Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zajęta251

plastyka brzucha i powiększenie piersi potrzebuję rady

Polecane posty

Witam ! od dłuższego czasu zastanawiam się nad tymi dwoma operacjami (po ciąży moje ciało stało się brzydkie) . mam pytanie do pań które miały tego typu operacje ,jakie są rezultaty głownie chodzi mi o plastykę brzucha ? Gdzie jest najlepsza klinika ? słyszałam że Polanica Zdrój ? jaki mniej więcej jest to koszt ? jak długi jest okres rekonwalescencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno dr.
chomicka ,a jak chcesz najtaniej i chce ci sie jechac do czech to dr. daniel furmanek tez operuje brzuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabkowciescie
wiesz jak chcesz sobie zrobić taką operację, to przede wszystkim poszukaj dobrego lekarza. Co do tego, jaka klinika jest najlepsza i gdzie to pewnie jest to sprawa indywidualna. Moim zdaniem bardzo dobrym specjalistą w tej dziedzinie, jest dr Piotr Osuch, a jak się już zdecydujesz na jakiegoś jednego, to na pewno lekarz odpowie Ci na wszystkie pytania, które cię nurtują od tego, jak zabieg będzie wyglądał, ile będziesz wracać od pełni sił, no i jakie są możliwe komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiast1111
Czy te dwa zabiegi mozna zrobic jednego dnia (w czasie jednej narkozy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludmilecka
Podejrzewam, ze tak, ale zalezy od danego doktora - czy sie na to zgodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajęta252 czy miałaś już tą operację? ja będę miała 09.01.2014. Czy możesz napisać jak przebiegła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×