Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hugo 24

Samochód marzeń- czyli niekoniecznie auto na Twoją kieszeń :D

Polecane posty

Jako fan motoryzacyjny lubię trochę pomarzyć :) Na pewno NIE każdego (również mnie) stać na ferrari czy lamborghini, ale na pewno każdy marzyłby o swojej wypasionej furce. Dlatego piszcie co Wam głowa (lub realny potwel) dyktuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zacznę- od zawsze marzyłem o Nissanie GT-R R-35 :) Ewentualnie Audi RS6 5.0 V10. (wersja MTM czy ABT z silnikami 700KM+, to już marzenie nad marzeniami). Uważam, że te autka na naszych polskich dziurach i wiecznych prograch zwalniających radzą sobie bardzo dobrze- w porównaniu do tych niżej zawieszonych jak Ferrari czy Audi R8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę nie trafiłeś w forum, bo raz, że babskie, dwa - że gotowanie/dom/ogród ja moż enie tak szczegółowo, ale: 1. jakiś klasyk amerykański, mam sentyment fo forda taurusa, to pewnie bym sobie taki ściągnęła może też być coś z biucka alb cadillaca albo jeszcze czegoś innegi - ale ma być duże, wygodne i paliwożerne :) 2. jakiś klasyk terenowu typu jeep grand cherokee, wrangler 3. na zakupy mały zwrotny typu suzuki maruti, albo juz w ogóle miejski jak polówka to by chyba było na tyle z samochodów marzeń :) ale to na dużą kumulację w totka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf Mk1 w hatchbacku najlepiej z zaturbionym VR6, jakis typowo klasyczny muscle car (charger z wielkim, bulgoczącym potworem pod maską) Cos w trase czyli luksus ponad wszystko, może jakis Royce, typowo na tor to Pagani, a tak to zejdę na ziemie i taka używana biała A5 w coupe by mi wystarczyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka palnęła
A co ma do rzeczy czy forum babskie, uważasz, że kobiety nie znają się na autach? Ja marzę nie o ekstra aucie ale o motorze ze stajni Orange County Choppers :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie marzy tylko i wylacznie
nissan navara mmmmmm jezdze primera starszawa echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zdecydowanie odradzam
kia sportage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kiedy pamiętam marzyłem o Volvo S60 Cross Country i powoli zaczynam gromadzić odpowiednią sumę, aby go zakupić. Nie wiem tylko gdzie, może ktoś jest w stanie polecić jakieś konkretne miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Volvo S60 Cross Country śmignęło mi przed oczami, gdzy przeglądałem ofertę od http://intercar-wroclaw.volvocars-partner.pl . Śpiesz się, gdyż posiadają ten samochód w całkiem atrakcyjnej ofercie, z tego co pamiętam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Ten nowy SUV Mazdy, CX-5, jak dla mnie rewelacja. Ładne, eleganckie auto, wnętrze też świetne, nie przeładowane. Myślę, że spokojnie może konkurować ze znacznie droższymi markami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, iż największe marzenie o posiadaniu wymarzonego samochodu jest w zupełności do zrealizowania. Najważniejsze, to konsekwentnie odkładać pieniądze a do tego szukać idealnej oferty. Mnie spotkała taka sytuacja, a to za sprawą Grand Cherokee, którym wyjechałem z Edmark Auto http://edmark.com.pl/ w Warszawie. Fenomenalna sprawa, najważniejsze to wierzyć w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×