Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa Kobietka

Kalendarzyk owulacyjny w internecie

Polecane posty

Gość Ciekawa Kobietka

Cześć dziewczyny chciałam się was poradzić czy któraś z was zaszła w ciąże przy sprawdzaniu dni płodnych na kalendarzykach owulacyjnych które są w internecie? czy można im zaufać? proszę o wasze opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa Kobietka
znajdzie się ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa Kobietka
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie mozna
poniewaz dni plodne sie obserwuje na podstawie sluzu i temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśka911
kalendarzyk pokazuje kiedy ewentualnie mozna zajśc w ciążę jak sie ma regularne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśka911
wydaje mi się że kalendarzyk tylko nam podpowiada kiedy możemy sie spodziewać owulacji, jeśli mamy regularne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbsfvsdfgaas
ja prowadziłam "w internecie" obserwację (bo tak naprawdę to nie ma znaczenia czy się prowadzi na kartce papieru czy w necie - no może w necie łatwiej bo czasem udziela podpowiedzi można się "towarzyszek niedoli" co nieco spytać - o tyle jest łatwiej) ale na cudzym cyklu nie zaszłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa Kobietka
zaczynam się starać w zasadzie to teraz 4 cykl i opieram się trochę na kalendarzyku owulacyjnym w internecie i zastanawiałam się czy któraś z was zaszła w ciąże sugerując się obserwacjami w takim właśnie kalendarzyku :) a jak myślicie jeżeli miesiączkę miałam 20 lipca starania zaczęliśmy zaraz kiedy @ się skończył czyli od 26 lipca i kochaliśmy się codziennie do 6 sierpnia (oczywiście nadal będziemy próbować wczoraj tylko była mała przerwa:)) to czy jest szansa waszym zdaniem że mogło się udać ?????dodam że cykle mam średnio co 28 30 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zapytam tezz
hmm owulacja zawsze moze sie przesunac wiec tego nigdy nie wiaodmo ja bym sie nie sugerowala tym kalendarzykiem z neta ja go wyprubowalam ale nie polecam cykle mam regularne a jak poszlam na monitoring to okazalo sie ze owulacje mam w innym dniu niz pokazuje mi kalendarzyk a ty wiesz czy masz owulacje wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zapytam tezz
i radze sie nie kochac codziennie tylko np co dwa dni wtedy plemniki sa silniejsze a codziennie obniza jego jakosc a najlepiej to sie starac nie wyliczajac nic na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa Kobietka
w zeszłym cyklu bolał mnie bardzo jeden jajnik więc zasugerowałam się tym i kochaliśmy się tego dnia jednak nic z tego okres był i tak punktualnie:( a tak to nie mam żadnych objawów przed owulacją więc ciężko mi ją określić dlatego sugerowałam się tymi kalendarzykami sama już nie wiem co zrobić i kiedy współżyć aby było ok wydawało mi się że po okresie jest duża szansa ale to dopiero początki więc nie zniechęcam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×