Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

kto z was lubi jeździć nocą

Polecane posty

a to mężczyźni , to zaraz dewianci polujący na samotne ofiary? Boże...widocznie najlepiej się w ogóle nie patrzeć , nie mówiąc o odezwaniu się - bo zaraz dewiantem się będzie (w końcu na kobiety nie powinno się zwracać uwagi).... z drugiej strony niektóre z was mają pretensje , ze facet się nie odezwał ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołek dobra rada
nocą lubię jeździć do... burdelu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka musisz mieć zatem pretensje do Boga - to on ustanawiał te prawa :classic_cool: Martin natomiast pisze w utworach o mrocznej stronie miłości , która też ma odzwierciedlenie przy poznawaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darski? no przestań ...to pajac i klaun - jego nie słucha się poważnie, a jedynie jako przykład do szydery :) Mart realistycznie ? do pewnego momentu - potem zaczynają się teorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka napisz jeszcze , że lubisz się bać po to , by żaden dewiant Cię nie poderwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje z darskim, ale nikt inny nie przychodzil mi w tej chwili do glowy. co masz na mysli a propos teorii Martina? mysle ze z tym o czym on pisze utozsamia sie wiekszosc ludzi. lubie sie bac, nic na to nie poradze. jesli ryzykuje przez to brak ofert od dewiantow to sprobuje z tym zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co masz na mysli a propos teorii Martina? mysle ze z tym o czym on pisze utozsamia sie wiekszosc ludzi. większość nie utożsamia sie z Martinem - tylko z vivą czy mtv lub radiem ubie sie bac, nic na to nie poradze. jesli ryzykuje przez to brak ofert od dewiantow to sprobuje z tym zyc. czyli jednak dewiant ma zadziałać mimo , że wcześniej w topiku został przez Ciebie wyrzucony z przedziału? co mi się wydaje , że denerwuje Cie właśnie brak dewianta niż normalnego faceta - całkiem logiczne jak na kobietę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość nie utożsamia sie z Martinem - tylko z vivą czy mtv lub radiem' sa jeszcze ci co wola nosowska, osiecka albo ciechowskiego, i wcale nie jest ich tak malo... ''czyli jednak dewiant ma zadziałać mimo , że wcześniej w topiku został przez Ciebie wyrzucony z przedziału? co mi się wydaje , że denerwuje Cie właśnie brak dewianta niż normalnego faceta - całkiem logiczne jak na kobietę ' przeciez wczesniej w topiku ustlilismy ze normalni faceci nie istnieja i kazdy z was to dewiant, wampir albo/i pijak. czy ty mnie w ogole czytasz, menszczyzno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×