Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IwonciaA90

Czy według Was noszenie skarpetek to wstyd?

Polecane posty

Gość IwonciaA90

Wczoraj jak zawsze miałam ubrane adidasy i skarpetki. Gdy spacerowałam z chłopakiem widziałam wyraźnie, że coś chciał powiedzieć i był wkurzony. Spytałam go o co chodzi. On odpowiedział, że już długo chciał to powiedzieć, że według niego nie powinnam nosić skarpetek, bo to wygląda brzydko i wieśniacko i, że powinnam pokazywać pełnię piękna swoich stóp. Wtedy położył mnie w parku na ławkę, zdjął mi buty i skarpetki i kazał chodzić boso. Muszę powiedzieć, że spacerowanie boso było bardzo przyjemne, ale nie wiem, czy mam przestać nosić skarpetki. Nie wiem co powiedzą ludzie, bo mam duże stopy (numer 42). Jakbym miała mniejsze stopy to od razu bym przestała nosić skarpetki. Jak ja zazdroszczę tym, które mają numer 37-40! Czy według Was powinnam posłuchać swojego chłopaka i nie chodzić boso? Czy Wy też uważacie, że chodzenie w skarpetkach to wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaB89
Według mnie powinnaś posłuchać swojego chłopaka. :) Skoro mówi, że masz piękne stopy to jest to powód do radości. Dla każdego chłopaka stopy jego dziewczyny są ważne, nawet jeśli to ukrywa (czytałam o tym książkę) i jeśli powiedział, że masz ładne stopy to znaczy, że nie przeszkadza mu to, że są duże.Ja mam numer 38, i mój chłopak wprost powiedział mi, że wolałbym, żebym miała większe stopy. :(Ja chodzę boso, gdy tylko mogę, a jak nie mogę chodzić boso to ubieram japonki, a jak nawet tego nie mogę to do adidasów skarpetki-stopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilo220
Tak, noszenie skarpetek to wstyd i wieśniactwo. Twój chłopak ma całkowitą rację, powinnaś przestań nosić skarpetki. Jeśli to dla niego takie ważne to tym bardziej. Nawet jakbyście kiedyś się rozstali to nie przestawaj chodzić boso, bo faceci zwracają uwagę na stopy i podoba nam się jak są bose. Mówiąc krótko chodzenie boso to sposób na to, że nie będziesz mogła opędzić się od chłopaków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best bra ma racje
jak się nosi do sandałków to obciach ale jak masz sportowe buty i nosisz bez skarpetek to ściągnij buty niech wszyscy padną od smrodu twoich stóp, mojemu facetowi się podobają moje stópki rozm 36 ;) i nie jestem karakanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarpetki do sportowych butów to żaden obciach. Ale faktycznie latem lepiej pozwolić stopie oddychać i wkładać przewiewne, niepełne obuwie (sandałki, klapki). A chodzenie boso (np. po trawie w parku) dobrze relaksuje i masuje stopy. Rozmiarem stóp się nie przejmuj - dla równowagi z pewnością jesteś wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdumptgjp
pierwsze trzy wypowiedzi to jedna i ta sama autorka, zboczeniec ! Fetyszysta stop, najlepiej spoconych, tu na kafe pelno jest takich zboczencow, dewiantow starych majtek zarosnietych nog i wagin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belinda157
Do adidasów powinno się nosić skarpetki. Krótki, np. stopki, one ladnie wyglądają. Ponadto to kwestia higieny i wygody. Ja np. nie wyobrażam sobie założyć adidasów bez skarpetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyky
niepelne buty jak sandaly czy klapki daja kobiecie drapieznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry koleś
