusia12
Pewnie, że tak. Ja byłam w takiej sytuacji, ja mam 20 lat a mój facet 32. I na początku było tak samo, podobał mi się tyle czasu i bałam się do niego zagadać, bo myślałam że mnie nie będzie chciał ze względu na różnicę wieku. A on myślał sobie podobnie, też mu się podobałam, ale bał się, że to ja go nie będę chciała bo niby jest "stary". W końcu to ja zrobiłam pierwszy krok, a potem już jakoś poszło, jesteśmy już razem rok i planujemy ślub, mimo że jest starszy ode mnie o 12 lat kocham i nie zamieniłabym Go na żadnego innego. No i muszę jeszcze dodać, że nie wygląda na swój wiek hehe :) więc powodzenia, jeśli na prawde Ci się podoba, to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bootsyyy
oczywiscie:) 32 latek chętnie przeleci taka małolatę jak ty :D ale nie bedzie cię brał na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusodrzewinka
Dla 32 latka taka 19 to sama radość. Sam pewnie nie spróbuje bo będzie się bał że go wyśmiejesz (sam by pewnie celował w kobiety 25-30 lat), ale jeśli wyjdziesz z inicjatywą... Z perspektywy 32 latka taka 19-nastka to radość nad radościami. O ile się dogadacie, bo rozpiętość pokoleniowa może być za duża (ale nie musi, to indywidualna sprawa). No i w łóżku 32-latek będzie lepszy (statystycznie) od napalonego, ale nie kontrolującego się 19-nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad1
powiem ci tak: to bardzo dobra roznica wieku , i jesli ludzie sa MAdrzY to MOga stworzYc szczesliwY zwiazek. Wiec jesli facet jest MadrY to skorzYsta. natoMIast TY uwazaj i Miej oczY szeroko otwarte, bo przY najMniejszej nieuccziwosci z jego stronY bedzie ci ciezko sie podniesc. pozdrawiaM adaM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka znowu radość
wiek partnerki to jest powód do radości ? :D Sam mam 32 lata ale nie uważam, że każda dziewczyna tylko dlatego, że ma 19 lat to już taka super sztuka dla mnie i czysta radość :D Zależy jaka jest, jak wygląda - bo teraz o zapuszczonego nastoletniego paszteta z galaretą na dupie bardzo łatwo, niestety. Moje równieśnice bywają znacznie atrakcyjniejsze pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiętnacha to
już stara dupa, a nie radość. Za parę lat juz zacznie pociskać bachorami i ślubem jak wszystkie baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewietnastkaa
Jesli chodzi o wyglad, to spokojnie, nie jestem malolata z galareta na tylku :). Uchodze raczej za atrakcyjna dziewczyne, wiec o ta kwestie zupelnie sie nie martwie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprykarz35
Szanse możesz mieć, ale to zależy od wielu czynników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy jaka jesteś i jaki jest on. Czy jesteś dojrzała i powazna czy typowa 19-stka marząca o super chłopaku, niezłej zabawie, dyskotekach i ciuchach. I czy on myśli o związkach powaznie czy tylko pragnie dobrego seksu. Do seksu jasne,że się nadasz - jesteś młoda, ładna więc czemu nie? Musisz wybadać czy to poważny człowiek czy woli się zabawić. Niestety wiek 32 la tnie gwarantuje,że facet ma dobre chęci i niel iczy na "zaliczenie młodej dupy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie było dzieli was 13 lat doświadczenia zyciowego. Ty zaczynasz życie, nie doświadczyłaś wielu rzeczy a on powinien mieć już jako tako ustabilizowane życie, praće, pewne doświadczenia za sobą. Nie wiadomo czy się dogadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Incognitos
mam podobne uczucia,ja mam 38 lat ona 22.Miewam rożne przemyślenia,ale życie do odważnych należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w podobnym wieku i podobaja mi sie takie 19stki ale boje sie troche do takiej zagadac nie chce sie osmieszyc :( wiec szanse masz duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewietnastkaa
Jak??? Boje sie, ze mnie odrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn
Ma ale wg mnie to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewietnastkaa
Dlaczego bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shadyn miał pewnie na myśli, że taki związek ma mniejsze szanse na przetrwania - z wiadomych powodów.. o ile będzie związek a nie jednorazowa przygoda ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewietnastkaa
Kurcze, ale dlaczego od razu patrzycie na to w ten sposob? Myslicie, ze faceci po 30 rzeczywiscie oczekuja od mlodych dziewczyn tylko seksu? Zadna milosc w gre juz nie wchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze strony faceta z pewnością nie! w tym wieku facet wie, że taką gówniarą dobrze jest się pochwalić przed kumplami, bo kobiety w jego wieku myślą już innymi kategoriami.. poważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×