Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość capriaca

Jak się pozbyć natrętnego eksa?

Polecane posty

Gość sprawdź to
daj spokój- nie ma czego się wstydzić- co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr. Masz takie samo prawo być na swiecie jak każdy. najmilsza masz byc dla siebie- jego zmieć z powierzchni- niech spierdala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capriaca
Ten artykuł to sama prawda. Jestem kobietą, która się boi. Nie wychodzę na ulicę po zmroku. Często mnie zaczepiają faceci w różnym wieku - pewnie psychopaci. Jestem strachliwa i nie lubię takich sytuacji... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź to
przecież możesz to zmienić. zrób coś ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capriaca
Jestem kobietą o wyższym statusie społecznym. Moi rodzice są dosyć bogaci, jak się poznaliśmy byłam studentką z własnymi mieszkaniem i samochodem. Miałam też kasę od rodziców. Obenie jestem po studiach, mam dobrą pracę, mąż ma firmę. On pochodzi z biedniejszej rodziny, a jak ojciec zmarł to raczej im sie nie przelewało. On ma zaoczne technikum bez matury, kiedyś nie pracował, teraz nie wiem. Mam obecnie urlop i myślę, że on to wie - może zadzwonił do pracy i ktoś w dobrej wierze mu powiedział że jestem na urlopie. To wszystko nabrało rozmachu wraz z moim urlopem. No i on uwielbiał broń. NAwet zapisał się do kółka łowieckiego, żeby miec broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capriaca
Widzisz ja myślałam, że jak się od niego uwolniłam, to wszystko będzie dobrze. JEstem tak wychowana i nie umiem tego zmienic. Babka straszyła mnie pijakami, żebym nie wychodziła wieczorem bo ktoś mnie zaatakuje i ja mam to zakorzenione głęboko, że choćbym chaiała to zmienic nie umiem na dobre sie tego wyzbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capriaca
Czytając ten artykuł, tylko się utwierdzam, że muszę pójśc na policję. Wstyd jak nic. On opowiadał o mnie rózne niestworzone historie, temu zerwałam kontakty z większością wspólnych znajomych. Nie chciało mi się każdemu tłumaczyć, że on kłamie. Uciekłam do innego dużego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź to
ej ej.... no nie jest taki głupi by coś ci zrobić- to grozi więzieniem długoletnim. Tej broni tak się nie bój:-)On cię lubi straszyć:-) Nie pozwalaj mu mówić sobie na ty to po pierwsze, zresztą wogóle z nim nie gadaj. Co do pracy- jest ochrona danych osobowych - pracodawca nie ma prawa podawać mu żadnych informacji na twój temat. Wiesz, myslę, że zmiana numeru telefonu prawdopodobnie wystarczy. Ale swoją drogą poświęć czas na zmianę swojego myślenia. Zastanów się, co pomoże Ci stac się inną osobą. Może jakis sport, który doda Ci pewności siebie- skok na spadochronie,paralotnia, coś męskiego co pozwoli ci przekroczyc granice własnego strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capriaca
Też 2 lata po tym jak się rozstaliśmy próbował ze mną nawiązać kontakt, ale ja milczałam. Dostał od chłopaka za to, że mnie nachodził w domu i wykrzykiwał pod moimi oknami. Chłopak się wkurzył i mu wpieprzył, bo nie wiedzieliśmy co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź to
bo widzisz, Ty nigdy się od niego nie uwolniłas. TY cały czas od niego uciekasz. A może czas przestac uciekać, tylko zatrzymać , odwrócić się i powiedziec NIE GNOJU. ZRYWAJ SIĘ BO CI JAJA URWE PRZY SAMEJ DUPIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capriaca
Po tej rozmowie jak się szyderczo zaśmiał, póxniej dostałam jeszcze SMSa "Przepraszam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź to
wiesz co, tak sobie myśle, jak bedziesz miała problem to może detektyw- w necie pisza że jakiś detektyw w Poznaniu np jest który te tematy rozpracowuje Janusz jakiśtam - poszukaj w necie pomocy tego typu moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź to
nie gadaj z nim , to go nakreca- preciez jestes jego widownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capriaca
Dobrze, że są tacy ludzie jak Ty i umieją doradzić. No właśnie nigdy bym nie skoczyła na spadochronie, bunggie, itd. Boję się nawet dużych zwierząt, np. koni. Przelot samolotem to dla mnei horror :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capriaca
Tylko raz z nim gadałam co Ci napisałam. Co za psychol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź to
to czas to zmienić:-) Zobaczysz, jak fajnie jest sie nie bac i czuc swoją siłe:-) Masz dla kogo zyc, szkoda by było to wszystko niszczyc:-) ja poki co zmykam, a Ty przemyśl wszystko i ewentualnie rozważ detektywa w ostatecznosci. Od wszystkiego sa ludzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capriaca
Dzięki za rozmowę i artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl0987654
WIESZ KOBITO DLA CHCACEGO NIC TRUDNEGO, Ale czytajac twoje posty w podtekscie ta sytuacja cie bawi, nawet jestes z tego dumna, tak wyczytalam miedzy wierszami i zeby topik sie rozwinal co chwila dodajesz jakis pikantny szczegol-bron-:D itd dla mnie to prowokacja 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capriaca
Chciałabym, żeby tak było. A o broni napisałam, dlatego ze w tym artykule jest napisane, że psychopaci się fascynują bronią. A eks się fasynował. Sama nie mogę uwierzyć, że spotykałam się z takim dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capriaca
"sprawdź to" jeszcze raz dziękuję Ci za ten artykuł. Dzięki niemu dużo ugrałam (akurat nie z tytułowym eksem ale z innym socjopatą z mojego otoczenia). A dzięki mojemu milczeniu eks na razie zamilkł :D i o to mi chodziło. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaSocjopatyczne
Otaczasz się socjopatami? Masz ciekawe hobby. Pobawimy się? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×