Moim zdaniem skarpety nie są dla dziewczyn, owszem moja 27 - letnia Agnieszka czasem pochodzi w domu w skarpetach ale nie trwa to długo. Nieraz widzę gdy chodzi klapkach i ma ubrane skarpetki, daję jej buziaka, po czym ściągam jej białe skarpetki. Wtedy robię jej masaż stóp, bo jednak przyjemniej jest dotykać bose i gładkie stopy dziewczyny niż jakiegoś sztucznego tworzywa z którego są zrobione owe skarpetki. Miło popieścić drobne dziewczęce stopy tym bardziej gdy mają one śliczny pomarańczowy odcień, ich palce są smukłe a miękkie i kształtne piętki same proszą się o pieszczoty. Dodam jeszcze że moja dziewczyna mimo iż nie jest za wysoka bo ma ok 165 - 167 cm wzrostu ma rozmiar stóp 41. Sama nie wstydzi się swoich stópek bo są zadbane i jak już podkreślałem mają bardzo miły kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modouzależniony
Do sportowych butów skarpetki są obowiązkowe. Zabronione do sandałków, mokasynów i innych lekkich i przewiewnych, ażurowych bucików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dość tej mody na robienie wszystkiego, żeby nie było widać skarpetek. Co to za bzdury, że skarpetki to wieśniactwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ no taką masz mode na np podwiniete nogawki, że jak założysz adidasy do tego to skarpetek nie powinno widać, albo mają być to stupki . jak to będzie wyglądać, że skieta ci sięga do połowy ludki? no wiocha. sory, taki XXI wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to że Twój chłopak to idiota. Jak można powiedzieć że noszenie skarpetek to wieśniactwo? Chyba że chodziło mu o takie dłuższe jak babcie noszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie dziewczyny powinny nie zakładać skarpet. Mam koleżankę, która czasem przychodzi do szkoły w sandałach i skarpetach. Wtedy po szkole idę z nią do parku, zdejmuje jej buty i skarpetki i związuje jej palce u stóp i nogi w kostkach i zaczenam tortury czyli piekielne łaskotki. Niestete ona mi robi potem to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie zgadzam się z tą modą żeby skarpet nie było widać i nigdy nie rozumiałem co w tym wieśniackiego. Sam noszę koszykarskie adidasy za kostkę i normalne skarpety, które z nich wystają, mam zawsze długie spodnie dżinsy ale jak siedzę to się podciągają i widać skarpety i co z tego ? Gdybym chodził w krótkich spodniach to też bym tak chodził, za nic nie założył bym tych "stopek" raczej obciachowe u faceta i muszą być niepraktyczne i zsuwać się ze stóp. Nie rozumiem co wieśniackiego z skarpetach do sandałów, ale ja nie noszę żadnego odkrytego obuwia. Dziewczyna jak ma adidasy i szorty to też fajniej wygląda w normalnych skarpetkach za kostkę, aczkolwiek laski faktycznie najfajniej wyglądają bez skarpet i w odkrytym obuwiu albo boso. Kim są ci wszyscy projektanci mody i styliści że ich tak słuchacie, przecież oni zazwyczaj wyglądają jak kompletni idioci, jak w ogóle taki ktoś może być autorytetem z dziedzinie ubioru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jdjdumptgjp 2012.08.08 pierwsze trzy wypowiedzi to jedna i ta sama autorka, zboczeniec ! Fetyszysta stop, najlepiej spoconych, tu na kafe pelno jest takich zboczencow, dewiantow starych majtek zarosnietych nog i wagin! X Zarośnięta wagina... Wow.. To dopiero ciekawostka przyrodnicza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ograniczona spamerka odkopała nawet temat fetyszysty. Yntelygentna inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz pecha.
Dnia 7.08.2012 o 20:14, Gość IwonciaA90 napisał:

