Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdamaf

19 tydz ciąży i bóle w dole brzucha.

Polecane posty

Gość fdamaf

Od kilku dni czuje ból w dole brzucha, a dokładnie po bokach tak jak zakwasy najbardziej przy wstawaniu i siadaniu. Czy to normalne na tym etapie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie wiesz to idz do lekarza, u mnie te bole byly objawem skracajacej sie szyjki w 17 tyg i wyladowalam w szpitalu z zagrazajacym poronieniem, ja z reguly jestem panikara i wszystko co mnie niepokoilo konsultowalam z lekarzem,lepiej raz za duzo odwiedzic lekarza niz o raz za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bóli brzucha nie nalezy lekcewazyc w ciazy tym bardziej ze to juz u ciebie 19 tydz..nie musi oznaczac nic zlego ale lepiej skonsultowac to z lekarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasiakaksia
Moim zdaniem to więzadła macicy. Weź no-spę, odpocznij i sprawdź czy dalej boli. Wspomnij o tym na następnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolalo najpierew na dole potem po bokach i taka cala noc rano bylam u lekraza bo sie martwilam, nawet jesli w przypadku autorki to rozrastajaca sie macica nalezy to sprawdzic,moze masz tez cos z pechcerzem czego lekcewazyc tez nie mozna wiec tak czy siak wizyta u lekarza czym predzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdamaf
z konsultacji z siostra :) wynika że to brzuch rośnie i się wszystko poszerza i rozszerza bo ona miała podobnie ale wole jeszcze popytać na forum. Ostatnio rzeczywiście mi się znacznie powiększył i do tego niesamowicie swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wiem cos o tym swedzeniu:) to dlatego ze skora sie rozciaga...:) staraj sie nie drapac tylko duzo smaruj...wez sobie nospe jak bardzo przeszkadza ci ten bol albo na pij sie miety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×