Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zraniła mnie dziewczyna

Zraniła mnie ....

Polecane posty

Gość Zraniła mnie dziewczyna

Witam .. Z dziewczyną byłem 8 miesięcy , po powrocie z zagranicy powiedziała ze niechce ze mna byc , ze mnie nie pokocha . Ona ma 19 lat ja 22 . Bardzo mi ciężko . Robiłem dla niej wszystko , chcialem zeby byla szczesliwa , nigdy jej nie zdradziłem , nie oglądałem sie z innymi zeby smutna nie była . Dochodze do wniosku ze chyba bylem dla niej za dobry , za bardzo mi zależało .Powiedziała mi pewnego dnia ze ja ten jedyny ze chce byc ze mna na zawsze ... zaufalem jej i co mam teraz z tego . Ona niechce mnie znac ignoruje mnie jakbym jej coś zrobił złego , a ja tylko chciałem dać jej szczescie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
Takie życie, ludzie przychodzą i odchodzą... nie Ty pierwszy i nie ostatni kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjkkkkkk
Widocznie nie pasujesz jej z charakteru. Dobroć nie wystarczy jeśli nie ma zgodności charakterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
Taaa od razu za dobry Ludzie się rozstają, to normalne, zwłaszcza w tak młodym wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniła mnie dziewczyna
Mówiła mi ze mam fajny charakter ... tyko poprostu nie moze mnie pokochac .... Ja chyba wiem w czym problem . Pokazalem jej ze jest dla mnie wszystkim a ona poprostu wiedziala ze nigdy nie straci mnie , nie ma sie po co starac - chyba do jest przyczyna . Znudzilem sie jej i nie moge zniesc tego ze zrobiłem z siebie takiego frajera !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniła mnie dziewczyna
dissolved girl Napisz do mnie , musze z kims pogadac :37978756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniła mnie dziewczyna
W tamtym roku przechodzilem przez to samo tylko zwiazek trwał 6 lat .... Strasznie się męcze tym wszystkim !!! Niechce byc sam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.............................
dziewczyna jest moda eszcze, za jakis czas doceni takich facetów ja Ty:-), gdyby kochała Cię naprawdę to cieszyłaby się z Twojego zachowania, chyba żetaki typ dziewczyny żelubi niedbrych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniła mnie dziewczyna
No fakt za bardzo jej sie narzucalem jak pojechala za granice pisalem ciagle ale ona nie odpisywała ja dalej pisalem ale do cholery jasnej martwilem sie o nia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniła mnie dziewczyna
Jak zaczelismy chodzic to jej mówilem zeby sie dobrzez astanowiłia czy chce ze mna byc bo ostatnie rozstanie bardzo przezylem , a ona mi powiedziala zebym sie nie bal ze napewno mnie nie zrani , planowalismy przyszlosci , mialy byc wspolne wakacje . Sam z nia zerwalem na pare dni bo sie bardzo obawialem ze moze sie to powtorzyc , ale jej bylo przykro , wrocilem i zaufalem , nie warto bylo i teraz wybaczyc sobie nie moge !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniła mnie dziewczyna
37978756 Pomóżcie , Prosze ... Potrzebuje z kims pogadac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evvvvvka
Ludzie się poznają i po jakims czasie bycia razem moga stwierdzic czy to jest to czego szukają czy nie. Dziewczyna stwierdzila ze cie nie pokocha i tyle. Ma byc z tobą bo starasz sie dla niej i jestes dobry? Nie uszczesliwisz kogos na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniła mnie dziewczyna
Prawda jest taka ze bylego kolesia kochala bo jak sama mowila olewał ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
A po co przechodzić na gg, przecież masz forum do wygadania się. Niestety, nie ma lekarstwa na to, przez co teraz przechodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniła mnie dziewczyna
Wiem ,ale wolałbym z jedną osobą pogadać . Ulżyło by mi troche ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adio
stary Ciebie zraniła po 8 miesciacach a mnie po 7 latach i co podnies głowe do góry i nie przejmuj sie.. Mnie caly czas kłamała i podnosze sie z tego nie mówie że jest lekko ale nawet ciężko ale nie dam sie ... głowa do góry i do przodu.. most został spalony i nie ma powrotu do tego co było zreszta nie wraca sie do przeszlości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micky 23
Mam tak samo. po prostu wytrzymaj to, nie ma innej opcji, im bardziej bedziesz prosil tym bardziej zrobisz z siebie blazna i nic tym nie osiagniesz. wejdz na czat. pelno jest ludzi w takiej sytuacji w pokojach typu "zlamane serca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×