Wczoraj jak zawsze miałam ubrane adidasy i skarpetki. Gdy spacerowałam z chłopakiem widziałam wyraźnie, że coś chciał powiedzieć i był wkurzony. Spytałam go o co chodzi. On odpowiedział, że już długo chciał to powiedzieć, że według niego nie powinnam nosić skarpetek, bo to wygląda brzydko i wieśniacko i, że powinnam pokazywać pełnię piękna swoich stóp. Wtedy położył mnie w parku na ławkę, zdjął mi buty i skarpetki i kazał chodzić boso. Muszę powiedzieć, że spacerowanie boso było bardzo przyjemne, ale nie wiem, czy mam przestać nosić skarpetki. Nie wiem co powiedzą ludzie, bo mam duże stopy (numer 42). Jakbym miała mniejsze stopy to od razu bym przestała nosić skarpetki. Jak ja zazdroszczę tym, które mają numer 37-40! Czy według Was powinnam posłuchać swojego chłopaka i nie chodzić boso? Czy Wy też uważacie, że chodzenie w skarpetkach to wstyd?

Myślę, że powinnaś jak najszybciej zmienić chłopaka. Nie zasługujesz na kogoś inteligentniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie zgadzam się z dzisiejszą modą na odsłanianie kostek i robienie wszystkiego żeby nie było widać skarpet. Stopki są moim zdaniem brzydkie i niepraktyczne - pójdziesz na łąkę czy do lasu i poparzysz się o pokrzywy albo skręcisz kostkę biegając lub grając w kosza. Uważam że najlepiej wygląda jak do sportowych butów są normalne skarpetki za kostkę i wystają z butów. U obu płci, przy długich czy krótkich spodniach.

Przez tyle lat kiedyś się tak chodziło i to była normalka a potem nagle jacyś styliści sobie wymyślili że to wiocha a ludzie się ich słuchają i to powtarzają. Wieśniackie jest podążanie za modą bo to takie przejmowanie się tym co ludzie powiedzą i dopasowywanie się do nich.

Chłopak z gołymi kostkami wygląda jak pedał, a u dziewczyny też głupio to wygląda, na prawdę fajnie i zgrabnie wyglądają nogi dziewczyny jak ma adidasy ze skarpetkami za kostkę i np. jeansowe szorty. Nie chciał bym żeby moja dziewczyna chodziła boso, bał bym się że się pokaleczy. Nie rozumiem fetyszystów damskich stóp, prędzej chłopak może chodzić boso - pamiętam jak chodziłem na kick-koxing, to każdy chłopak ćwiczył boso żeby wzmocnić skórę stóp do walki a dziewczyny w adidasach / trampkach bo która by chciała mieć stopy jak hobbit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne głupie pytanie. Sama uwielbiam skarpetki, często nosze i dla mnie nie jest to jedynie kwestia wygladu ale kwestia komfortu. W skarpetkach jest mi po prostu o wiele wygodniej. Szukając odpowiednich skarpet na co dzień, najlepiej jest wybrać takie o składzie 98% bawełny i 2 % elastanu. Dzięki takiej kombinacji producentom udaje się utrzymać zalety bawełny przy jednoczesnym eliminowaniu jej wad - chodzi tutaj o to, ze skarpetki tak bardzo sie nie rozciągają. 

Jeśli szukacie dobrych jakosciowo skarpetek, ale o fajnym wzorze polecam ten sklep

https://manymornings.com

Kilka razy juz tam zamawiałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarpetki są jak najbardziej ok. Chronią twoje stopy przed zimnem, otarciami itp. sprawami. 

Sorry, ale Twój chłopak z tym wzburzeniem jest nie w porządku, skarpety trzeba nosić, bo niezbyt fajnie wyglądają takie sobie bose stopy w adidasach. Lepiej już te skarpetki. Mój facet chwali sobie te z Cross Jeansu. Noga mu się w nich nie poci, są miękkie i ciepłe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

3 godziny temu, tereskac1 napisał:

Skarpetki są jak najbardziej ok. Chronią twoje stopy przed zimnem, otarciami itp. sprawami. 

Sorry, ale Twój chłopak z tym wzburzeniem jest nie w porządku, skarpety trzeba nosić, bo niezbyt fajnie wyglądają takie sobie bose stopy w adidasach. Lepiej już te skarpetki. Mój facet chwali sobie te z tego dupiatego sklepu  Cross Jeans. Noga mu się w nich nie poci, są miękkie i ciepłe. 

Przestań już spamować, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość gość napisał:

 

Przestań już spamować, ok?

A Ty przestań mnie obrażać mam prawo wyrażać swoje zdanie o produktach, które mnie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345

Ja jakoś skarpetek nie lubię. Generalnie często noszę spódniczki, ...enki to do takiej opcji pasują rajstopy. A jak noszę spodnie, to pod nie zakładam podkolanówki. Więc skarpetki u mnie tylko do stroju takiego sportowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×