Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość acmvj

Basen czy siłownia?

Polecane posty

Gość acmvj

Ostatnio postanowiłam, że pora zadbać o swoje ciało. Nie jestem gruba, bo ważę 50 kg przy 167cm wzrostu. Nogi, ręce i resztę ciała mam szczupłą, natomiast problem jest z brzuchem, na którym odkłada się tkanka tłuszczowa. Ćwiczenia w domu nie są dla mnie, gdyż sama się nie zdyscyplinuję do ich systematycznego wykonywania, w przeciwieństwie do siłowni czy basenu, na który wykupię sobie karnet. W tym miejscu pojawia się moje pytanie, czy basen pomoże mi w poprawieniu wyglądu brzucha, a może lepsza będzie dla mnie silownia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłownia
siłownia ,bo tam poprosisz trenera o taki rodzaj ćwiczeń, żeby brzuszek schudł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisz się na jakiś streching, step czy jogę a do tego 3 razy w tyg ćwiczenia na orbitreku i rowerku minimum godzin w domu po 7 minut twistera dziennie i ciało jak modelka po miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvcfd
Ja polecam basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siłownia... Daje dużo więcej możliwości ćwiczeń. Znam osobę, która od lat chodzi na basen i "udało jej się" zachować przy tym spory bamber...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może basen w domu, albo chociaż duża wanna z hydromasażem. Ma ktoś? Polecacie? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz_34
Brzuch się "ćwiczy" w kuchni ;] Dieta przede wszystkim i do tego cardio, zależnie od preferencji. Z resztą co by nie było, jak będziesz na deficycie kalorii to fat i tak poleci. A jak go zrobisz to Twoja bajka. Możesz mniej jeść lub zacząć ćwiczyć...albo obydwa naraz. Obydwie formy aktywności choć zupełnie inne, to tak samo wartościowe w Twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaloweZdrowie
Ja polecam i basen i trening, trening buduje sulwetke, a basen świetnie rozluznia i relaksuje! http://stalowezdrowie.pl Służymy pomocą, także prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×